Santa Maria Tortilla Wrap Soft 30 cm, 900 g - Duże, miękkie chusty idealne do burrito

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

108,99 zł

121,10 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
264,70 zł/1kg
52,94 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809512084, 315 g, 404 kcal, 1706 kJ, 11 g, 6,2 g, 73,2 g
Mulino Bianco 8076809512084, 315 g, 404 kcal, 1706 kJ, 11 g, 6,2 g, 73,2 g
16,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Palapa Tortilla świeża Idealna do Wraps Soft Tacos 25cm 18 sztuk 1100g
Palapa Tortilla świeża Idealna do Wraps Soft Tacos 25cm 18 sztuk 1100g
30,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher California Wraps z cienkich chlebków pszennych 270g
Mestemacher California Wraps z cienkich chlebków pszennych 270g
54,30 zł/1kg
14,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Tortilla Wrapy Owsiane Średnie, 6 sztuk, 240 g
Santa Maria Tortilla Wrapy Owsiane Średnie, 6 sztuk, 240 g
120,71 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Tortilla Wraps Pełnoziarniste 6x Duże, 371g – Zdrowe tortille pszenne
Santa Maria Tortilla Wraps Pełnoziarniste 6x Duże, 371g – Zdrowe tortille pszenne
83,15 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Original Super Soft średnio miękka tortilla pszenna 320g
Santa Maria Original Super Soft średnio miękka tortilla pszenna 320g
72,03 zł/1kg
23,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciasto do pizzy, 300g | TERRASANA
Ciasto do pizzy, 300g | TERRASANA
51,00 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
47,96 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Faja Lobi Platbrood 250g – Miękki chleb podpłomykowy na kanapki i wrapy
Faja Lobi Platbrood 250g – Miękki chleb podpłomykowy na kanapki i wrapy
110,60 zł/1kg
27,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chleb Bruschetta Roberto Idealny Do Kanapek 400 G
Chleb Bruschetta Roberto Idealny Do Kanapek 400 G
32,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bułki do hamburgerów z sezamem 200g
Bułki do hamburgerów z sezamem 200g
74,50 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta Leimer 400g
Bułka tarta Leimer 400g
13,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mamut Sucharki Bez Dodatku Cukrów 225 G
Mamut Sucharki Bez Dodatku Cukrów 225 G
63,87 zł/1kg
14,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Patak's Naan Bread Czosnek i Kolendra 220g – Miękkie, aromatyczne podpłomyki
Patak's Naan Bread Czosnek i Kolendra 220g – Miękkie, aromatyczne podpłomyki
127,45 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla GymBeam - Wrap wysokobiałkowy 225 g
GymBeam - Wrap wysokobiałkowy 225 g
77,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Tortilla pełnoziarnista Palapa fresh 25 cm do fajitas i miękkich tacos 370 g
Tortilla pełnoziarnista Palapa fresh 25 cm do fajitas i miękkich tacos 370 g
41,14 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SZARPANA WIEPRZOWINA MEXICAN SPICY 280G PAMAPOL STREETFOOD 280 g
SZARPANA WIEPRZOWINA MEXICAN SPICY 280G PAMAPOL STREETFOOD 280 g
45,00 zł/1kg
12,60 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Löffelbiskuits - Dinkel 200g
Löffelbiskuits - Dinkel 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tortilla pomidorowa 320 g (pakiet 2 sztuki)
Tortilla pomidorowa 320 g (pakiet 2 sztuki)
75,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,91 zł
-25%
48,21 zł
Sprzedawca: CarbZone

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Santa Maria Tortilla Wrap Soft 30cm, 900g - Duże, miękkie tortille z mąki pszennej, idealne do burrito, wrapów, shawarmy i nie tylko. Te tortille XL są wszechstronne, można je zwijać i są odporne na zagniecenia, dzięki czemu są szczególnie trwałe i ekonomiczne. Idealny do pysznych, wegańskich posiłków bez dodatku cukru. Można mrozić, trwałość do 6 miesięcy. Składniki: Mąka pszenna (65%), woda, olej rzepakowy, gluten pszenny, błonnik owsiany i pszenny i wiele więcej. Wartości odżywcze w 100 g: 311 kcal, 6,6 g tłuszczu, 53 g węglowodanów, 8,1 g białka, 0,77 g soli.
Lista składników
Składniki: Mąka pszenna (z węglanem wapnia, żelazem, niacyną, tiaminą) (65%), woda, olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć (E422), gluten pszenny, substancje spulchniające (E450, E500), regulatory kwasowości (E296), substancje konserwujące (E202, E282), emulgator (E471), stabilizatory (E466, E412), błonnik owsiany, błonnik pszenny.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1312 kJ / 311 kcal Tłuszcz: 6,6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g Węglowodany: 53g w tym cukier: 1,5 g Błonnik: 2,9 g Białko: 8,1 g Sól: 0,77 g
Waga
900 g
Firma spożywcza
Råsundavägen 18, 169 56 Solna, Santa Maria AB, SE
Nazwa handlowa
Tortilla Santa Maria miękka chusta 30 cm
Producent
Santa Maria
EAN
7311311027666

Lista składników
Składniki: Mąka pszenna (z węglanem wapnia, żelazem, niacyną, tiaminą) (65%), woda, olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć (E422), gluten pszenny, substancje spulchniające (E450, E500), regulatory kwasowości (E296), substancje konserwujące (E202, E282), emulgator (E471), stabilizatory (E466, E412), błonnik owsiany, błonnik pszenny.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1312 kJ / 311 kcal Tłuszcz: 6,6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g Węglowodany: 53g w tym cukier: 1,5 g Błonnik: 2,9 g Białko: 8,1 g Sól: 0,77 g
Waga
900 g
Firma spożywcza
Råsundavägen 18, 169 56 Solna, Santa Maria AB, SE
Nazwa handlowa
Tortilla Santa Maria miękka chusta 30 cm
Producent
Santa Maria
EAN
7311311027666
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Palapa Tortilla świeża Idealna do Wraps Soft Tacos 25cm 18 sztuk 1100g
Palapa Tortilla świeża Idealna do Wraps Soft Tacos 25cm 18 sztuk 1100g
30,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Palapa Tortilla świeża 15 cm
Palapa Tortilla świeża 15 cm
35,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tortille – Naturalne, 6 sztuk, 240g | ACAPULCO
Tortille – Naturalne, 6 sztuk, 240g | ACAPULCO
9 600,00 zł/1kg
9,60 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Tortilla Wraps Pełnoziarniste 6x Duże, 371g – Zdrowe tortille pszenne
Santa Maria Tortilla Wraps Pełnoziarniste 6x Duże, 371g – Zdrowe tortille pszenne
83,15 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Tortilla Wrap z paskami grillowymi 30 cm, 900 g - Miękkie duże tortille idealne do grillowania i napełniania
Santa Maria Tortilla Wrap z paskami grillowymi 30 cm, 900 g - Miękkie duże tortille idealne do grillowania i napełniania
57,29 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Original Super Soft średnio miękka tortilla pszenna 320g
Santa Maria Original Super Soft średnio miękka tortilla pszenna 320g
72,03 zł/1kg
23,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 zł
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 zł
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
54,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
CHLEB TOSTOWY KROJONY BIO 400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy Bauli 220 g
Chleb bezglutenowy Bauli 220 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums z czarnym pieprzem Indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums z czarnym pieprzem Indyjska przekąska 110g
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
52,94 zł
Sprzedawca: LaProve
264,70 zł/1kg
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg