Groszek konserwowy PUD 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,60 zł-46%
28,00 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres27,76 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pomidory półsuszone Coelsanus 280 g74,96 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Łubin Lupini 200 g Miccio64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
KAPUSTA KISZONA Z MARCHEWKĄ BEZGLUTENOWA700 g (500 g) - BIOFOOD20,29 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kapusta włoska 720 ml | MARSCHLAND
39,58 zł/1kg
26,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciecierzyca 370ml | MARSCHLAND
19,42 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Bonduelle Groszek konserwowy 160 g
32,88 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Korniszony 670g
22,85 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Karczochy marynowane Helcom 327ml
28,04 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Przecier pomidorowy Podravka 200 g
24,70 zł/1kg
4,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
197,00 zł/1kg
43,34 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Urbanek Ogórki Kaszubskie 680 G
20,40 zł/1kg
13,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

JABŁKA PRAŻONE BEZGLUTENOWE 700 g - KROKUS
26,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krakus Ogórki Konserwowe Kanapkowe 670 G
20,55 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Soczewica Bonduelle 400g
39,92 zł/1kg
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony Kühne 330g
79,89 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

OGÓRKI KISZONE KROJONE750 g (500 g) - BIOFOOD
29,57 zł/1kg
22,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Rolnik Groszek Konserwowy 400 g
8,73 zł/1kg
8,39 zł
-50%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Helcom Ogórki konserwowe 900ml
9,97 zł/1l
8,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów teraz i ciesz się smakiem świeżości w każdej potrawie! Nie czekaj, dodaj groszek PUD do swojego koszyka już dziś!
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Groszek Konserwowy Pud 200 G
- Producent
- PUD
- EAN
- 5900783010386
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Groszek Konserwowy Pud 200 G
- Producent
- PUD
- EAN
- 5900783010386
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
11,41 zł/1kg
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta z bakłażana Camponatina dei Contorno 200g - Fratelli
56,85 zł/1l
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
25,97 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przecier kokosowy 1kg - Metro Chef
59,87 zł/1kg
59,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zakwas z buraków 100% EKO kiszony 0,5 l
9 090,00 zł/1l
9,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Citres Mini papryczki pikantne Peperoncini 290g
65,41 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Filety z dzikiej pstrąg – naturalne, 125g | FONTAINE
143,20 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
9,99 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Datterino Giarllo 400gr psz - La Fiammante
20,97 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
19,99 zł/1kg
18,98 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pomidory San Marzano Rega 400 g
21,97 zł/1l
8,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trufla letnia w całości, 25 g
1 600,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ogórki konserwowe - bez dodatku cukru, 720 ml | MARSCHLAND
35,89 zł/1l
25,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Korniszony 670g
22,85 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Ładne Kurki Pieprznik Jadalny Krusz Mrożone Luzem 2,5Kg Dużo Witamin
40,04 zł/1kg
100,10 zł
Sprzedawca: LesnaMuszka

Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
56,19 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Kier Mango Pulpa Alphonso Puree 850 G
22,58 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
33,99 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Imbir marynowany do sushi190g (118g)
42,47 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Sardynki w oliwie z oliwek Łosoś Ustka 0,125 kg
63,12 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

CARTIER marokańskie cytryny w syropie 720 g (400 g wagi po odsączeniu)
46,75 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Słoik korniszonów marynowanych ze świeżymi ziołami 1700ml
9,31 zł/1l
15,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pomidory Pelati San Marzano 800g - La Regina
19,96 zł/1l
15,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg

Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg

Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg

Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l

Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg

Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg

Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg

Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg

Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg

Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l

Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg

Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l

Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l

Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg

Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg

Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l

Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l

Oliwki zielone Giganti Citres 540g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l

Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l