Zestaw toaletowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 79 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, biały

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

123,90 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października

Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni

Nasze najlepszeoferty
Stojaki na papier toaletowy i szczotkę i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 66,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna, kolor biały
Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 66,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna, kolor biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10021742, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Metal, Metal, Plastik, 80 mm
Relaxdays 10021742, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Metal, Metal, Plastik, 80 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla WENKO Stojący zestaw WC Rivazza Uchwyt na rolkę papieru toaletowego Półka łazienkowa
WENKO Stojący zestaw WC Rivazza Uchwyt na rolkę papieru toaletowego Półka łazienkowa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
208,17 zł
-9,62 zł
198,55 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10022223, Szczotki toaletowe i uchwyty, Miedziany, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
Relaxdays 10022223, Szczotki toaletowe i uchwyty, Miedziany, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla MSV Zestaw WC stojący Szczotka WC wykonana ze stali nierdzewnej 30x16,5x80cm
MSV Zestaw WC stojący Szczotka WC wykonana ze stali nierdzewnej 30x16,5x80cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
133,35 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 68 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor czarny
Zestaw toaletowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 68 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 65,5 x 25,5 x 12,5 cm, stal nierdzewna, stojący uchwyt na papier toaletowy, półka, szczotka toaletowa, kolor srebrny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 65,5 x 25,5 x 12,5 cm, stal nierdzewna, stojący uchwyt na papier toaletowy, półka, szczotka toaletowa, kolor srebrny
145,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 72,5 x 15 x 14,5 cm, stal i bambus, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa, czarny/naturalny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 72,5 x 15 x 14,5 cm, stal i bambus, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa, czarny/naturalny
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna i bambus, biały/naturalny
Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna i bambus, biały/naturalny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 64,5 x 23 x 17 cm, metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką do toalety, stojak toaletowy, biały
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 64,5 x 23 x 17 cm, metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką do toalety, stojak toaletowy, biały
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką, uchwyt na szczotkę, półka, wymiary: 66 x 24 x 18 cm, stal nierdzewna, kolor srebrny
Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką, uchwyt na szczotkę, półka, wymiary: 66 x 24 x 18 cm, stal nierdzewna, kolor srebrny
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 79 x 21,5 x 21,5 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy z półką i szczotką toaletową, biały/naturalny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 79 x 21,5 x 21,5 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy z półką i szczotką toaletową, biały/naturalny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 80,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy z półką i szczotką toaletową, biały/naturalny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 80,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy z półką i szczotką toaletową, biały/naturalny
153,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 67,5 x 20 x 15,5 cm, stal nierdzewna, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka, uchwyt na zapasowe rolki, kolor srebrny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 67,5 x 20 x 15,5 cm, stal nierdzewna, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka, uchwyt na zapasowe rolki, kolor srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
140,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 78,5 x 23 x 18 cm, drewno i metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką do toalety, biały/naturalny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 78,5 x 23 x 18 cm, drewno i metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką do toalety, biały/naturalny
167,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 76,5 x 28 x 18 cm, bambus i metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką toaletową, czarny/naturalny
Zestaw toaletowy Relaxdays, wys. x szer. x gł.: 76,5 x 28 x 18 cm, bambus i metal, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką toaletową, czarny/naturalny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką, stojak na zapasowe rolki, wymiary: 64,5 x 24 x 18 cm, stal nierdzewna, kolor srebrny
Zestaw łazienkowy Relaxdays, stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką, stojak na zapasowe rolki, wymiary: 64,5 x 24 x 18 cm, stal nierdzewna, kolor srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10020410, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
Relaxdays 10020410, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
285,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla WENKO Stojący zestaw WC Szczotki toaletowe Uchwyt na rolkę papieru RIVALTA Stal nierdzewna
WENKO Stojący zestaw WC Szczotki toaletowe Uchwyt na rolkę papieru RIVALTA Stal nierdzewna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
196,01 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, stal nierdzewna, półka i uchwyt na rolki, wolnostojący, wymiary: 75 x 22 x 20 cm, organizer toaletowy, srebrno-czarny
Zestaw toaletowy Relaxdays, stal nierdzewna, półka i uchwyt na rolki, wolnostojący, wymiary: 75 x 22 x 20 cm, organizer toaletowy, srebrno-czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dzięki temu eleganckiemu stojakowi na toaletę papier toaletowy i szczotka do toalety są zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy znajduje się w łazience, czy w toalecie dla gości, wolnostojący stojak na toaletę można ustawić elastycznie i nie trzeba go mocować do ściany. Stylowy design zestawu toaletowego ze stali nierdzewnej z zakrzywioną ramą przyciąga wzrok w łazience. Wymienna główka szczotki i wyjmowany plastikowy pojemnik na szczotkę zapewniają niezbędną higienę.

Zestaw toaletowy w szczegółach
- Wymiary wys. x gł.: ok. 79 x 22 cm
- Długość szczotki toaletowej: ok. 36 cm
- Wysokość x głębokość główki szczotki: ok. 9,5 x 7,5 cm
- Gwint wewnętrzny D: ok. 12 mm
- Szerokość uchwytu na rolkę papieru toaletowego: ok. 14 cm
- Waga: ok. 2,4 kg
- Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, pianka
- w różnych kolorach

Stojący uchwyt na papier toaletowy ze szczotką
- Praktyczne połączenie uchwytu na papier toaletowy i szczotkę
- Z pokrywą - chroni papier toaletowy przed wilgocią
- Higieniczna szczotka toaletowa dzięki wymiennej główce
- Zdejmowany plastikowy uchwyt na szczotkę ułatwia czyszczenie
- Ciężka podstawa z ochraniaczami zapewnia stabilność
- Wolnostojący zestaw szczotek toaletowych do łazienki lub toalety dla gości

Zakres dostawy
- 1x zestaw szczotek toaletowych w pojedynczych częściach
- Z instrukcją
- Z materiałem montażowym
- Elementy dekoracyjne nie wchodzą w zakres dostawy

Wymiary
22 x 22 x 79 cm
Wysokość
79 cm
Długość
22 cm
Waga
2120 g
Materiał
Stal nierdzewna
Kolor
Biały
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1x zestaw stelaży WC w poszczególnych częściachZ materiałem montażowym
EAN
4052025843618
Numer producenta
10052433_49
Producent

Wymiary
22 x 22 x 79 cm
Wysokość
79 cm
Długość
22 cm
Waga
2120 g
Materiał
Stal nierdzewna
Kolor
Biały
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1x zestaw stelaży WC w poszczególnych częściachZ materiałem montażowym
EAN
4052025843618
Numer producenta
10052433_49
Producent
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Zestaw łazienkowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 79 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor srebrny
Zestaw łazienkowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 79 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor srebrny
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Zestaw łazienkowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 79 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor czarny
Zestaw łazienkowy Relaxdays, stal nierdzewna, wys. x gł.: 79 x 22 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, kolor czarny
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla MSV Zestaw WC stojący Szczotka WC wykonana ze stali nierdzewnej 30x16,5x80cm
MSV Zestaw WC stojący Szczotka WC wykonana ze stali nierdzewnej 30x16,5x80cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
133,35 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24
Zdjęcie produktu dla MSV Zestaw do WC ze stali nierdzewnej, 30x80 cm, 2w1
MSV Zestaw do WC ze stali nierdzewnej, 30x80 cm, 2w1
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
120,83 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24
Zdjęcie produktu dla RÖMERTOPF Garnek do pieczenia "Klassik" 112823
RÖMERTOPF Garnek do pieczenia "Klassik" 112823
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
337,07 zł
Sprzedawca: HausDerGeschenke
Zdjęcie produktu dla ATH IP44 2-f Rah.anth
ATH IP44 2-f Rah.anth
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Meister Listwa zasilająca 3-gniazdowa Kabel 5 m biały Przewód z tworzywa sztucznego IP20 Do użytku wewnętrznego
Meister Listwa zasilająca 3-gniazdowa Kabel 5 m biały Przewód z tworzywa sztucznego IP20 Do użytku wewnętrznego
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
104,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw muszli morskich L 5 szt., SB
Zestaw muszli morskich L 5 szt., SB
558,93 zł/1m
78,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla HENDI Beilagenschüssel, 120x(H)30mm
HENDI Beilagenschüssel, 120x(H)30mm
21,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla 12x STYLEX 46606 Książka adresowa i telefoniczna, 9,2 x 15,8 cm, różne wzory
12x STYLEX 46606 Książka adresowa i telefoniczna, 9,2 x 15,8 cm, różne wzory
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
25,10 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Oral-B iO Ultimate Clean harjaspää, 6 kpl
Oral-B iO Ultimate Clean harjaspää, 6 kpl
358,64 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Casio FX-87DE Plus 2nd edition, Kieszeń, Kalkulator naukowy, 12 cyfr(y), 10 linii, Bateria/Energia słoneczna, Czarny
Casio FX-87DE Plus 2nd edition, Kieszeń, Kalkulator naukowy, 12 cyfr(y), 10 linii, Bateria/Energia słoneczna, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
163,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Syfon zapachowy ACO FlexDrain 50 mm z tworzywa sztucznego | Skuteczny odpływ prysznicowy z
Syfon zapachowy ACO FlexDrain 50 mm z tworzywa sztucznego | Skuteczny odpływ prysznicowy z
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
425,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lunchbox mini Blue Slate
Lunchbox mini Blue Slate
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
81,10 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Cecotec Cecofry Dual 9000, Frytkownica na gorące powietrze, 9 l, 1 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
Cecotec Cecofry Dual 9000, Frytkownica na gorące powietrze, 9 l, 1 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 261,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Wieszak na płaszcze VEVOR Wieszak na płaszcze na kółkach z drążkiem na ubrania i haczykami bocznymi, nośność do 90 kg, solidny wieszak na płaszcze wykonany ze stali węglowej, idealny do sypialni, pralni, salonu
Wieszak na płaszcze VEVOR Wieszak na płaszcze na kółkach z drążkiem na ubrania i haczykami bocznymi, nośność do 90 kg, solidny wieszak na płaszcze wykonany ze stali węglowej, idealny do sypialni, pralni, salonu
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
179,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Fuchs Professional Papryka wędzona mocny smak 850g
Fuchs Professional Papryka wędzona mocny smak 850g
157,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
133,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CECOTEC 01460 - Cremmaet Compactccino Connected
CECOTEC 01460 - Cremmaet Compactccino Connected
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 812,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Ubena przyprawa do kotletów sól zrównoważona opakowanie przypraw 800g
Ubena przyprawa do kotletów sól zrównoważona opakowanie przypraw 800g
51,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla trodat zamienny wkład atramentowy 6/4913, niebieski, podwójne opakowanie
trodat zamienny wkład atramentowy 6/4913, niebieski, podwójne opakowanie
60,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Sokowirówka Caso Juice Fit Design
Sokowirówka Caso Juice Fit Design
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
571,76 zł
-25,64 zł
