5,0



Na podstawie 3 opinii
100 nasion malwy zwyczajnej „Bunter Mix” (Alcea rosea) – kolorowy kwiat do ogrodu wiejskiego
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,55 zł
8 550,00 zł / 1kg
+ 21,18 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Nasiona roślin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
500 nasion ślaz dziki Malva sylvestris pszczeli kwiat pastwiskowy mrozoodporny3 387,50 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Więcej informacji o reklamie
200 nasion żmijowca pospolitego (Echium vulgare) – roślina dziko rosnąca, polny kwiat, przyciąga pszczoły i motyle8 130,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Więcej informacji o reklamie
80 sztuk kolorowych tęczowych nasion kwiatów Rośliny ogrodowe Wielokolorowe Unikalne16 580,00 zł/1kg
33,16 zł
Sprzedawca: A_und_G

Więcej informacji o reklamie
13.000 nasion na kolorową łąkę kwiatową - czysta natura z chabrem, makiem kukurydzianym i stokrotką łąkową!855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

5000 nasion stokrotki (Bellis perennis) – stokrotka, kwiat dla pszczół, kwiaty ogrodowe
12 082,35 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

500 nasion barszczu purpurowego (Echinacea purpurea) - Wspaniały dziki kwiat i roślina lecznicza do ogrodu i ogrodu naturalnego
1 626,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

5000 nasion dziewanny wielkokwiatowej (Verbascum thapsiforme) – przyjazny dla pszczół dziki kwiat do ogrodu i naturalnej rabatki
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

15000 nasion maku kukurydzianego Papaver rhoeas kwiat łąka pszczela łąka
3 216,00 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion chabra bławatka (Centaurea cyanus) | nasiona dzikiego kwiatu na pastwisko dla pszczół i łąkę kwiatową"
2 258,33 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

2000 nasion lnu wieloletniego (Linum perenne) – wieloletni kwiat polny i roślina przyciągająca pszczoły | Delikatne, błękitne kwiaty na łąkę kwiatową, do ogrodu naturalnego i na rabatę bylinową
4 065,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion niezapominajki alpejskiej – błękitna Myosotis alpestris | Delikatny wiosenny kwiat i ulubieniec pszczół do ogrodu i na balkon
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nasiona nagietka 500 nasion dzikiego kwiatu Calendula officinalis roślina lecznicza pastwisko dla pszczół
1 210,00 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

500 nasion cynii - Lilliput Mix Kolorowe letnie kwiaty Zinnia elegans Kolorowa mieszanka cynii karłowatych Coroczny cudowny kwiat w ogrodzie i na balkonie
2 032,50 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

6000 nasion stokrotki łąkowej Leucanthemum vulgare dziki kwiat magnes dla pszczół motyle ogród
4 516,67 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion maku kalifornijskiego (Eschscholzia californica) – jasna łąka kwiatowa | pastwisko dla pszczół i owadów | łatwa w pielęgnacji kwiat letni
2 850,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

2000 nasion cykoria zwyczajna Cichorium intybus dziki kwiat pszczeli łąka kwietna
1 710,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

3000 nasion koniczyny różowej (Trifolium incarnatum) – koniczyna różowa, koniczyna pszczela, łąka kwiatowa
320,83 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

3000 nasion (10 g) mieszanki letnich kwiatów łąkowych – przyjazna dla pszczół i kolorowa – dzikie kwiaty do ogrodu, na balkon i na tereny naturalne
855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

2000 nasion wiesiołka pospolitego (Oenothera biennis) – roślina dostarczająca nektar przyjazna pszczołom i roślina lecznicza
1 161,43 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

10.000 nasion koniczyny czerwonej (Trifolium pratense) - koniczyna łąkowa i pastwisko dla pszczół | Wieloletnia roślina kwitnąca do ogrodu, na łąkę i zielony nawóz
338,75 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Malwa pospolita (Alcea rosea) w różnorodnej gamie kolorów to klasyczna, romantyczna roślina ogrodów wiejskich, która przyciąga wzrok w każdym ogrodzie. Dzięki wysokim, bujnym kwiatostanom w jaskrawych barwach idealnie nadaje się na y, ściany domów, ogrodzenia lub jako roślina tła.
Cechy:
Piękna mieszanka kolorów (np. różowy, czerwony, żółty, biały, fioletowy)
Wysokość do ok. 180–220 cm
Roślinadwuletnia, częściowo również wieloletnia
Okres kwitnienia: od czerwca do września
Ulubiona przez pszczoły i motyle
Wysiew i pielęgnacja:
Wysiew: wiosną lub późnym latem
Stanowisko: słoneczne do półcienistego
Gleba: przepuszczalna, bogata w składniki odżywcze
Łatwa w pielęgnacji i wytrzymała
Zawartość opakowania:
100 nasion malwy zwyczajnej (Alcea rosea) – kolorowa mieszanka
Idealna do ogrodów naturalnych, wiejskich i dla wszystkich, którzy kochają wysokie, nostalgiczne kwiaty
Idealny również jako prezent dla miłośników ogrodnictwa!
- Waga
- 1 g
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 426255593087404262555930874
- Producent
- Edelmann Handel
- Waga
- 1 g
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 426255593087404262555930874
- Producent
- Edelmann Handel
Pasuje również do tego

500 nasion ślaz dziki Malva sylvestris pszczeli kwiat pastwiskowy mrozoodporny
3 387,50 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

200 nasion żmijowca pospolitego (Echium vulgare) – roślina dziko rosnąca, polny kwiat, przyciąga pszczoły i motyle
8 130,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nasiona nagietka 500 nasion dzikiego kwiatu Calendula officinalis roślina lecznicza pastwisko dla pszczół
1 210,00 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

5000 nasion dziewanny wielkokwiatowej (Verbascum thapsiforme) – przyjazny dla pszczół dziki kwiat do ogrodu i naturalnej rabatki
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion chabra bławatka (Centaurea cyanus) | nasiona dzikiego kwiatu na pastwisko dla pszczół i łąkę kwiatową"
2 258,33 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

500 nasion barszczu purpurowego (Echinacea purpurea) - Wspaniały dziki kwiat i roślina lecznicza do ogrodu i ogrodu naturalnego
1 626,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

5000 nasion stokrotki (Bellis perennis) – stokrotka, kwiat dla pszczół, kwiaty ogrodowe
12 082,35 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

15000 nasion maku kukurydzianego Papaver rhoeas kwiat łąka pszczela łąka
3 216,00 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

6000 nasion stokrotki łąkowej Leucanthemum vulgare dziki kwiat magnes dla pszczół motyle ogród
4 516,67 zł/1kg
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

13.000 nasion na kolorową łąkę kwiatową - czysta natura z chabrem, makiem kukurydzianym i stokrotką łąkową!
855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SAFLAX - Cowslip - 100 Nasiona - Primula veris
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

2000 nasion lnu wieloletniego (Linum perenne) – wieloletni kwiat polny i roślina przyciągająca pszczoły | Delikatne, błękitne kwiaty na łąkę kwiatową, do ogrodu naturalnego i na rabatę bylinową
4 065,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

200 nasion czerwonej komosy ogrodowej (Atriplex Red Orach) – sałata, szpinak, jadalna stara odmiana
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

3000 nasion koniczyny różowej (Trifolium incarnatum) – koniczyna różowa, koniczyna pszczela, łąka kwiatowa
320,83 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Malus domestica 'Baya Marisa'® czerwone jabłko z czerwonym miąższem, doniczka 5 l
132,89 zł
Sprzedawca: Schramas

3000 nasion (10 g) mieszanki letnich kwiatów łąkowych – przyjazna dla pszczół i kolorowa – dzikie kwiaty do ogrodu, na balkon i na tereny naturalne
855,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

6000 nasion Krwawnik pospolity Achillea millefolium Forma uprawna Roślina lecznicza Pszczoły Zioła
4 020,00 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

SAFLAX - Zestaw do uprawy - Agrest Cape / Jagoda Andyjska - 100 Nasiona - Z mini szklarnią, podłożem uprawowym i 2 doniczkami - Physalis peruviana
315,79 zł/1kg
60,00 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

1000 nasion niezapominajki alpejskiej – błękitna Myosotis alpestris | Delikatny wiosenny kwiat i ulubieniec pszczół do ogrodu i na balkon
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

2000 nasion cykoria zwyczajna Cichorium intybus dziki kwiat pszczeli łąka kwietna
1 710,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Rabarbar Lider r.s. nasiona 1g - W.Legutko
3,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

500 nasion cynii - Lilliput Mix Kolorowe letnie kwiaty Zinnia elegans Kolorowa mieszanka cynii karłowatych Coroczny cudowny kwiat w ogrodzie i na balkonie
2 032,50 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

10.000 nasion koniczyny czerwonej (Trifolium pratense) - koniczyna łąkowa i pastwisko dla pszczół | Wieloletnia roślina kwitnąca do ogrodu, na łąkę i zielony nawóz
338,75 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przesadzone bezpośrednio do gleby
Bezpośrednio posadzone w ziemi, niestety wyniki będą widoczne dopiero w przyszłym roku. Stan nasion może być dobry.
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Paczka Nasion Roślin Doniczkowych – 13 Odmian - Organifer
232,99 zł
Sprzedawca: Organifer
232,99 zł/1kg

500 nasion ślaz dziki Malva sylvestris pszczeli kwiat pastwiskowy mrozoodporny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
3 387,50 zł/1kg

SAFLAX - Garden to go - Prawdziwa Nawłoć - 100 Nasiona - Z doniczką, pokrywą klimatyczną i podłożem do uprawy - Solidago virgaurea
42,80 zł
Sprzedawca: SAFLAX
535,00 zł/1kg

SAFLAX - Garden to go - Krzew Herbaciany Mate - 10 Nasiona - Z doniczką, pokrywą klimatyczną i podłożem do uprawy - Ilex paraguariensis
42,80 zł
Sprzedawca: SAFLAX
535,00 zł/1kg

10 sztuk Dozownik nasion - Ręczne narzędzie do siewu z 5 regulowanymi poziomami, wielokrotnego użytku do nasion roślin
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
368,06 zł/1kg

R0739 Goździk Brodaty Mix 1G Nasiona Kwiatów Różnobarwne Goździki
12,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
4 330,00 zł/1kg

SAFLAX - King Protea - 5 Nasiona - Z podłożem uprawowym wolnym od zarazków - Protea cynaroides



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
753,33 zł/1kg

5000 nasion stokrotki (Bellis perennis) – stokrotka, kwiat dla pszczół, kwiaty ogrodowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
12 082,35 zł/1kg

Nasiona Rącznik pospolity czerwonolistny 6g - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
399,00 zł/1kg

Nasiona rącznika pospolitego o zielonych liściach 6g - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,88 zł/1kg

Nasiona Asarina pnącze - mix 20szt - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,50 zł/1kg

Mieszanka nasion barwinka - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,50 zł/1kg

SAFLAX - Świat Pierwotny - Sekwoja - 60 Nasiona - Z podłożem uprawowym wolnym od zarazków - Metasequoia glyptostroboides
22,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
753,33 zł/1kg

SAFLAX - Dłoń Wentylatora Washingtonia - 12 Nasiona - Washingtonia robusta
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
1 960,00 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Madagaskar - Palma - 10 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Pachypodium lamerei
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Torebka Pasterza - 1000 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Capsella bursa-pastoris
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Jagoda Goji - 200 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Lycium chinensis
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Peyotl Cactus - 20 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Lophophora williamsii
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Królowa Nocy - 40 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Selenicerus grandiflorus
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Zioła - Mexican Nana Mint - 500 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Mentha spicata Nane
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg