Freee Samorosnąca Mąka Biała 1000g - bezglutenowa, ze środkiem spulchniającym, idealna do ciast i pieczywa

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

51,47 zł

51,47 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Mąki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
8,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA RYŻOWA MĄKA Z RYŻU 5kg SWOJSKA PIWNICZKA
Mąka Ryżowa Mąka Z Ryżu 5Kg Swojska Piwniczka
7,02 zł/1kg
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
To Ta Mąka Pszenna Graham Typ 1850 900 G
3,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SKROBIA KUKURYDZIANA BEZGLUTENOWA200 g - AMYLON
SKROBIA KUKURYDZIANA BEZGLUTENOWA200 g - AMYLON
52,85 zł/1kg
10,57 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
12,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koopmans Self-Raising Flour 500 g - Wysokiej jakości mąka do pieczenia ciast i ciastek
Koopmans Self-Raising Flour 500 g - Wysokiej jakości mąka do pieczenia ciast i ciastek
18,58 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Koopmans Profesjonalna mąka samorosnąca, opakowanie 5000 g (mąka z proszkiem do pieczenia)
Koopmans Profesjonalna mąka samorosnąca, opakowanie 5000 g (mąka z proszkiem do pieczenia)
21,09 zł/1kg
105,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Koopmans Pannenkoek Mąka Kabouter 500g – Idealna do puszystych naleśników
Koopmans Pannenkoek Mąka Kabouter 500g – Idealna do puszystych naleśników
39,20 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
SKROBIA ZIEMNIACZANA BIO 500 g - NATURAVENA
SKROBIA ZIEMNIACZANA500 g - NATURAVENA
31,74 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla MĄKA Z SORGO BEZGLUTENOWA450 g - PROBIO
MĄKA Z SORGO BEZGLUTENOWA450 g - PROBIO
26,98 zł/1kg
12,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka żytnia razowa 1kg
Mąka żytnia razowa 1kg
8,57 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Suchar orkiszowy razowy - niesłodzony 175g
Suchar orkiszowy razowy - niesłodzony 175g
153,60 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka żytnia - razowa 1kg
Mąka żytnia - razowa 1kg
9,73 zł/1kg
11,71 zł
-16%
9,73 zł
Sprzedawca: taleoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mąka ziemniaczana ekologiczna Bauckhof, 250 g
Mąka ziemniaczana ekologiczna Bauckhof, 250 g
25,96 zł/1kg
11,59 zł
-44%
6,49 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta razowa orkiszowa - bułka tarta 200g
Bułka tarta razowa orkiszowa - bułka tarta 200g
72,00 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Freee Rijstmeel Gluten Free 1000g – 100% naturalna bezglutenowa mąka ryżowa
Freee Rijstmeel Gluten Free 1000g – 100% naturalna bezglutenowa mąka ryżowa
42,10 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Burger amarantusowy - orkiszowy 300g
Burger amarantusowy - orkiszowy 300g
74,63 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka gryczana pełnoziarnista - bezglutenowa 500g
Mąka gryczana pełnoziarnista - bezglutenowa 500g
44,60 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
MĄKA GRYCZANA BIAŁA BEZGLUTENOWA 500 g - NATURAVENA
88,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Aashirvaad Atta pełnoziarnista, 10 kg
Aashirvaad Atta pełnoziarnista, 10 kg
9,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
93,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Freee Self-Rising White Flour 1000 g - Bezglutenowa mąka wypiekowa ze środkami spulchniającymi, idealna do ciast, pieczywa i ciastek. Wyprodukowany z mieszanki mąki ryżowej, ziemniaczanej, tapioki, kukurydzianej i gryczanej. Wysokiej jakości, uniwersalny i wygodnie zapakowany w 1 kg worek ułatwiający przechowywanie i dozowanie. Wskazówka: użyj trochę więcej wody niż zwykle. Składniki: mąka mieszana, substancje spulchniające (fosforan jednowapniowy, wodorowęglan sodu), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa). Wartości odżywcze w 100 g: 1480 kJ (348 kcal), 1,1 g tłuszczu, 0,3 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 80 g węglowodanów, 0,4 g cukru, 0,2 g błonnika, 4,6 g białka, 0,87 g soli.
Lista składników
Mąka mieszana (ryżowa, ziemniaczana, tapioka, kukurydziana i gryczana), substancje spulchniające (fosforan jednowapniowy, wodorowęglan sodu), zagęszczacz (guma ksantanowa).
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100g Energia: 1480 kJ (348 kcal) Tłuszcz: 1,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 80,0 g w tym cukier: 0,4 g Błonnik: 0,2 g Białko: 4,6 g Sól: 0,87 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Doves Farm Foods Ltd, Via San Geroldo 4, 26100 Cremona, IT
Nazwa handlowa
Freee Samorosnąca mąka biała
Producent
Freee
Numer producenta
DW8637
EAN
5011766010696

Lista składników
Mąka mieszana (ryżowa, ziemniaczana, tapioka, kukurydziana i gryczana), substancje spulchniające (fosforan jednowapniowy, wodorowęglan sodu), zagęszczacz (guma ksantanowa).
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100g Energia: 1480 kJ (348 kcal) Tłuszcz: 1,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 80,0 g w tym cukier: 0,4 g Błonnik: 0,2 g Białko: 4,6 g Sól: 0,87 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Doves Farm Foods Ltd, Via San Geroldo 4, 26100 Cremona, IT
Nazwa handlowa
Freee Samorosnąca mąka biała
Producent
Freee
Numer producenta
DW8637
EAN
5011766010696
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
12,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koopmans Self-Raising Flour 500 g - Wysokiej jakości mąka do pieczenia ciast i ciastek
Koopmans Self-Raising Flour 500 g - Wysokiej jakości mąka do pieczenia ciast i ciastek
18,58 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Koopmans Profesjonalna mąka samorosnąca, opakowanie 5000 g (mąka z proszkiem do pieczenia)
Koopmans Profesjonalna mąka samorosnąca, opakowanie 5000 g (mąka z proszkiem do pieczenia)
21,09 zł/1kg
105,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Aksamitna ławka ze schowkiem RD34483, beżowa
Aksamitna ławka ze schowkiem RD34483, beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
306,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla zestaw 10 okularów do zaćmienia Słońca - bezpieczne okulary przeciwsłoneczne do bezpośredniej obserwacji Słońca
zestaw 10 okularów do zaćmienia Słońca - bezpieczne okulary przeciwsłoneczne do bezpośredniej obserwacji Słońca
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
97,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Freee cynamonowe loki bezglutenowe 300g - chrupiące kółeczka cynamonowe bez glutenu
Freee cynamonowe loki bezglutenowe 300g - chrupiące kółeczka cynamonowe bez glutenu
149,70 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Freee Biała Mąka Pszenna 1000g – Drobno mielona, bezglutenowa, uniwersalna do wypieków
Freee Biała Mąka Pszenna 1000g – Drobno mielona, bezglutenowa, uniwersalna do wypieków
51,47 zł/1kg
51,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla COMHOMA sofa rozkładana z funkcją spania, rozkładana sofa futon, sofa rozkładana, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, niebieska
COMHOMA sofa rozkładana z funkcją spania, rozkładana sofa futon, sofa rozkładana, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, niebieska
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
809,99 zł
-130,00 zł
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Zdjęcie produktu dla Bealife AR71 Sofa Dwuosobowa 180 cm w Ciemnoszary  - Miękka Tkanina & Stabilna Konstrukcja z Bocznymi Kieszeniami
Bealife AR71 Sofa Dwuosobowa 180 cm w Ciemnoszary - Miękka Tkanina & Stabilna Konstrukcja z Bocznymi Kieszeniami
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
755,54 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Connected-Living
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 725
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
40,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
42,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
84,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,16 zł/1kg