546,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Inteligentny Dyfuzor Powietrza Vevor 120 Ml Bluetooth Mocny I Cicha
Inteligentny Dyfuzor Powietrza Vevor 120 Ml Bluetooth Mocny I Cicha
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
421,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Baterie Duracell Plus AA, 36 sztuk
Baterie Duracell Plus AA, 36 sztuk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
125,42 zł
-13,02 zł
112,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Zdjęcie produktu dla Obroża Hunter Soho X Love jasnoróżowa, rozmiar: XS / szerokość: 2,6 cm
Obroża Hunter Soho X Love jasnoróżowa, rozmiar: XS / szerokość: 2,6 cm
190,26 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Hanse Home, dywan z krótkim włosiem, wzór w kratkę, łatwy w utrzymaniu, wytrzymały, kolor kremowy z dodatkowymi kolorami - 80x120 cm
Hanse Home, dywan z krótkim włosiem, wzór w kratkę, łatwy w utrzymaniu, wytrzymały, kolor kremowy z dodatkowymi kolorami - 80x120 cm
85,58 zł/1m²
82,16 zł
Sprzedawca: Mujkoberec
Zdjęcie produktu dla IBO | Pompa obiegowa beta 25-60/180 - Energooszczędna - Elektroniczna - Z wyświetlaczem i kablem
IBO | Pompa obiegowa beta 25-60/180 - Energooszczędna - Elektroniczna - Z wyświetlaczem i kablem
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
298,83 zł
Sprzedawca: Sanitas
Zdjęcie produktu dla Goobay 50460, 3.5mm, Męska, 3.5mm, Męska, 1,5 m, Czarny
Goobay 50460, 3.5mm, Męska, 3.5mm, Męska, 1,5 m, Czarny
4,05 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
6,08 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Taca prostokątna 25x35 cm drewno Artemio
Taca prostokątna 25x35 cm drewno Artemio
171,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10046879, 1 szt.
Relaxdays 10046879, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
210,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Kompaktowa toaleta z funkcją bidetu i pokrywą z cichym domykaniem
Kompaktowa toaleta z funkcją bidetu i pokrywą z cichym domykaniem
2 272,09 zł
4% zniżki
Sprzedawca: Nordaqua
Zdjęcie produktu dla relaxdays 10020412_0 relaxdays WC-Garnitur
relaxdays 10020412_0 relaxdays WC-Garnitur
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
263,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla WENKO Rivalta akacjowa myszka metalowy zestaw toaletowy stojący, brązowy 18 x 70 x 23 cm
WENKO Rivalta akacjowa myszka metalowy zestaw toaletowy stojący, brązowy 18 x 70 x 23 cm
270,36 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 66,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna, kolor biały
Zestaw toaletowy Relaxdays, wymiary: 66,5 x 23 x 18 cm, stojący uchwyt na papier toaletowy, szczotka toaletowa z uchwytem, stal nierdzewna, kolor biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10031639, 1 szt.
Relaxdays 10031639, 1 szt.
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
241,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10031638, 1 szt.
Relaxdays 10031638, 1 szt.
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10031640, 1 szt.
Relaxdays 10031640, 1 szt.
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla relaxdays 10024107_49 relaxdays WC-Garnitur
relaxdays 10024107_49 relaxdays WC-Garnitur
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Szczotka do toalety ze stali nierdzewnej, RD4055
Szczotka do toalety ze stali nierdzewnej, RD4055
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla WENKO Zestaw WC zamknięty Rivalta Szczotka ze stali nierdzewnej Łazienka WC dla gości
WENKO Zestaw WC zamknięty Rivalta Szczotka ze stali nierdzewnej Łazienka WC dla gości
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
226,01 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10032144, 1 szt.
Relaxdays 10032144, 1 szt.
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10021742, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Metal, Metal, Plastik, 80 mm
Relaxdays 10021742, Szczotki toaletowe i uchwyty, Srebrny, Metal, Metal, Plastik, 80 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10022223, Szczotki toaletowe i uchwyty, Miedziany, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
Relaxdays 10022223, Szczotki toaletowe i uchwyty, Miedziany, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 200 mm, 200 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays Szczotka toaletowa z uchwytem, zestaw 3 szt., zdejmowana główka szczotki, Ø 7 cm, z uchwytem, szczotka toaletowa, czarna
Relaxdays Szczotka toaletowa z uchwytem, zestaw 3 szt., zdejmowana główka szczotki, Ø 7 cm, z uchwytem, szczotka toaletowa, czarna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10019177, 1 szt.
Relaxdays 10019177, 1 szt.
105,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10044121, 1 szt.
Relaxdays 10044121, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Szczotka toaletowa RD30800, czarna
Szczotka toaletowa RD30800, czarna
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla WENKO zestaw WC wolnostojący Mod. Rivalta Gold, stal nierdzewna
WENKO zestaw WC wolnostojący Mod. Rivalta Gold, stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
202,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla WENKO Universalo Neo zestaw WC stojący ze stali nierdzewnej Toaleta Łazienka WC dla gości
WENKO Universalo Neo zestaw WC stojący ze stali nierdzewnej Toaleta Łazienka WC dla gości
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
205,27 zł
-4,28 zł
200,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl