Przysnacki chipsy Spacer pod Giewontem o smaku sera górskiego 130 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,73 zł
76,64 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SUPERBON Chipsy z madryckiej żółtej papryki 125 g112,56 zł/1kg
14,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CHIPSY NORI TERIYAKI 4,5 g - SEN SOY1 156,00 zł/1kg
5,78 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Superbon Chips Truffle – chipsy ziemniaczane o smaku trufli 125 g109,23 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO217,20 zł/1kg
16,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Przysnacki chipsy o smaku fromage 130g
42,92 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chipsy ziemniaczane o smaku sera 100 g
79,67 zł/1kg
9,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Chrupki O Smaku Ser-Keczup 120 G
84,92 zł/1kg
13,20 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Doritos Chipsy Kukurydziane Nacho Serowy 100 g
76,30 zł/1kg
9,11 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Doritos Chipsy Kukurydziane O Smaku Słodkiego Chilli 100 G
76,30 zł/1kg
9,11 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Flips Chrupki Kukurydziane O Smaku Truskawki 70 G
3,70 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pringles texas barbeque tuba 165g- chrupki o smaku teksańskiego sosu barbecue. Pikantny produkt piekarski.
72,29 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
79,63 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pringles Paprika Chrupki 165 G
91,59 zł/1kg
15,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Doritos Sweet Chilli 180 g
72,61 zł/1kg
16,12 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś Przysnacki Chipsy Ser Górski i poczuj smak górskiej przygody! Idealne na każdą okazję.
Opis szczegółowy Przysnacki chipsy Spacer pod Giewontem o smaku sera górskiego Parametry produktu Typ Chipsy Smak Serowe Zawartość netto 130 g Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Składniki Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), dekstroza, sól, ser w proszku (ser w proszku (z mleka krowiego), słodka serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: fosforany sodu), słodka serwatka w proszku (z mleka), drożdże w proszku, wędzona dekstroza, ekstrakt z drożdży, aromat, cebula w proszku, wędzona maltodekstryna, ser w proszku (z mleka koziego), ser w proszku (z mleka owczego), przyprawy, barwnik: ekstrakt z papryki; zioła. Waga jednostkowa brutto 0,14 kg Produkt bezglutenowy 1 Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 64 op. zb. (DU) Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) 252 dni (dzień) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Pakowany/e w atmosferze ochronnej Tak Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 1,8 g Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) 1,3 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,39 g Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 0,8 g Zawartość węglowodanów w porcji 14 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 540 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 162 kcal Wartość energetyczna kJ 8 %RWS Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 675 kJ Wielkość porcji 30 g Zawartość białek 6,1 g Zawartość soli 1,3 g Kwasy tłuszczowe nasycone 3,2 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 16 %RWS Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 1 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 11 g Cukry 2,6 g Zawartość węglowodanów 48 g Wartość energetyczna kcal (energia) 8 %RWS Zawartość białek (ogólnie) 4 %RWS Zawartość soli (ogólnie) 7 %RWS Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) 5 %RWS Zawartość węglowodanów (cukry) Zawartość węglowodanów (ogólnie) 5 %RWS Inne informacje o zawartości Zawiera barwniki Tak Zawiera aromaty Tak Zawiera olej palmowy Nie Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5900073022013 Marka: Przysnacki Kategoria: PIECZYWO CUKIERNICZE/PRZEKĄSKI Podkategoria: CHIPSY Kraj pochodzenia: Polska Podmiot wprowadzający do obrotu: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl Waga jednostkowa brutto: 0.14 kg
- Lista składników
- Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), dekstroza, sól, ser w proszku (ser w proszku (z mleka krowiego), słodka serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: fosforany sodu), słodka serwatka w proszku (z mleka), drożdże w proszku, wędzona dekstroza, ekstrakt z drożdży, naturalny aromat, cebula w proszku, wędzona maltodekstryna, ser w proszku (z mleka koziego), ser w proszku (z mleka owczego), przyprawy, barwnik: ekstrakt z papryki; zioła.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawartość białek w porcji (ogólnie): 1,8 gZawartość błonnika w porcji (ogólnie): 1,3 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,39 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 0,8 gZawartość węglowodanów w porcji: 14 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 540 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 162 kcalWartość energetyczna kJ: 8 %RWSWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 675 kJWielkość porcji: 30 gZawartość białek: 6,1 gZawartość soli: 1,3 gKwasy tłuszczowe nasycone: 3,2 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 16 %RWSZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 1 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 11 gCukry: 2,6 gZawartość węglowodanów: 48 gWartość energetyczna kcal (energia): 8 %RWSZawartość białek (ogólnie): 4 %RWSZawartość soli (ogólnie): 7 %RWSZawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 5 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): <1Zawartość węglowodanów (ogólnie): 5 %RWS
- Waga
- 140 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Przysnacki chipsy Spacer pod Giewontem o smaku sera górskiego 130 g
- Producent
- EAN
- 5900073022013
- Lista składników
- Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), dekstroza, sól, ser w proszku (ser w proszku (z mleka krowiego), słodka serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: fosforany sodu), słodka serwatka w proszku (z mleka), drożdże w proszku, wędzona dekstroza, ekstrakt z drożdży, naturalny aromat, cebula w proszku, wędzona maltodekstryna, ser w proszku (z mleka koziego), ser w proszku (z mleka owczego), przyprawy, barwnik: ekstrakt z papryki; zioła.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawartość białek w porcji (ogólnie): 1,8 gZawartość błonnika w porcji (ogólnie): 1,3 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,39 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 0,8 gZawartość węglowodanów w porcji: 14 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 540 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 162 kcalWartość energetyczna kJ: 8 %RWSWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 675 kJWielkość porcji: 30 gZawartość białek: 6,1 gZawartość soli: 1,3 gKwasy tłuszczowe nasycone: 3,2 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 16 %RWSZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 1 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 11 gCukry: 2,6 gZawartość węglowodanów: 48 gWartość energetyczna kcal (energia): 8 %RWSZawartość białek (ogólnie): 4 %RWSZawartość soli (ogólnie): 7 %RWSZawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 5 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): <1Zawartość węglowodanów (ogólnie): 5 %RWS
- Waga
- 140 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Przysnacki chipsy Spacer pod Giewontem o smaku sera górskiego 130 g
- Producent
- EAN
- 5900073022013
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Przysnacki Chipsy W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
82,54 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki chipsy Weekend na Mazurach o smaku cebulki dymki
76,64 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Chipsy W Kotle Prażone Z Solą Morską 125 G
82,54 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki chipsy o smaku fromage 130g
42,92 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Chipsy W Kotle Prażone O Smaku Karmelizowana Cebula 125 G
82,54 zł/1kg
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg

Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
120,10 zł/1kg

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg