Mąka Ryżowa Mąka Z Ryżu 5Kg Swojska Piwniczka

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

35,11 zł

7,02 zł / 1kg

+ 21,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Mąki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mąka orkiszowa pełnoziarnista 5kg
Mąka orkiszowa pełnoziarnista 5kg
0,01 zł/1kg
50,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mąka sojowa 500g Brat.pl
Mąka sojowa 500g Brat.pl
16,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mąka migdałowa 500g Brat.pl
Mąka migdałowa 500g Brat.pl
54,69 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa 1kg Brat.pl
Mąka ryżowa 1kg Brat.pl
8,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Mąka Ryżowa MĄKA Z RYŻU 500G Swojska Piwniczka
Mąka Ryżowa MĄKA Z RYŻU 500G Swojska Piwniczka
12,20 zł/1kg
6,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
SKROBIA KUKURYDZIANA MAIZENA 5Kg SWOJSKA PIWNICZKA
Skrobia Kukurydziana Maizena 5Kg Swojska Piwniczka
5,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
SKROBIA ZIEMNIACZANA Mąka Ziemniaczana 5Kg Swojska Piwniczka
SKROBIA ZIEMNIACZANA Mąka Ziemniaczana 5Kg Swojska Piwniczka
7,40 zł/1kg
37,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
MĄKA OWSIANA 500G SWOJSKA PIWNICZKA
Mąka Owsiana 500G Swojska Piwniczka
14,96 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
MĄKA OWSIANA 1KG SWOJSKA PIWNICZKA
Mąka Owsiana 1Kg Swojska Piwniczka
13,16 zł/1kg
13,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
MĄKA Z CIECIERZYCY 500g Swojska Piwniczka
MĄKA Z CIECIERZYCY 500g Swojska Piwniczka
16,18 zł/1kg
8,09 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa pełnoziarnista - bezglutenowa 1kg
Mąka ryżowa pełnoziarnista - bezglutenowa 1kg
28,67 zł/1kg
28,67 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla mąka 4 ziarna - bezglutenowa 500g
mąka 4 ziarna - bezglutenowa 500g
37,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,80 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka żytnia razowa 1kg
Mąka żytnia razowa 1kg
8,57 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa 500g Brat.pl
Mąka ryżowa 500g Brat.pl
10,94 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
MĄKA Z CIECIERZYCY 1Kg Swojska Piwniczka
MĄKA Z CIECIERZYCY 1Kg Swojska Piwniczka
16,18 zł/1kg
16,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa razowa 500g
Mąka ryżowa razowa 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa 1 kg
Mąka ryżowa 1 kg
9,25 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: SklepAgnex
Zdjęcie produktu dla Mąka jaglana 1 kg
Mąka jaglana 1 kg
9,99 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex
MĄKA KOKOSOWA 1KG SWOJSKA PIWNICZKA
Mąka Kokosowa 1Kg Swojska Piwniczka
12,77 zł/1kg
18,85 zł
-32%
12,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mąka ryżowa wytwarzana jest z drobno zmielonych ziaren ryżu. Mąka ma delikatny słodki smak, co sprawia, że nadaje się doskonale do słodkich wypieków naleśników, deserów. Idealna do wytworzenia makaronu ryżowego, klusek, placków. Może być stosowana jako zagęstnik do zup i sosów. Stosowana jako odpowiednik mąki pszennej w dietach bezglutenowych. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict' var PANEL_ID = 'product-details-nutrition' var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style' var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START' var END_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_END' function markerIndex(nodes, marker, afterIndex) { for (var i = Math.max(0, afterIndex || 0); i
Lista składników
mielone ziarno ryżu białego
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość energetyczna: 1556 kJ / 370 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcz: 7,9g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 56g w tym cukry 0,5g BIAŁKO: Białko: 13g SÓL: Sól: < 0,01 g
Waga
5000 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
MĄKA RYŻOWA MĄKA Z RYŻU 5kg SWOJSKA PIWNICZKA
Producent
Swojska Piwniczka
EAN
5902751326666

Lista składników
mielone ziarno ryżu białego
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość energetyczna: 1556 kJ / 370 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcz: 7,9g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 56g w tym cukry 0,5g BIAŁKO: Białko: 13g SÓL: Sól: < 0,01 g
Waga
5000 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
MĄKA RYŻOWA MĄKA Z RYŻU 5kg SWOJSKA PIWNICZKA
Producent
Swojska Piwniczka
EAN
5902751326666
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa Müllers Mühle do gotowania, pieczenia i rafinacji 500g
Mąka ryżowa Müllers Mühle do gotowania, pieczenia i rafinacji 500g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka ryżowa 1kg Brat.pl
Mąka ryżowa 1kg Brat.pl
8,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Mąka Ryżowa MĄKA Z RYŻU 500G Swojska Piwniczka
Mąka Ryżowa MĄKA Z RYŻU 500G Swojska Piwniczka
12,20 zł/1kg
6,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Mucola kurnik kurnik gniazdo nioska klatka dla drobiu klatka dla małych zwierząt klatka dla królików klatka dla królików drewniana wolna wybieg
Mucola kurnik kurnik gniazdo nioska klatka dla drobiu klatka dla małych zwierząt klatka dla królików klatka dla królików drewniana wolna wybieg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
687,90 zł
-43,00 zł
644,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
SKROBIA KUKURYDZIANA MAIZENA 5Kg SWOJSKA PIWNICZKA
Skrobia Kukurydziana Maizena 5Kg Swojska Piwniczka
5,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Elektryczny rower z wyświetlaczem LCD, 20 cali, 48V 15Ah, składany, o dużym zasięgu do 120 km, elektryczny rower terenowy dla mężczyzn, idealny do jazdy po górach, pedelec, moment obrotowy 60 Nm, kolor zielony
Elektryczny rower z wyświetlaczem LCD, 20 cali, 48V 15Ah, składany, o dużym zasięgu do 120 km, elektryczny rower terenowy dla mężczyzn, idealny do jazdy po górach, pedelec, moment obrotowy 60 Nm, kolor zielony
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
3 259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 217
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
60,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Gorenje WHU629ES/S, 200 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, B, C, 64 dB
Gorenje WHU629ES/S, 200 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, B, C, 64 dB
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
370,17 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Od A+++ do D
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
7,79 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Joyor Y8-S, Hulajnoga, Czarny, 20 km/h, 120 kg, 2 szt., Aluminium
Joyor Y8-S, Hulajnoga, Czarny, 20 km/h, 120 kg, 2 szt., Aluminium
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 85
2 579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Glebogryzarka spalinowa T-Mech Glebogryzarka ogrodowa
Glebogryzarka spalinowa T-Mech Glebogryzarka ogrodowa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
792,50 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER
Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
142,44 zł
-7,12 zł
135,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Antar AT51006, 136 kg, Możliwość złożenia, Aluminium, Czarny, Walker
Antar AT51006, 136 kg, Możliwość złożenia, Aluminium, Czarny, Walker
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 313
579,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe
Zdjęcie produktu dla Livoo Zestaw do Raclette 12 osób 1800 W Czarny
Livoo Zestaw do Raclette 12 osób 1800 W Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
205,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
205,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 474
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, BNMPOLYWS12-12, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 16,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYWS12-12, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 16,5 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
126,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
151,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
73,75 zł/1kg
27,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, 12 - li - aydo - baharatlik, stojaki na przyprawy, czarny, szkło, 6,5 x 6,5 x 13 cm
Hermia Concept, 12 - li - aydo - baharatlik, stojaki na przyprawy, czarny, szkło, 6,5 x 6,5 x 13 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
124,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Müllers Mühle mąka z ciecierzycy do gotowania, pieczenia i rafinacji 400g
Müllers Mühle mąka z ciecierzycy do gotowania, pieczenia i rafinacji 400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (12 sztuk), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
115,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Roshen Krówka Mleczna 1 Kg
Roshen Krówka Mleczna 1 Kg
21,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
21,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Müllers Mühle Bulgur średni idealny dodatek szybkie przygotowanie 500g
Müllers Mühle Bulgur średni idealny dodatek szybkie przygotowanie 500g
24,60 zł/1kg
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
SKROBIA KUKURYDZIANA MAIZENA 25Kg SWOJSKA PIWNICZKA
Skrobia Kukurydziana Maizena 25Kg Swojska Piwniczka
4,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
40,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola di Grano Duro 5kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
42,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
84,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
Mąka pszenna TYP "0" Manitoba 1kg - il Molino Chiavazza
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,16 zł/1kg