5,0



Na podstawie 1 opinii
Trolli Kwaśne pierścienie Limited Edition Gumy owocowe Opakowanie 150 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,80 zł
32,00 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Trolli Flavor Bomb Truskawka – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g100,72 zł/1kg
113,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Orchard 150g
43,13 zł/1kg
26,49 zł
-75%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,47 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli czerwone krążki owocowe o smaku truskawkowym, malinowym i wiśniowym 150g
41,40 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli sour glow worms guma owocowa słodzona i kwaśna 1000g
29,43 zł/1kg
29,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512463429 Trolli Żelki owocowe KWAŚNE ŚWIECĄCE ROBACZKI, 150 g
42,27 zł/1kg
15,08 zł
-57%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Milchkuu saszetka 1kg
78,66 zł/1kg
78,66 zł
Sprzedawca: Candyspot

Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512463658, Olej palmowy, 150 g, B, e270, e296, e330, e428, e901, e903, 1420 kJ, 334 kcal
131,00 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli double cherries guma owocowa o smaku wiśniowym 1000g
36,95 zł/1kg
36,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawbies 150 sztuk, wegańskie, o smaku owocowo-kwaśnym, opakowanie 1320 g
25,05 zł/1kg
33,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawbies torebka kwaśnych gum owocowych opakowanie 150g
29,67 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512463443 Trolli Żelki owocowe PIERŚCIENIE JABŁKOWE, torebka 150 g
42,27 zł/1kg
17,16 zł
-63%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli 4000512365006 Trolli Żelki owocowe ORIGINAL HITS, torebka 200 g
492,45 zł/1kg
133,02 zł
-34,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Katjes Wunderland – kwaśne żelki owocowe wegańskie, opakowanie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Burger, żelki owocowe, 24 sztuki
114,74 zł/1kg
137,69 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trolli Strawberry Stixi żelki o smaku truskawkowym 85g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Saure Glühringe Limited Edition Owocowe żelki Opakowanie 150 g
Trolli Saure Glühringe to owocowo-kwaśna przekąska na zimę. Limitowana edycja łączy kolorowe gumy owocowe w kształcie pierścieni z rześką nutą kwaskowatości, zapewniając wyjątkowe doznania smakowe, idealne na zimę.
Cechy produktu
Kwaśne pierścienie Trolli przekonują owocową różnorodnością i intensywną kwaśną polewą cukrową. Pierścienie z owocowymi żelkami nie zawierają laktozy ani glutenu, a dzięki swojej miękkiej konsystencji i jasnym kolorom zapewniają wysoką dawkę zabawy. Jako edycja limitowana są dostępne tylko przez krótki czas.
Chwile przyjemności
Niezależnie od tego, czy siedzisz wygodnie na kanapie, czy chcesz zjeść słodko-kwaśną przekąskę między posiłkami, czy też podzielić się nią z przyjaciółmi – kwaśne pierścienie Trolli zapewniają urozmaicenie i ekscytujące doznania smakowe. Połączenie owocowego smaku i kwaskowatości sprawia, że każdy kęs jest małą atrakcją.
Zalety
Limitowana edycja oferuje sezonową różnorodność w asortymencie Trolli i jest szczególnie atrakcyjna dla fanów kwaśnych żelków owocowych. Bezglutenowa i bezlaktozowa receptura sprawia, że produkt jest odpowiedni dla wielu konsumentów. Poręczne opakowanie 150 g jest idealne do zabrania ze sobą lub jako zapas do domu.
FAQ
Czy kwaśne żelki Trolli są naprawdę dostępne tylko sezonowo?
Tak, ten rodzaj jest edycją limitowaną i tylko przez krótki czas.
Czy pierścienie są bardzo kwaśne?
Oferują one zrównoważone połączenie owocowej słodyczy i wyraźnie wyczuwalnej, ale przyjemnej kwaskowatości.
Czy Glühringe są odpowiednie dla wegetarian?
Proszę sprawdzić listę składników na opakowaniu, ponieważ żelki owocowe mogą zawierać żelatynę, w zależności od receptury.
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; substancje zakwaszające: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancje regulujące kwasowość: cytryniany wapnia, jabłczany sodu; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; aromaty; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, marchew); barwniki: kurkumina; błękit brylantowy FCF.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 335 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1426 kilojuli (kJ) Węglowodany: 78 g węglowodanów, w tym cukry: 49 g Tłuszcz: 0 g tłuszczu, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Błonnik pokarmowy: - g Białko: 4,5 g Sól: 0,2 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststr. 94 90763 Fürth
- Nazwa handlowa
- Cukier puder w piance
- Producent
- Numer producenta
- 177296
- EAN
- 4000512365204
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; substancje zakwaszające: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancje regulujące kwasowość: cytryniany wapnia, jabłczany sodu; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; aromaty; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, marchew); barwniki: kurkumina; błękit brylantowy FCF.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 335 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1426 kilojuli (kJ) Węglowodany: 78 g węglowodanów, w tym cukry: 49 g Tłuszcz: 0 g tłuszczu, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Błonnik pokarmowy: - g Białko: 4,5 g Sól: 0,2 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststr. 94 90763 Fürth
- Nazwa handlowa
- Cukier puder w piance
- Producent
- Numer producenta
- 177296
- EAN
- 4000512365204
Pasuje również do tego

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Orchard 150g
43,13 zł/1kg
26,49 zł
-75%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,47 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli czerwone krążki owocowe o smaku truskawkowym, malinowym i wiśniowym 150g
41,40 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Milchkuu saszetka 1kg
78,66 zł/1kg
78,66 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trolli Choco Bananas, Miękkie cukierki, 150 g, Bananowe, Czekolada, Żółty, 379 kcal, 82 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
55,63 zł/1kg
20,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Strawberry Stixi żelki o smaku truskawkowym 85g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
8,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Katjes „Zielonouchy Królik” – pianki cukrowe z żelkami owocowymi, wegańskie, opakowanie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Trolli 4000512463429 Trolli Żelki owocowe KWAŚNE ŚWIECĄCE ROBACZKI, 150 g
42,27 zł/1kg
15,08 zł
-57%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli sour glow worms guma owocowa słodzona i kwaśna 1000g
29,43 zł/1kg
29,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli Classic Bears Halal, Miękkie cukierki, 100 g, Wielobarwny, Torba, 1 szt.
36,40 zł/1kg
3,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512463658, Olej palmowy, 150 g, B, e270, e296, e330, e428, e901, e903, 1420 kJ, 334 kcal
131,00 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
587,70 zł/1kg
66,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
193,84 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Katjes Yoghurt Gums – żelki owocowe z dodatkiem mlecznego jogurtu w proszku, wegańskie, 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg