Błonnik Bambusowy Mąka Bambusowa 500G Swojska Piwniczka

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,43 zł

26,86 zł / 1kg

+ 21,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Suplementy diety GLura, Obraz wygenerowany przez AI
Suplementy diety GLura
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
180,00 zł
-20,00 zł
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup
Suplement diety Biowen witamina B complex B1 B2 B3 B5 B6 B12 90 kapsułek
Witamina B Complex+ Bezglutenowa 90 Kapsułek - Biowen
391,26 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
Zdjęcie produktu dla Guarana w proszku 500g Brat.pl
Guarana w proszku 500g Brat.pl
176,52 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek
Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek
1 473,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
122,32 zł
Sprzedawca: apohealth
BŁONNIK BAMBUSOWY MĄKA BAMBUSOWA 1KG SWOJSKA PIWNICZKA
Błonnik Bambusowy Mąka Bambusowa 1Kg Swojska Piwniczka
24,27 zł/1kg
24,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Kasza JAGLANA 1kg Naturlana Swojska Piwniczka
Kasza JAGLANA 1kg Naturlana Swojska Piwniczka
10,08 zł/1kg
10,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla BŁONNIK BAMBUSOWY BEZGLUTENOWY 250 g - PIĘĆ PRZEMIAN
BŁONNIK BAMBUSOWY BEZGLUTENOWY 250 g - PIĘĆ PRZEMIAN
69,24 zł/1kg
17,31 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chlorella w proszku 500g Brat.pl
Chlorella w proszku 500g Brat.pl
88,70 zł/1kg
55,49 zł
-16%
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
BŁONNIK WITALNY NATURALNY 500G TARGROCH
Błonnik Witalny Naturalny 500G Targroch
49,30 zł/1kg
24,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Spirulina w proszku 500g Brat.pl
Spirulina w proszku 500g Brat.pl
50,66 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Spirulina tabletki 500g Brat.pl
Spirulina tabletki 500g Brat.pl
53,00 zł/1kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Nopal w proszku z nasionami Chía 5:1 250g
Nopal w proszku z nasionami Chía 5:1 250g
414,04 zł/1l
103,51 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Błonnik z akacji – 300 g
Błonnik z akacji – 300 g
223,95 zł/1kg
85,55 zł
Sprzedawca: BioCare
BŁONNIK WITALNY 100 g - NATURAVENA
BŁONNIK WITALNY 100 g - NATURAVENA
108,70 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla KOLAGEN NATURALNY WOŁOWY 500g Hydrolizat w proszku
KOLAGEN NATURALNY WOŁOWY 500g Hydrolizat w proszku
224 759,99 zł/1l
112,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOL-POL
ŁUPINA BABKI JAJOWATEJ 1kg babka jajowa Swojska Piwniczka
ŁUPINA BABKI JAJOWATEJ 1kg babka jajowa Swojska Piwniczka
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Płatki z nasion migdałów, 250 g proszku
Płatki z nasion migdałów, 250 g proszku
158,92 zł/1kg
44,18 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla FLOHSAMEN mielony, 400 g PUL
FLOHSAMEN mielony, 400 g PUL
154,68 zł/1kg
63,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Chlorella tabletki 500g Brat.pl
Chlorella tabletki 500g Brat.pl
96,78 zł/1l
60,59 zł
-20%
48,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Błonnik akacjowy w proszku Sanatur | 200 g | 90% błonnika pokarmowego | organiczny | wegański
Błonnik akacjowy w proszku Sanatur | 200 g | 90% błonnika pokarmowego | organiczny | wegański
197,15 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
39,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Produktu: Błonnik bambusowy to wysokiej jakości składnik pochodzący z naturalnych włókien bambusa. Charakteryzuje się dużą zawartością błonnika roślinnego, który jest znany z tego, że wspomaga codzienną dietę. Ten produkt stanowi doskonały dodatek do wielu przepisów, zwłaszcza w dietach niskowęglowodanowych i keto. Dzięki swojej neutralnej smakowości, błonnik bambusowy idealnie komponuje się z różnorodnymi składnikami, a jego drobna struktura sprawia, że jest łatwy do włączenia do codziennych posiłków. Zastosowanie: Błonnik bambusowy jest niezwykle wszechstronny i może być w wielu formach, od koktajli po wypieki. Możesz go dodawać do koktajli, jogurtów, musów, czy też do różnych wypieków, takich jak ciasta czy chleby. Jego główną cechą jest zdolność do wiązania wody, co zapewnia odpowiednią konsystencję i wilgotność w gotowych produktach. Przechowywanie: Aby zachować świeżość błonnika bambusowego, najlepiej przechowywać go w suchym, chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Korzyści: Błonnik bambusowy pomaga zwiększyć zawartość błonnika w diecie, wspiera utrzymanie odpowiedniej konsystencji w wypiekach, a także przyczynia się do poprawy tekstury ciast i chleba. Jest również bezglutenowy, co czyni go odpowiednim dla osób na diecie bezglutenowej lub wrażliwych na gluten. Przepis na Muffinki Keto z Błonnikiem Bambusowym Oto prosty przepis na muffinki keto, w którym błonnik bambusowy pełni rolę stabilizatora i poprawia konsystencję wypieku, nadając mu wilgotność i lekkość.
Lista składników
2 szklanki mąki migdałowej 2 łyżki błonnika bambusowego 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki soli 3 jajka 1/4 szklanki mleka migdałowego (lub innego roślinnego) 2 łyżki masła (roztopionego) 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego 1/4 szklanki erytrytolu (lub innego słodzika keto) Przygotowanie: Przygotowanie składników: W dużej misce połącz mąkę migdałową, błonnik bambusowy, proszek do pieczenia i sól. Wymieszaj wszystkie składniki suche, aby się równomiernie połączyły. Mieszanka mokra: W osobnej misce ubij jajka, a następnie dodaj roztopione masło, mleko migdałowe oraz ekstrakt waniliowy. Wszystko dokładnie wymieszaj. Połączenie składników: Dodaj mokre składniki do suchych i dokładnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy. Jeśli ciasto jest zbyt gęste, możesz dodać odrobinę więcej mleka migdałowego. Pieczenie: Napełnij foremki do muffinek (najlepiej wypełniać je do około 2/3 wysokości) i piecz w piekarniku nagrzanym do 180°C przez około 20-25 minut, aż muffinki staną się złociste i sprężyste. Sprawdź patyczkiem, czy są gotowe – jeśli wyjdzie suchy, muffinki są upieczone. Studzenie: Po upieczeniu, wyjmij muffinki z piekarnika i pozostaw do całkowitego wystudzenia na kratce. Wskazówki: Muffinki możesz wzbogacić dodatkami, takimi jak jagody, orzechy, czy kawałki czekolady bez cukru, by nadać im jeszcze więcej smaku. Błonnik bambusowy zapewnia wilgotność wypiekom, sprawiając, że muffinki są miękkie i delikatne, a jednocześnie zachowują lekką teksturę. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict'; var PANEL_ID = 'product-details-nutrition'; var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style'; var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START'; var END_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_END'; function markerIndex(nodes, marker, afterIndex) { for (var i = Math.max(0, afterIndex || 0); i
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: TŁUSZCZE: Tłuszcze: w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g WĘGLOWODANY: Węglowodany: <0,1 g w tym cukry : 0 g BIAŁKO: Białko: 0,2g SÓL: Sól: 0g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
BŁONNIK BAMBUSOWY MĄKA BAMBUSOWA 500G SWOJSKA PIWNICZKA
Producent
Swojska Piwniczka
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
podawać zgodnie z przeznaczeniem
EAN
5908420100155

Lista składników
2 szklanki mąki migdałowej 2 łyżki błonnika bambusowego 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki soli 3 jajka 1/4 szklanki mleka migdałowego (lub innego roślinnego) 2 łyżki masła (roztopionego) 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego 1/4 szklanki erytrytolu (lub innego słodzika keto) Przygotowanie: Przygotowanie składników: W dużej misce połącz mąkę migdałową, błonnik bambusowy, proszek do pieczenia i sól. Wymieszaj wszystkie składniki suche, aby się równomiernie połączyły. Mieszanka mokra: W osobnej misce ubij jajka, a następnie dodaj roztopione masło, mleko migdałowe oraz ekstrakt waniliowy. Wszystko dokładnie wymieszaj. Połączenie składników: Dodaj mokre składniki do suchych i dokładnie wymieszaj do uzyskania jednolitej masy. Jeśli ciasto jest zbyt gęste, możesz dodać odrobinę więcej mleka migdałowego. Pieczenie: Napełnij foremki do muffinek (najlepiej wypełniać je do około 2/3 wysokości) i piecz w piekarniku nagrzanym do 180°C przez około 20-25 minut, aż muffinki staną się złociste i sprężyste. Sprawdź patyczkiem, czy są gotowe – jeśli wyjdzie suchy, muffinki są upieczone. Studzenie: Po upieczeniu, wyjmij muffinki z piekarnika i pozostaw do całkowitego wystudzenia na kratce. Wskazówki: Muffinki możesz wzbogacić dodatkami, takimi jak jagody, orzechy, czy kawałki czekolady bez cukru, by nadać im jeszcze więcej smaku. Błonnik bambusowy zapewnia wilgotność wypiekom, sprawiając, że muffinki są miękkie i delikatne, a jednocześnie zachowują lekką teksturę. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict'; var PANEL_ID = 'product-details-nutrition'; var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style'; var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START'; var END_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_END'; function markerIndex(nodes, marker, afterIndex) { for (var i = Math.max(0, afterIndex || 0); i
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: TŁUSZCZE: Tłuszcze: w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g WĘGLOWODANY: Węglowodany: <0,1 g w tym cukry : 0 g BIAŁKO: Białko: 0,2g SÓL: Sól: 0g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
BŁONNIK BAMBUSOWY MĄKA BAMBUSOWA 500G SWOJSKA PIWNICZKA
Producent
Swojska Piwniczka
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
podawać zgodnie z przeznaczeniem
EAN
5908420100155
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,31 zł
Sprzedawca: apohealth
1 697,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,20 zł
Sprzedawca: apohealth
114 199,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
203,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 886,39 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
389,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
2 510,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
239,79 zł
Sprzedawca: apohealth
2 694,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg