Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

37,99 zł

108,54 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
14h 42m 37s
Nasze najlepszeoferty
Kiełbasy i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
103,00 zł/1kg
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
Radatz Käsekrainer pikantny krainer na grilla 330g
287,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,51 zł
-5,74 zł
94,77 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Berlinki Morliny z serem 250 g
Berlinki Morliny z serem 250 g
164,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Spichlerz Rusiecki Golonka Szlachecka 280 G
Spichlerz Rusiecki Golonka Szlachecka 280 G
33,75 zł/1kg
15,22 zł
-37%
9,45 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Guanciale Stagionato gewürfelt 80 g – Gianni Negrini
Guanciale Stagionato gewürfelt 80 g – Gianni Negrini
159,90 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Spichlerz Rusiecki Mięso Szlacheckie Z Szynką 280 G
Spichlerz Rusiecki Mięso Szlacheckie Z Szynką 280 G
35,64 zł/1kg
15,22 zł
-34%
9,98 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Kabanosy Nadziane Cheddar 95g Tarczyński
Kabanosy Nadziane Cheddar 95g Tarczyński
153,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy z pikantnym salami z Kalabrii (nduja), 290 g
Sos pomidorowy z pikantnym salami z Kalabrii (nduja), 290 g
101,72 zł/1l
29,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Spichlerz Rusiecki Udziec Z Indyka 280 G
Spichlerz Rusiecki Udziec Z Indyka 280 G
45,57 zł/1kg
15,22 zł
-16%
12,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Rusiecki Spichlerz Kiełbasa Żywiecka 280G Pamapol
Rusiecki Spichlerz Kiełbasa Żywiecka 280G Pamapol
35,43 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Żywiecka Podsuszana z Indyka
Żywiecka Podsuszana z Indyka
70,77 zł/1kg
46,00 zł
Sprzedawca: Wedlina_z_Lublina
Zdjęcie produktu dla Serdelki z Szynki JBB 300 g
Serdelki z Szynki JBB 300 g
50,77 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
48,73 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salami abruzzese, ok. 400 g - Maletti 1867
Salami abruzzese, ok. 400 g - Maletti 1867
232,20 zł/1kg
92,88 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Kabanosy wieprzowe 95 g Krakus
Kabanosy wieprzowe 95 g Krakus
91,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kabanosy Wieprzowe Duda
Kabanosy Wieprzowe Duda
100,74 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Salami "passita" Kränzchen, ok. 400 g - Maletti 1867
Salami "passita" Kränzchen, ok. 400 g - Maletti 1867
232,20 zł/1kg
92,88 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Salceson włoski wieprzowo drobiowy JBB 300 g
Salceson włoski wieprzowo drobiowy JBB 300 g
40,23 zł/1kg
17,97 zł
-30%
12,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kiełbasa Nduja Piccante con Peperoncino 400g - San Vincenzo

Oto jeden z najbardziej pożądanych smaków kuchni włoskiej - Nduja San Vicenzo Piccante z Peperoncino o wadze 400g. Jest to tradycyjna, ostra, i drobno zmielona wędlina dojrzewająca, stworzona wyłącznie z najwyższej jakości mięsa wieprzowego oraz podgardla, które wzbogaca całość o wyjątkową strukturę i smak. Dodatek ostrej papryczki chilli nadaje jej niezrównaną pikanterię charakterystyczną dla włoskich specjałów.

Nduja, doceniana we Włoszech jako doskonały dodatek do pizzy Diavolo, również świetnie komponuje się z klasyczną bruschettą. Może służyć jako składnik sosów, znakomity dodatek do makaronów czy zapiekanek, a także jako farsz do makaronów typu Cannelloni. Alternatywnie, można ją delikatnie podsmażyć razem z cebulą i jajkiem, tworząc wykwintne śniadanie.

Produkt jest pakowany próżniowo, co gwarantuje jego świeżość oraz intensywny smak. Każda kiełbasa jest ręcznie ważona i może różnić się wagą o około 40 gramów. Importowana bezpośrednio z Włoch, Nduja San Vicenzo Piccante jest idealnym wyborem dla miłośników autentycznej włoskiej kuchni, ceniących sobie wysoką jakość oraz wyrazistość smaków.

Składniki: Mięso wieprzowe, ostra papryka kalabryjska (2,8%), sól, aromaty, dekstroza, sacharoza, przyprawy, aromat dymu wędzarniczego; przeciwutleniacz: E300; Konserwanty:E250, E252. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2417kJ/586kcal Tłuszcz 58g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22g Węglowodany 2,5g w tym cukry 0,9g Białko 12g Sól 2g Masa netto: 400g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Nduja San Vicenzo 400 g – San Vicenzo

Nduja Piccante Włoska kiełbasa (400 g) – San Viecenzo

to intensywna, pikantna i drobno zmielona, dojrzała kiełbasa (100%), wytwarzana z najwyższej jakości mięsa wieprzowego z dodatkiem boczku (zawiera tłuszcz) i ostrych papryczek chili.

We Włoszech jest stosowana jako dodatek do pizzy Diavolo.

Świetnie smakuje również na toście, jako składnik sosu, makaronu lub zapiekanki.

Nduja Piccante można np. nadziać cannelloni lub lekko podsmażyć z cebulą i podawać z jajkami.

Produkt pakowany próżniowo - +/- 400 g, pakowany ręcznie z możliwą tolerancją +/- 40 g.

Produkt importowany bezpośrednio z Włoch.

Składniki: wieprzowina, kalabryjska papryczka chili (2,8%), sól, aromaty, dekstroza, sacharoza, przyprawy, aromat dymu; przeciwutleniacz: E300; konserwanty: E250, E252. Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna 2417 kJ/586 kcal Tłuszcz 58 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22 g Węglowodany 2,5 g, w tym cukry 0,9 g Białko 12 g Sól 2 g Waga netto: 400 g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Lista składników
Składniki: Mięso wieprzowe, ostra papryka kalabryjska (2,8%), sól, aromaty, dekstroza, sacharoza, przyprawy, aromat dymu wędzarniczego; przeciwutleniacz: E300; Konserwanty:E250, E252. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2417kJ/586kcal Tłuszcz 58g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22g Węglowodany 2,5g w tym cukry 0,9g Białko 12g Sól 2g Masa netto: 400g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
San Vicenzo
Nazwa handlowa
Kiełbasa Nduja Piccante con Peperoncino 400g - San Vincenzo
Producent
San Vincenzo
EAN
5908252814541

Lista składników
Składniki: Mięso wieprzowe, ostra papryka kalabryjska (2,8%), sól, aromaty, dekstroza, sacharoza, przyprawy, aromat dymu wędzarniczego; przeciwutleniacz: E300; Konserwanty:E250, E252. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2417kJ/586kcal Tłuszcz 58g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22g Węglowodany 2,5g w tym cukry 0,9g Białko 12g Sól 2g Masa netto: 400g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
San Vicenzo
Nazwa handlowa
Kiełbasa Nduja Piccante con Peperoncino 400g - San Vincenzo
Producent
San Vincenzo
EAN
5908252814541
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Nduja - włoska pikantna pasta z salami 125 g
Nduja - włoska pikantna pasta z salami 125 g
153,69 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
62,33 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Czwarta - 0,9/1,4 kg
La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Czwarta - 0,9/1,4 kg
267,09 zł/1kg
373,92 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
304,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kabanosy pikantne 95 g Duda
Kabanosy pikantne 95 g Duda
95,70 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
Kiełbasa wiejska wędzona 500g - Bukovina Schutz
39,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
Kiełbasa myśliwska z dzika - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
Nduja Piccante z peperoncino 400 g San Vincenzo
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
108,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Bukowiańska 300g - Schronisko Bukowina
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
103,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
Kabanosy z dzika 250g - Schronisko Bukowina
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
Pasztetowa tradycyjna podwędzana 400g - Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
Kabanos wieprzowy ok. 300g - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini kabanosy wieprzowe 200g - Shelter Bukovina
Mini kabanosy wieprzowe 200g - Shelter Bukovina
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
80,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Spianata piccante w całości 200g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
13,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
Browin 310601 Naturalne osłonki wieprzowe - kaliber 28/30 mm, 15 m, 150 g / Naturalne cienkie osłonki wieprzowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
304,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Diavoletto krojone 100 g spożyć do 14 dni od daty pakowania  Schronisko Bukowina
Diavoletto krojone 100 g spożyć do 14 dni od daty pakowania Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
Kiełbasa z czosnkiem Szubryt 300 g
12,40 zł
Sprzedawca: Zbrojownia
23,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
137,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BiFi Roll Mini Salami zawijane w pieczone ciasto 50g
BiFi Roll Mini Salami zawijane w pieczone ciasto 50g
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
155,78 zł/1kg