WISFOR kurnik dla kurczaków kurnik dachowy dla drobiu małe stajnie dla zwierząt na wolnym wybiegu z 2 zamykanymi drzwiami, 393 x 312 x 156 cm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
754,89 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Mucola zestaw poideł dla kurczaków poidło dla drobiu plastikowa miska poidło dla drobiu koryto na paszę dla kurczaków - 6kg + 6L
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
141,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
GiDeli Pasza dla kur 15 kg – pełnoporcjowa pasza dla niosek zapewniająca optymalną wydajność nieśną
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
73,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Wybieg dla ryb „Wels” z daszkiem przeciwsłonecznym, stalowa siatka druciana, 3 x 6 x 2 m, kolor srebrny / ciemnozielony
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
1 111,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Kurnik 3x3x2m Kurnik dla małych zwierząt Wybieg dla małych zwierząt Woliera Wybieg dla wolnych zwierząt Klatka dla kurcząt Kurnik ocynkowany
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282
949,46 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Leimüller Pasza dla kurczaków Premium 6 ziaren 25 kg
6,37 zł/1kg
159,35 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Organiczny makuch słonecznikowy Agrarzone 20 kg
9,30 zł/1kg
186,01 zł
Sprzedawca: Agrarzone
COSTWAY Odporny na zimę kurnik, galwanizowany metalowy wybieg dla kur, wybieg dla kur z zamykanymi drzwiami i dachem kopułowym oraz siatką drucianą 280 x 380 x 195
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
798,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Heuland Erlebnis Podściółka leśna z kukurydzą 40 litrów
109,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone
Leimüller Premium Pasza dla kur 25 kg z granulatem Immun Plus – pasza dla kur niosek wzmacniająca układ odpornościowy – skuteczna ochrona przed roztoczami i kokcydiami
6,37 zł/1kg
159,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone
TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, duży wielofunkcyjny bar ogrodowy drewniany stojak sprzedażowy
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
7 196,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Timbela
Kosiarka samojezdna STIGA Estate 384 M, silnik 352 cm³ (7,9 KM), szerokość koszenia 84 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
9 999,00 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service
Kompletny zestaw paneli słonecznych VEVOR o mocy 200W, system solarny autonomiczny, zawierający: 2 panele słoneczne monokrystaliczne o mocy 100W, akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) 12,8V 50Ah, kontroler ładowania 40A oraz falownik 12V 800W. System fotowoltaiczny autonomiczny do użytku domowego i w pojazdach rekreacyjnych
2 305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Pasza dla kur 30 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
125,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5,11 zł
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Leimüller – karma dla kurczaków, musli dla drobiu, 5 kg
17,01 zł/1kg
85,04 zł
Sprzedawca: Agrarzone
szafa ogrodowa tectake® z płaskim dachem Taman 75 x 56 x 118 cm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23