5,0



Na podstawie 4 opinii
GiDeli Nasiona lnu złote 2 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł-34%
22,50 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Produkty sypkie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Quinoa czarna - komosa ryżowa 1kg Brat.pl25,93 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Siemię lniane 500g Brat.pl7,87 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Quinoa czerwona - komosa ryżowa 500g Brat.pl27,04 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Quinoa biała - komosa ryżowa 1kg Brat.pl13,88 zł/1kg
16,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

POSH Nasiona lnu złote 5 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
15,53 zł/1kg
80,00 zł
-2,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

POSH Nasiona lnu złote 25 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
8,00 zł/1kg
211,82 zł
-11,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

POSH Nasiona lnu brązowe 25 kg do kuchni Superfood Premium Zdrowie Odżywianie
7,94 zł/1kg
198,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Siemię Lniane Złote 1 kg
11,69 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 4,5kg Swojska Piwniczka
12,08 zł/1kg
54,34 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Siemię lniane złote, 250g | RAPUNZEL
46,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

LEN ZŁOTY (SIEMIĘ LNIANE)2 kg -PLANET
19,16 zł/1kg
38,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 250g Swojska Piwniczka
28,32 zł/1kg
7,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Siemię lniane złote 1 kg
11,99 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Złote siemię lniane 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

SIEMIĘ LNIANE LEN ZŁOTY ZŁOCISTY 500g Swojska Piwniczka
20,52 zł/1kg
10,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Złote siemię lniane 1kg (2x500g)
11,87 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Złote siemię lniane 500g Brat.pl
11,85 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

LEN ZŁOTY (SIEMIĘ LNIANE)500 g - NATURAVENA
28,88 zł/1kg
14,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Brązowe nasiona lnu 3 kg Całe ziarna Wegańskie Naturalne Bogate w błonnik Do wypieków GiDeli
20,12 zł/1kg
60,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Len Mielony Złoty Odtłuszczony Siemię 250G Swojska Piwniczka
26,56 zł/1kg
6,64 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GiDeli Złote nasiona lnu 2x 1 kg w opakowaniu typu Doypack – całe nasiona najwyższej jakości
Naturalne, bogate w błonnik i o łagodnym smaku – idealny dodatek do wypieków, musli, koktajli i świadomej diety.
Złote nasiona lnu GiDeli to czysty produkt naturalny dla wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości, nieprzetworzone składniki. W porównaniu z brązowymi nasionami lnu, złota odmiana wyróżnia się szczególnie łagodnym, lekko orzechowym smakiem i delikatną konsystencją. Te cechy sprawiają, że są one niezwykle wszechstronnym dodatkiem w kuchni, który harmonijnie uzupełnia potrawy, nie przytłaczając ich własnego aromatu.
Zalety w skrócie:
CZYSTA NATURA: Nasz produkt składa się w 100% ze złocistych nasion lnu, bez żadnych dodatków, konserwantów ani barwników. Otrzymujesz czystą przejrzystość i bezpieczeństwo naturalnego pochodzenia.
BOGATE W SKŁADNIKI ODŻYWCZE: Złote nasiona lnu są doskonałym źródłem błonnika roślinnego, wysokiej jakości tłuszczów i cennego białka. Wzbogacają każdy posiłek o niezbędne składniki i zapewniają długotrwałe uczucie sytości.
ŁAGODNY SMAK: Dzięki delikatnemu, orzechowemu aromatowi i jasnemu kolorowi nasiona idealnie komponują się wizualnie i smakowo zarówno ze słodkimi, jak i pikantnymi potrawami, nie dominując w wyglądzie dań.
MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ: Całe ziarna można stosować bezpośrednio lub świeżo zmielone, w zależności od przepisu. Pozwala to na pełną kontrolę nad pożądaną konsystencją i poprawia właściwości kulinarne Twoich potraw.
STARANNIE DOBRANY: Nasze nasiona lnu pochodzą z dojrzałych roślin i są precyzyjnie sortowane oraz czyszczone. W ten sposób gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość i pełne zachowanie naturalnych wartości odżywczych.
Wszechstronne możliwości zastosowania
Dzięki delikatnej strukturze i łagodnemu aromatowi złote nasiona lnu GiDeli są prawdziwym wszechstronnym składnikiem w codziennej kuchni:
Pieczenie: idealne jako składnik lub dodatek do domowego chleba, bułek, ciastek i pikantnych wypieków.
Śniadanie: idealne jako bogaty w składniki odżywcze dodatek do owsianki, jogurtu, musli lub miseczek ze smoothie.
Smoothie i koktajle: prosty sposób na wzbogacenie napojów o cenne błonniki.
Kuchnia kreatywna: jako chrupiący dodatek do sałatek, sosów lub domowych mieszanek zbożowych.
Wegański zamiennik jajek: zmielone i zmieszane z wodą świetnie sprawdzają się jako naturalny środek wiążący w wegańskiej piekarni.
Dane i szczegóły produktu
Marka: GiDeli
Produkt: Złote nasiona lnu (całe nasiona)
Zawartość: 2 x 1 kg (2000 g)
Składniki: 100% złote nasiona lnu
Postać: całe ziarna, naturalne
Właściwości: wegańskie, bogate w błonnik, bez dodatków, bez GMO
Właściwości i przechowywanie w opakowaniu typu Doypack 2 x 1 kg
Precyzyjny dobór nasion gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i atrakcyjny wygląd na talerzu.
PRAKTYCZNE OPAKOWANIE DOYPACK: Produkt dostarczany jest w poręcznym opakowaniu typu Doypack 2x 1 kg, które umożliwia łatwe wyjmowanie i oszczędność miejsca podczas przechowywania.
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła. Po otwarciu zaleca się zawsze dobrze zamykać opakowanie, aby zachować optymalną jakość ziaren.
GiDeli – jakość prosto z natury. Postaw na najwyższej klasy nasiona, które zapewnią Ci codzienną energię i niezapomniane doznania smakowe!
- Lista składników
- Siemię lniane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 2230 kJ / 540 kcal Tłuszcz: 42 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,7 g Węglowodany: 1,6 g, w tym cukry: 1,5 g Błonnik pokarmowy: 27 g Białko: 18 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Siemię lniane
- Producent
- EAN
- 5906168805530
- Lista składników
- Siemię lniane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 2230 kJ / 540 kcal Tłuszcz: 42 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,7 g Węglowodany: 1,6 g, w tym cukry: 1,5 g Błonnik pokarmowy: 27 g Białko: 18 g Sól: 0,03 g
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Siemię lniane
- Producent
- EAN
- 5906168805530
Pasuje również do tego

Złote nasiona lnu 10 kg Całe ziarna Wegańskie Naturalne Bogate w błonnik Do wypieków GiDeli
10,00 zł/1kg
124,71 zł
-24,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Złote nasiona lnu, 25 kg, całe ziarna, wegańskie, naturalne, bogate w błonnik, do pieczenia, GiDeli
8,46 zł/1kg
211,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Smartfon Xiaomi Redmi Note 10, Dual Sim, 128 GB, 4 GB RAM, 5G, Grafitowy Szary
1 731,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Złote nasiona lnu 5 kg Całe ziarna Wegańskie Naturalne Bogate w błonnik Do wypieków GiDeli
12,00 zł/1kg
73,32 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Złote nasiona lnu 1 kg Całe ziarna Wegańskie Naturalne Bogate w błonnik Do wypieków GiDeli
32,99 zł/1kg
55,23 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Zündapp Z802 E Bike 28" rower trekkingowy dla osób o wzroście 155–185 cm, rower elektryczny z 21 biegami
3 400,00 zł
-601,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IWOGROUP
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Złocistożółte nasiona lnu
Jestem bardzo zadowolony, dostawa była również bardzo szybka, mogę tylko polecić
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GALARETKA BEZ CUKRU 210g NISKOKALORYCZNA BRZOSKWINIOWA SANSEI - 30 porcji FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
31,99 zł
Sprzedawca: Sansei
152,33 zł/1kg

Słonecznik łuskany 25kg Brat.pl
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Płatki jaglane 1kg Brat.pl
10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,99 zł/1kg

Pestki dyni prażone solone 200g
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
41,38 zł/1kg

Popcorn 25kg
191,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,68 zł/1kg

Babka jajowata 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,04 zł/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
48,39 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg

Pestki dyni w łupinie 500g Brat.pl



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,17 zł/1kg

Słonecznik łuskany 2 x 2,5kg
43,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,08 zł/1kg

Chlorek magnezu zestaw 5 x 1kg
37,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,48 zł/1kg

PSZENICA EKSPANDOWANA Z MIODEM140 g - DOBRA KALORIA
29,45 zł
Sprzedawca: superbrandshop
210,36 zł/1kg

CHIA NASIONA1 kg -PLANET
45,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
45,51 zł/1kg

Kasza gryczana palona 5kg Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,73 zł/1kg

Galaretka bez cukru 350g aż 50 porcji BORÓWKA JAGODA FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,32 zł/1kg

OTRĘBY ORKISZOWE150 g -PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,25 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
48,33 zł/1kg

PŁATKI DROŻDŻOWE NIEAKTYWNE 120 g - BATOM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
182,08 zł/1kg

Polenta la 5 Cereali 350g - Polenta Valsugana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,24 zł/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
29,55 zł/1kg