3,0



Na podstawie 1 opinii
POSH Nasiona lnu złote 30 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
272,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,99 zł-42,21zł
7,67 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Produkty sypkie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Błonnik witalny 1kg Brat.pl34,56 zł/1kg
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Babka Płesznik Ziarno 500G Swojska Piwniczka30,08 zł/1kg
15,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Słonecznik łuskany 2,5kg Brat.pl8,31 zł/1kg
21,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Len brązowy400g BIOPLANET22,17 zł/1kg
9,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

POSH Nasiona lnu złote 25 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
8,00 zł/1kg
211,82 zł
-11,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

GiDeli Nasiona lnu złote 2 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
22,50 zł/1kg
68,61 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

POSH Nasiona lnu brązowe 25 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
7,94 zł/1kg
198,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Siemię Lniane Złote 1 kg
11,69 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 4,5kg Swojska Piwniczka
12,08 zł/1kg
54,34 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Siemię lniane złote 1 kg
11,99 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

LEN ZŁOTY (SIEMIĘ LNIANE)2 kg -PLANET
19,16 zł/1kg
38,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Siemię lniane złote, 250g | RAPUNZEL
46,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 250g Swojska Piwniczka
28,32 zł/1kg
7,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Złote siemię lniane 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Słonecznik łuskany 5 kg Swojska Piwniczka
8,74 zł/1kg
43,70 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 1kg Swojska Piwniczka
13,84 zł/1kg
13,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Złote siemię lniane 1kg (2x500g)
11,87 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Brązowe nasiona lnu 3 kg Całe ziarna Wegańskie Naturalne Bogate w błonnik Do wypieków GiDeli
20,12 zł/1kg
60,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

LEN ZŁOTY (SIEMIĘ LNIANE)500 g - NATURAVENA
28,88 zł/1kg
14,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sante Otręby Owsiane Wysokobłonnikowe Premium 200 G
27,45 zł/1kg
5,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
**Wysokiej jakości pakiet złocistych nasion lnu – 25 kg + 5 kg**
- Odkryj moc natury dzięki naszemu pakietowi nasion lnu premium Gold, składającemu się z 25 kg i dodatkowych 5 kg w praktycznym opakowaniu typu doypack. Nasze złote nasiona lnu są idealne dla zdrowej diety i oferują wiele korzyści dla codziennych potrzeb.
- Dlaczego warto wybrać nasze złote nasiona lnu? Nasze złote nasiona lnu są w 100% naturalne i pochodzą z najlepszych upraw. Nie zawierają dodatków i zapewniają czystą jakość oraz wartości odżywcze. Nasiona lnu są doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, błonnika i białka, które mogą przyczynić się do zdrowego stylu życia.
- Wszechstronne zastosowanie Złote nasiona lnu mają wiele zastosowań. Można je dodawać do musli, jogurtów lub sałatek. Nasiona lnu zapewniają również dodatkową świeżość i składniki odżywcze w wypiekach, takich jak chleb i ciasta. Nasiona można spożywać w całości lub zmielone, w zależności od preferencji i przeznaczenia.
- Wygodne opakowanie Nasze opakowanie zawiera nie tylko worek 25 kg, ale dodatkowo 5 kg torebkę typu doypack, która ułatwia użytkowanie. Torebka typu doypack jest zamykana i zapewnia świeżość nasion lnu, nawet po otwarciu. Opakowanie to idealnie nadaje się do codziennego użytku, podczas gdy większy worek służy jako zapas.
- Zalety złota siemienia lnianego Siemię lniane jest znane z wielu korzyści zdrowotnych. Pomaga w trawieniu, wspiera zdrowie serca i może przyczyniać się do kontroli poziomu cholesterolu. Błonnik pokarmowy zawarty w siemieniu lnianym sprzyja uczuciu sytości, dzięki czemu może być cennym elementem strategii kontroli wagi.
- Dla najwyższych wymagań Nasze złote nasiona lnu zostały wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi kontrolami jakości, aby zapewnić Państwu tylko to, co najlepsze. Idealnie nadają się do użytku domowego, restauracji i piekarni, które stawiają na jakość i smak.
- Bezpieczna i niezawodna dostawa Zamów już dziś i skorzystaj z szybkiej i bezpiecznej dostawy bezpośrednio do Twojego domu. Zaufaj naszemu doświadczeniu w dostawach wysokiej jakości produktów spożywczych na całym świecie.
- Zmaksymalizuj wartość odżywczą swoich posiłków dzięki naszemu pakietowi złocistych nasion lnu i przekonaj się, jak proste składniki mogą zrobić różnicę. Twoja droga do bardziej zrównoważonego i zdrowszego stylu życia zaczyna się od jednej decyzji. Uzupełnij swoją spiżarnię o naturalny, wysokowartościowy produkt spożywczy, który zapewnia zarówno smak, jak i dobre samopoczucie.
- Lista składników
- Siemię lniane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 2230 kJ / 540 kcal Tłuszcz: 42 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,7 g Węglowodany: 1,6 g, w tym cukry: 1,5 g Błonnik pokarmowy: 27 g Białko: 18 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 30000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Siemię lniane
- Producent
- EAN
- 5906168806698
- Lista składników
- Siemię lniane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 2230 kJ / 540 kcal Tłuszcz: 42 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,7 g Węglowodany: 1,6 g, w tym cukry: 1,5 g Błonnik pokarmowy: 27 g Białko: 18 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 30000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Siemię lniane
- Producent
- EAN
- 5906168806698
Pasuje również do tego

SEZAM CZARNY EXTRA JAKOŚĆ 1kg Swojska Piwniczka
26,64 zł/1kg
26,64 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Złote nasiona lnu, 25 kg, całe ziarna, wegańskie, naturalne, bogate w błonnik, do pieczenia, GiDeli
8,46 zł/1kg
211,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Ekstrakt słodowy z jęczmienia organicznego Donath Mühle (400g) - opakowanie jednostkowe
75,52 zł/1kg
30,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Małże vongole, obrane, w własnym sosie, 190 g
121,05 zł/1kg
23,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mak niebieski mielony 500g
29,98 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Brinta Volkoren Graanontbijt 500g – Pożywna pełnoziarnista owsianka śniadaniowa
37,32 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pszeniczne kiełki Vollgran Grand, 1000 g, KER
57,93 zł/1kg
61,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Owsiane otręby z kiełkiem, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle demeter pełnoziarnista kasza manna ryżowa 500g
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mak niebieski 1 KG - Mak - Składnik do pieczenia - Oczyszczony - Idealny do jogurtów i owsianek
21,49 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

GALARETKA BEZ CUKRU 210g NISKOKALORYCZNA POZIOMKA SANSEI - 30 Porcji FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
152,33 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: Sansei

KANNE FERMENT CEREALS, 250 g proszku
46,53 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: apohealth

Płatki drożdżowe 200g
119,15 zł/1kg
23,83 zł
Sprzedawca: taleoo

SORGO (ZIARNO OBŁUSZCZONE)500 g -PLANET
20,82 zł/1kg
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KASZKA 5 ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW200 g - HELPA
22,25 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

OTRĘBY GRYCZANE BEZGLUTENOWE500 g - PROBIO
19,96 zł/1kg
11,49 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g
19,32 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostropest Plamisty Ziarno 1Kg Targroch
23,04 zł/1kg
23,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nasiona chia, 250g | PURAL
66,84 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane600g BIOPLANET
13,80 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

OTRĘBY ŻYTNIE500 g - NATURAVENA
22,56 zł/1kg
11,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

GUMA GUAR 500g Zagęstnik spożywczy naturalna mocna wysoka jakość Kol-Pol
39,98 zł/1kg
19,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Kasza manna ryżowa pełnoziarnista - bezglutenowa 250g
51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Nasiona Chia 1 kg
23,99 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

KUPIEC Kasza gryczana prażona 4x100 g
14,82 zł/1kg
11,43 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mestermacher pita pockets kieszenie z pszennego chleba pita do napełniania 400g
32,80 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 405620, Mąka ryżowa, 100 g, Niemcy, 385 kcal, 1634 kJ, 1,8 g
77,60 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Frießinger Mühle proso ziarno łuskane z dużą ilością żelaza 1000g
14,79 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TAU - Kasza gryczana, 450g | ERDMANNHAUSER
59,73 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość kuchni
Niestety nie jestem zadowolony . Wystarczająca dla koni ale niestety nie do kuchni .
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GALARETKA BEZ CUKRU 210g NISKOKALORYCZNA BRZOSKWINIOWA SANSEI - 30 porcji FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
31,99 zł
Sprzedawca: Sansei
152,33 zł/1kg

Słonecznik łuskany 25kg Brat.pl
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Płatki jaglane 1kg Brat.pl
10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,99 zł/1kg

Pestki dyni prażone solone 200g
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
41,38 zł/1kg

Popcorn 25kg
191,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,68 zł/1kg

Babka jajowata 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,04 zł/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
48,39 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg

Pestki dyni w łupinie 500g Brat.pl



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,17 zł/1kg

Słonecznik łuskany 2 x 2,5kg
43,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,08 zł/1kg

Chlorek magnezu zestaw 5 x 1kg
37,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,48 zł/1kg

PSZENICA EKSPANDOWANA Z MIODEM140 g - DOBRA KALORIA
29,45 zł
Sprzedawca: superbrandshop
210,36 zł/1kg

CHIA NASIONA1 kg -PLANET
45,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
45,51 zł/1kg

Kasza gryczana palona 5kg Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,73 zł/1kg

Galaretka bez cukru 350g aż 50 porcji BORÓWKA JAGODA FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,32 zł/1kg

OTRĘBY ORKISZOWE150 g -PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,25 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
48,33 zł/1kg

PŁATKI DROŻDŻOWE NIEAKTYWNE 120 g - BATOM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
182,08 zł/1kg

Polenta la 5 Cereali 350g - Polenta Valsugana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,24 zł/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
29,55 zł/1kg