Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,99 zł

72,68 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Złóż zamówienie w ciągu
15h 54m 47s
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco
Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco
29,99 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
29,84 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809542005, Ciastko, Naturalny, 700 g, 465 kcal, 1950 kJ, 7,8 g
Mulino Bianco 8076809542005, Ciastko, Naturalny, 700 g, 465 kcal, 1950 kJ, 7,8 g
32,10 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809514842, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 400 g, 187 kcal, 781 kJ, 400 g
Mulino Bianco 8076809514842, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 400 g, 187 kcal, 781 kJ, 400 g
48,97 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809574969, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 168 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809574969, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 168 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
51,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809517706, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 336 g, 2130 kcal, 8 g, 58,8 g
Mulino Bianco 8076809517706, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 336 g, 2130 kcal, 8 g, 58,8 g
62,17 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
57,06 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809582803, Ciastko, Kawałeki czekolady, 300 g, 462 kcal, 1934 kJ, 7,3 g
Mulino Bianco 8076809582803, Ciastko, Kawałeki czekolady, 300 g, 462 kcal, 1934 kJ, 7,3 g
43,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Nastrine Ciastka kruche 240 g
Mulino Bianco Nastrine Ciastka kruche 240 g
62,93 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka czekoladowe Scacchieri Mulino Bianco 300 g
Ciasteczka czekoladowe Scacchieri Mulino Bianco 300 g
40,95 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka kruche Pannocchie 350g - Mulino Bianco
Ciastka kruche Pannocchie 350g - Mulino Bianco
39,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Crostatine Albicocca 400 g Mulino Bianco
Ciastka Crostatine Albicocca 400 g Mulino Bianco
29,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,52 zł
Sprzedawca: foodperium

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ciastka z kremem orzechowym Baiocchi Nocciolatte 168g - Mulino Bianco

Odkryj niezwykłe połączenie smaków, które przeniesie Cię do krainy prawdziwej rozkoszy. Ciastka z kremem orzechowym Baiocchi Nocciolatte od renomowanej marki Mulino Bianco to doskonały wybór dla miłośników słodkich chwil i wykwintnych przysmaków. Każde opakowanie o pojemności 168g zawiera kruche ciastka, które kryją wewnątrz aksamitny krem orzechowy, tworząc symfonię smaku, której nie może się oprzeć nawet najbardziej wymagający smakosz.

Dlaczego warto wybrać nasze ciastka? Ponieważ łączymy najwyższą jakość składników z tradycyjnymi włoskimi recepturami, które od pokoleń podbijają podniebienia na całym świecie. Nasze ciastka zachwycą Cię nie tylko smakiem, ale również delikatną teksturą, która harmonijnie współgra z orzechowym nadzieniem. Każda paczka to wynik dbałości o detale i pasji do tworzenia wyrobów cukierniczych o najwyższej klasie.

Wybierając Ciastka z kremem orzechowym Baiocchi Nocciolatte, zyskujesz:

  • wyjątkowy smak, który przenosi do słonecznej Italii,
  • optymalną ilość na każdą okazję - 168g czystej przyjemności,
  • gwarancję jakości dzięki renomie marki Mulino Bianco.
Idealne jako przekąska, do kawy lub na eleganckie przyjęcia, nasze ciastka to także doskonały pomysł na prezent dla bliskich. Rozsmakuj się w niepowtarzalnym połączeniu i ciesz się chwilą przyjemności, która pozostanie z Tobą na długo. Skład: Mąka pszenna, cukier, olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy, pasta kakaowa, orzechy laskowe, mleko w proszku, jaja, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, proszek do pieczenia (wodorowęglan amonu), aromaty naturalne, emulgator (lecytyna sojowa) Masa netto: 168g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2162kj/ 517kcal Tłuszcz 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.1g Węglowodany 59g w tym cukry23 g Błonnik 4g Białko 7.5g Sól 0.75g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Typ produktu:
Ciastko
Smak:
Orzech laskowy
Pojemność:
168 g
Wartość energetyczna (na 100 g):
517 kcal
Wartość energetyczna (na 100 g):
2162 kJ
Zawartość białka ( na 100 g):
7,5 g
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
59 g
Zawartość cukru (100 g):
23 g
Zawartość tłuszczu (/100 g):
27 g
Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
5,1 g
Zawartość soli (na 100 g):
0,75 g
Zawartość błonnika (na 100 g):
4 g
Zawartość
0.17 l
Lista składników
Skład: Mąka pszenna, cukier, olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy, pasta kakaowa, orzechy laskowe, mleko w proszku, jaja, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, proszek do pieczenia (wodorowęglan amonu), aromaty naturalne, emulgator (lecytyna sojowa) Masa netto: 168g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2162kj/ 517kcal Tłuszcz 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.1g Węglowodany 59g w tym cukry23 g Błonnik 4g Białko 7.5g Sól 0.75g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Mulino Bianco
Nazwa handlowa
Ciastka z kremem orzechowym Baiocchi Nocciolatte 168g - Mulino Bianco
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
8076809586375

Zawartość
0.17 l
Lista składników
Skład: Mąka pszenna, cukier, olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy, pasta kakaowa, orzechy laskowe, mleko w proszku, jaja, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, proszek do pieczenia (wodorowęglan amonu), aromaty naturalne, emulgator (lecytyna sojowa) Masa netto: 168g Wartości odżywcze w 100g: Energia 2162kj/ 517kcal Tłuszcz 27g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.1g Węglowodany 59g w tym cukry23 g Błonnik 4g Białko 7.5g Sól 0.75g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
Mulino Bianco
Nazwa handlowa
Ciastka z kremem orzechowym Baiocchi Nocciolatte 168g - Mulino Bianco
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
8076809586375
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
112,39 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
102,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
39,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
304,18 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
40,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
48,30 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,22 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
184,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
224,40 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
88,74 zł/1kg
15,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
236,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,50 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
36,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Eti Tutku Cookies 162g – Chrupiące, pyszne ciasteczka na chwile z przekąską
Eti Tutku Cookies 162g – Chrupiące, pyszne ciasteczka na chwile z przekąską
92,04 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Śmietana z cebulą 100g 24St
Śmietana z cebulą 100g 24St
585,40 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
62,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,99 zł
-16%
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
157,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
121,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,69 zł
-22%
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,14 zł
-5%
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
92,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
58,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bake Rolls Chrupiące Pieczywo O Smaku Czosnku 150 G
Bake Rolls Chrupiące Pieczywo O Smaku Czosnku 150 G
60,33 zł/1kg
9,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
135,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
306,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,52 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bonne Maman Tartelettes Maliny Himbeere 135 g
Bonne Maman Tartelettes Maliny Himbeere 135 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
110,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
820,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milchschokolade 75g 24St
Milchschokolade 75g 24St
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
190,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg