Rosamonte Mate Tee Cocido Tradicional - 50 torebek x 150g | Naturalna energia i równowaga
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,00 zł
200,00 zł / 1kg
+ 17,25 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tajska herbata ziołowa, 100% naturalna mieszanka, 50 torebek713,08 zł/1kg
92,70 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Salus, zielona herbata bezkofeinowa, 40 torebek filtrujących, organiczna488,00 zł/1kg
51,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Teehaus koper włoski anyż kminek pikantna mieszanka herbat ziołowych 80g 3-pak44,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yerba Mate Kurupi Cocido w Torebkach 20x3g 60 g Saszetki
124 900,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
113,07 zł/1kg
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Yerba Mate Taragui Elaborada w Saszetkach Ekspresowych Cocido 60 g
116 500,00 zł/1kg
19,98 zł
-65%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,99 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Rooibos naturalna herbata ziołowa organiczna Salus, 75 g TEE
239,89 zł/1kg
21,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Herbata Yerba Mate AGUANTADORA Compuesta con Hierbas 500g - Argentyńska Yerba Mate z miętą
64,48 zł/1kg
32,24 zł
Sprzedawca: Enisay

Oryginalna Cejlońska Herbata Czarna Mevlana Goran Tee 25 Torebek
28,06 zł
-46%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Basilur Zielona herbata cejlońska Sencha Green 100 torebek zielona herbata
413,00 zł/1kg
82,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pickwick Finest Selection Herbata imbirowa, 25 torebek, 50g, bez kofeiny, aromatyczna
935,80 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HERBATKA ROOIBOS(20 x 2 g) 40 g - CLIPPER
768,00 zł/1kg
30,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Herbata ziołowa - Tulsi 20 torebek 30g
686,33 zł/1kg
20,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Clipper – ekologiczna herbata cytrynowo-imbirowa – 20 saszetek
768,89 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbata z anyżu, kopru i kminku, 30g | HERBARIA
380,00 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Pickwick Pure Rooibos Herbata, 20 torebek, 30 g, bez kofeiny, herbata ziołowa
622,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
37,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salus Lapacho, herbata, 15 torebek filtrujących, organiczna
586,46 zł/1kg
28,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Maharishi - Herbata Vata - 15 torebek
998,50 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rosamonte Mate Tee Cocido Tradicional to idealny wybór na przygotowanie gorącej lub schłodzonej herbaty mate bez zbędnego wysiłku i bałaganu. Dzięki praktycznym torebkom możesz cieszyć się swoim ulubionym mate zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.
- Lista składników
- koszulka mate
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Delicatino GmbH, Neidenburger Str. 9, 28207 Bremen
- Nazwa handlowa
- Rosamonte Mate Tee Cocido Tradicional 50 Teebeutel (150g)
- Producent
- Rosamonte
- EAN
- 8594174933780
- Lista składników
- koszulka mate
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Delicatino GmbH, Neidenburger Str. 9, 28207 Bremen
- Nazwa handlowa
- Rosamonte Mate Tee Cocido Tradicional 50 Teebeutel (150g)
- Producent
- Rosamonte
- EAN
- 8594174933780
Pasuje również do tego

Pure Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
913,20 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata ziołowa Catherine z liśćmi senesu i chryzantemą x3
1 519,53 zł/1kg
227,93 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

Lipton Earl Grey classic - herbata czarna (92 torebki)
135,48 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
2 140,31 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: somnia24

zestaw herbat HERBACIARKA herbata czarna zielona orientalna kolekcja prezentowa Basilur ORIENTAL GIFT ASSORTED prezent - 40x2g, 20x1,5g
400,00 zł/1kg
44,00 zł
Sprzedawca: Basilur

Tajska herbata ziołowa, 100% naturalna mieszanka, 50 torebek
713,08 zł/1kg
92,70 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

TEEKANNE 8020 TEEKANNE Gute Verdauung mit Vitamin B2 Tee 18 Portionen
557,78 zł/1kg
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata ziołowa Samahan 25x4g
300,00 zł/1kg
36,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

English Breakfast Ahmad Tea 100 torebek x2g
99,96 zł/1kg
37,39 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Mieszanka ziołowa Marco Polo Herbata ziołowa orzeźwiająco świeża 30g
242,33 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loyd Grzaniec Kozacki Miodowy Zimowa Rozgrzewająca Herbata Mulled Wine Honey 10 Torebek 30g
722,67 zł/1kg
21,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata Moringa 15 torebek 21g
614,10 zł/1kg
23,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata czarna YORKSHIRE TEA, 80 torebek 250g
201,88 zł/1kg
50,47 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata ziołowa Pickwick – Mięta
12 440,00 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
625,60 zł/1kg
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata czarna Lovare Assortie w torebkach 32*2gr
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Twinings Herbata Czarna Czerwone Owoce, 25 torebek, 50 g
843,60 zł/1kg
42,18 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Celestial Seasonings – herbata ziołowa Begal Spice – 20 torebek
49,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841
257,00 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Naturalna Herbatka Oczyszczająca - Mitra MITRA
233,98 zł/1kg
20,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

HERBATKA SAMAHAN W SASZETKACH (25 x 4 g) 100 g - SATTVA (FOODS)
346,00 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: BioCare

Salus Willowherb Mixture - 15 worków filtracyjnych
336,89 zł/1kg
15,16 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Herbata na pęcherz i nerki Bad Heilbrunner – działająca moczopędnie i przeciwskurczowo, 8 torebek filtrujących
755,62 zł/1kg
24,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonnentor 02582, Herbata ziołowa, 30,6 g, Green oat, Kardamon, Cynamon, Koper włoski, Pokrzywa, 1,7 g, 18 szt., Papierowe pudełko
677,42 zł/1kg
32,92 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,00 zł
Sprzedawca: taleoo

HELLMA 70101477 Pałeczki z sokiem cytrynowym HELLMA, w kartonie ekspozycyjnym
133,00 zł/1kg
65,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Samahan herbata ziołowa 10x4g
375,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
88,90 zł/1kg
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg