4,0



Na podstawie 1 opinii
Suszone larwy muszki żołnierskiej dla gadów, gryzoni i ryb 1kg BSL
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,99 zł
38,99 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
3h 51m 38s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Karmy specjalistyczne i dietetyczne dla zwierząt domowych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hispano Hipica Serreta Western Leather Medium Choke 3 Pillar Lined Trense Braun Full Braun Full212,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Torba pielęgnacyjna Waldhausen Czarna Czarna Jeden rozmiar182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alegia - rumianek 60g Alegia
116,50 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Deli Nature Rodelicious Chinchillas - karma dla szynszyli i koszatniczek 2,5kg Deli Nature
25,04 zł/1kg
62,60 zł
Sprzedawca: VISO

Alegia - Zioła dla chomika Alegia
79,90 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

JR Farm Chinchilla Special, 500g x 6 sztuk
36,55 zł/1kg
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vitapol zvp-1052, Przekąska, 800 g, Chomik, Blister
13,72 zł
Sprzedawca: Aspekto

Nekton MSA 80g - wysoce przyswajalne minerały dla papug, gadów i płazów
462,00 zł/1kg
36,96 zł
Sprzedawca: VISO

Trixie 6035
739,50 zł/1kg
73,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasza dla jeży – 10 kg - pełnoporcjowa naturalny granulat - Organifer
28,90 zł/1l
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Nestor Kolba Gryzoń sezamowa 2szt
51,98 zł/1kg
29,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NEKTON Crested Gecko - zbilansowana karma dla gekonów orzęsionych z dodatkiem mango 250g
149,49 zł
-6,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Premiumowa Pasza dla Wiewiórek – 20 kg - Naturalna Mieszanka z Całymi Orzechami - Organifer
25,85 zł/1l
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

JR Farm Degu Special 500gx4
336,90 zł/1kg
168,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Roztwór PHA AntiStress dla kotów, roztwór 30 ml
73,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Karma Ziołowo-Warzywna dla Chomika – Wspomagaj Zdrowie i Witalność Twojego Pupila 150g
43,93 zł/1kg
7,91 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,59 zł
Sprzedawca: Parrot_Planet

JR FARM Pole letnie 100 g
1 396,90 zł/1kg
139,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Gryzaczki Melisowe dla Królików i Gryzoniów – Naturalne Wsparcie Dla Zdrowia Twojego Pupila 140g
7,69 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Bunny Nature Botanicals Mid Mix z kwiatami nagietka i płatkami róży 130 g
584,54 zł/1kg
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Sztuczne krzewy topiary, realistyczna dekoracja zewnętrzna, łatwe w pielęgnacji, zielone, 70 cm
705,99 zł
Sprzedawca: BlissShopping
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suszone larwy muszki żołnierskiej – przekąska dla gadów, gryzoni, ryb i ptaków
Charakterystyka produktu:
- Pyszna przekąska: idealna przez cały rok dla ptaków, gadów, gryzoni i ryb – jako smaczny dodatek do codziennej diety.
- W 100% naturalne: suszone larwy muszki czarnej żołnierskiej, bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków.
- Łatwe karmienie: można je łatwo rozdrabniać, co ułatwia podawanie mniejszym gryzoniom, rybom i gadom.
- Bogate w składniki odżywcze: wysoka zawartość białka, niezbędnych aminokwasów i wapnia (aż 85x więcej niż w mączniakach) – wspierają zdrowie kości i mięśni.
- Uniwersalne zastosowanie: dla ptaków, jeży, chomików, szczurów, myszy, ryb, koi, wiewiórek, żółwi i jaszczurek.
- Delikatnie suszone i trwałe: starannie pakowane i zachowujące najwyższą jakość.
- Superfood dla zwierząt: W naturalny sposób wspiera zdrowie, witalność i dobre samopoczucie zwierząt.
Wspomagają odporność
Naturalne składniki odżywcze w suszonych larwach muszki żołnierskiej wspierają zdrowie i odporność zwierząt. Regularne podawanie pomaga w utrzymaniu silnej kondycji i lepszej witalności zwierząt.
Łatwe w przechowywaniu
Suszone larwy są trwałe, nie tracą wartości odżywczych i zachowują świeżość przez cały rok. Dzięki temu możesz je wygodnie przechowywać i podawać w każdej chwili, bez ryzyka psucia się produktu.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Dietetyczna pasza uzupełniająca
- Dodatki
- -
- EAN
- 5904553967429
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- 23099096
- Waga
- 1000 g
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Dietetyczna pasza uzupełniająca
- Dodatki
- -
- EAN
- 5904553967429
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- 23099096
Pasuje również do tego

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Automatyczny inkubator Wiltec na 24 jaja, inkubator z w pełni automatycznym systemem obracania, inkubator z kontrolą temperatury i regulacją wilgotności, inkubator do jaj wylęgowych
316,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Carpetsale24 Dywan Shaggy Super Mi?kki z Wysokim W?osiem Jednokolorowy Puszysty do Salonu i Sypialni, Rozmiar: 200x290 cm
420,04 zł/1m²
2 436,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpetsale24

Okno piwniczne Biale 400X400mm podwójna szyba (32 mm) rozwierno-uchylne DIN prawe
550,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Framex

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Carpetsale24 Dywan Shaggy Super Mi?kki z Wysokim W?osiem Jednokolorowy Puszysty do Salonu i Sypialni, Rozmiar: 120x170 cm
1 293,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpetsale24

W pełni automatyczny inkubator Topchances do inkubacji jaj drobiu z wyświetlaczem LED temperatury, kontrolą temperatury i wilgotności
363,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Yaheetech 16-częściowy kojec dla szczeniąt, ogrodzenie dla szczeniąt, 2 drzwi, 60 cm wys
591,35 zł
Sprzedawca: Yaheetech

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ok
Jestem zadowolony, robią dobre wrażenie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Suszone larwy muszki żołnierskiej dla gadów, gryzoni i ryb 1kg BSL



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
38,99 zł/1kg