5,0



Na podstawie 1 opinii
ültje Swavy HotHoney Snackmix, pikantna mieszanka słodko-miodowa, 120g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,01 zł
125,08 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chipsy bananowe prażone, słodzone 1kg78,31 zł/1kg
78,31 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina59,61 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Migdały blanszowane 1kg Brat.pl55,93 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pistacje prażone 1kg (2x500g)67,81 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

ültje Swavy Salted Caramel Snackmix z karmelem i czekoladą 140g
107,43 zł/1kg
15,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Salted Coffee Snackmix z prażonymi ziarnami kawy 140g
98,60 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
101,17 zł/1kg
101,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka Bakaliowa 500 g
28,98 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Bakalland Mieszanka Bakaliowa 100 G
130,50 zł/1kg
19,81 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kluth macadamias prażone i niesolone chrupiące przekąski 100g
264,90 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bób Khao Shong z pikantnym wasabi przekąska specjalność 140g
148,36 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth Bananen Chips 250g
66,04 zł/1kg
16,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Beskidzkie Orzeszki O Smaku Wasabi 70 G
75,57 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka ziaren orzechów Kluth 275g
126,46 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Orzeszki ziemne Ültje o pikantnym smaku i chrupkości prażone bez tłuszczu 900g
49,83 zł/1kg
44,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kluth Macadamias 100g
264,90 zł/1kg
26,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistacje Prażone Solone 100 g
139,00 zł/1kg
13,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g
47,82 zł/1kg
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
38,05 zł/1kg
14,04 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ültje Swavy HotHoney – pikantna mieszanka przekąsek z miodem, 120g
Słodycz i pikantność, chrupkość i kremowa konsystencja – ültje Swavy Hot Honey podnosi przekąski na nowy poziom! Idealna zarówno w podróży, podczas oglądania seriali, jak i jako atrakcja na imprezie: ta mieszanka łączy słone kukurydzę,pikantne krakery i słodkie akcenty z miodem, tworząc fascynujące doznania smakowe.
Cechy produktu
Chrupiąca kukurydza z solą i mleczną czekoladą jako słona baza.
Słodkie i pikantne krakery ryżowe dla wyrazistego smaku.
Orzeszki ziemne w delikatnej mlecznej czekoladzie.
Kukurydza oblana miodem dla słodkiego akcentu.
Wysokiej jakości składniki w opakowaniu z możliwością ponownego zamknięcia (140g).
Dla wszystkich, którzy uwielbiają przekąski o kontrastowym i charakterystycznym smaku.
Chwile przyjemności
Jeśli nie możesz się zdecydować, czy wolisz słodkie, słone czy pikantne – wtedy Hot Honey to idealna przekąska dla Ciebie. Idealna na wieczory filmowe,spotkania z przyjaciółmi,imprezy lub po prostu jako mała, wyjątkowa nagroda.
Zalety w skrócie
Słodkie, słone i pikantne smaki w jednym opakowaniu.
Idealne dla wszystkich, którzy lubią kontrasty.
Produkt najwyższej jakości od firmy ültje.
Wysokiej jakości przekąska, idealna w podróży lub w domu.
Doskonała jako prezent, przekąska na imprezę lub po prostu jako pomysł na smaczną przekąskę.
FAQ – Najczęściej zadawane pytania
Czy przekąska jest bardziej pikantna czy słodka?
Harmonijne połączenie: Smak pikantny jest wyczuwalny, ale łagodnie zbalansowany przez miód i czekoladę.
Czy mieszanka jest wegetariańska?
Tak, przekąska jest wegetariańska. Prosimy jednak zwrócić uwagę na zawarte alergeny.
Na jaką okazję nadaje się Swavy Hot Honey?
Czy to będzie wieczór z Netflixem, przekąska do biura, prezent dla gości, czy atrakcja na imprezie – ta mieszanka zawsze się sprawdzi!
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- 36% czekolada mleczna (cukier, CAŁE MLEKO w proszku, masa kakaowa**, masło kakaowe**, produkt z serwatki (MLEKO), emulgator (lecytyny (SOJA)), naturalny aromat waniliowy), 21% ryż, 17% kukurydza, 15% ZIARNA OSTROPESTU, cukier, olej słonecznikowy, Sos sojowy (SOJA, woda, MĄKA PSZENNA, sól kuchenna), 0,5% miód, sól kuchenna, syrop glukozowy, chili w proszku, barwnik (cukier karmelizowany), skrobia, substancja glazurująca (guma arabska, szelak), dekstryna, ekstrakt drożdżowy, skrobia modyfikowana.Może zawierać orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia) **Certyfikat Rainforest Alliance / ra.org
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 471 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1977 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 62g Węglowodany, w tym cukier: 28g Tłuszcz: 20g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,3g Błonnik: 4,4g Białko: 9,1g Sól: 0,6g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przekąsek z mleczną czekoladą, kukurydzą i orzeszkami ziemnymi, czasami pikantna lub z miodem
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 6234
- EAN
- 4004980561106
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- 36% czekolada mleczna (cukier, CAŁE MLEKO w proszku, masa kakaowa**, masło kakaowe**, produkt z serwatki (MLEKO), emulgator (lecytyny (SOJA)), naturalny aromat waniliowy), 21% ryż, 17% kukurydza, 15% ZIARNA OSTROPESTU, cukier, olej słonecznikowy, Sos sojowy (SOJA, woda, MĄKA PSZENNA, sól kuchenna), 0,5% miód, sól kuchenna, syrop glukozowy, chili w proszku, barwnik (cukier karmelizowany), skrobia, substancja glazurująca (guma arabska, szelak), dekstryna, ekstrakt drożdżowy, skrobia modyfikowana.Może zawierać orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia) **Certyfikat Rainforest Alliance / ra.org
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 471 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1977 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 62g Węglowodany, w tym cukier: 28g Tłuszcz: 20g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,3g Błonnik: 4,4g Białko: 9,1g Sól: 0,6g
- Waga
- 120 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przekąsek z mleczną czekoladą, kukurydzą i orzeszkami ziemnymi, czasami pikantna lub z miodem
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 6234
- EAN
- 4004980561106
Pasuje również do tego

ültje Swavy Salted Caramel Snackmix z karmelem i czekoladą 140g
107,43 zł/1kg
15,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Salted Snackmix przekąska z żelkami i czekoladową soczewicą 140g
87,00 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Swavy Salted Coffee Snackmix z prażonymi ziarnami kawy 140g
98,60 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bio orzechy paranasskie, 1 kg
198,19 zł/1kg
198,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ültje Studentenfutter Original 7291 200g
354,60 zł/1kg
70,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Chrupiąca mieszanka migdałów i orzeszków ziemnych Ültje z miodem i solą 200g
116,45 zł/1kg
23,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Mayor – prażone i solone ziarna kukurydzy 250 g
70,88 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

ültje GeNuss Mix prażonych i solonych 4 różnych rodzajów orzechów 150g
158,73 zł/1kg
23,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Doubleshot Duke Hot Honey 450g – Pikantny sos miodowy z pikantnym kopnięciem
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Vivarini – płatki kokosowe 1 kg – w 100% naturalne, bez GMO, delikatne, pyszne – zdrowa przekąska do musli, deserów, sałatek i wypieków – Sri Lanka
70,39 zł/1kg
70,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Pestki dyni 250g
87,40 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: taleoo

XOX Nerkowce prażone i bez soli Źródło białka i magnezu 500g
90,82 zł/1kg
45,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Orzechy nerkowca, kawałki, 500g | RAPUNZEL
130,28 zł/1kg
65,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Ültje Fusion BBQ Honey Style ziarna orzeszków ziemnych z miodem BBQ 150g
72,27 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka orzechów Ültje pure 7271 nieprażone niesolone 150g
174,27 zł/1kg
26,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Twaróg z nerkowców 500g
120,96 zł/1kg
60,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 130705, Krem orzechowy zmieszany, Migdał, 250 g, Mleko, Orzechy, Niemcy, 621 kcal
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: taleoo

ORZECHY LASKOWE100 g -PLANET
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Hellma 70102079 Orzeszki ziemne - ok. 100 pojedynczych porcji po 25 g każda
76,84 zł/1kg
192,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
112,33 zł/1kg
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ültje Kettle Nuts Orzeszki ziemne prażone w papryce w cieście 150g
86,60 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Orzechy cedrowe 80g
292,80 zł/1kg
29,28 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA ORZECHOWA (3 RODZAJE ORZECHÓW)250 g – TERRASANA
0,30 zł/1kg
73,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

ORZECHY NERKOWCA100 g -PLANET
132,60 zł/1kg
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

12 x 100g Pipas Tostadas Pipachic Churruca Prażone ziarna słonecznika
88,65 zł/1kg
106,38 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Prażone ziarna migdałów Premium 1kg
123,78 zł/1kg
123,78 zł
Sprzedawca: DryFruit

Całe orzechy włoskie – słodkie i owocowe, słoik 200g | DANIVAL
128,35 zł/1kg
25,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 194010, Ziarna słonecznika, 500 g, Paczka
22,96 zł/1kg
11,48 zł
Sprzedawca: taleoo

SEEBERGER 130922001 SEEBERGER Cashewkerne 200,0 g
336,05 zł/1kg
67,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
70,69 zł
-2,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,44 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,41 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,82 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne naturalne 85022 900g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,01 zł/1kg