KetchupZero bez cukru 350 g Gustiamo

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

12,77 zł

36,49 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
6h 41m 42s
Łap promocję, póki trwa!
Keczupy i nie tylko
Podobne oferty
SOS POMIDOROWY ZE SMAŻONYCH POMIDORÓW 560G CIDACOS
Sos Pomidorowy Ze Smażonych Pomidorów 560G Cidacos
10,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ocet brandy Bautzner 10% 1000ml
Ocet brandy Bautzner 10% 1000ml
9,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma
Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma
37,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hellmann's Ketchup Łagodny 485g
Hellmann's Ketchup Łagodny 485g
114,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
59,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 % BIO 185 g - PRIMAVIKA
KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 %185 g - PRIMAVIKA
81,24 zł/1kg
15,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Heinz Ketchup Pikatny 450 G
Heinz Ketchup Pikatny 450 G
26,40 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kotlin Ketchup Pikantny 950 G
Kotlin Ketchup Pikantny 950 G
14,92 zł/1kg
14,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Roleski Ketchup Majonezowy 300 g
Roleski Ketchup Majonezowy 300 g
26,97 zł/1kg
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kotlin Ketchup Pikantny 650 G
Kotlin Ketchup Pikantny 650 G
18,82 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ketchup Podravka Jalapeno 310 g
Ketchup Podravka Jalapeno 310 g
33,68 zł/1kg
16,58 zł
-37%
10,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KETCHUP ŁAGODNY BEZGLUTENOWY BIO 315 g - PRIMAVIKA
KETCHUP ŁAGODNY BEZGLUTENOWY315 g - PRIMAVIKA
58,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,39 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Ketchup Czosnkowy 475 G
Pudliszki Ketchup Czosnkowy 475 G
18,63 zł/1kg
9,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Winiary Ketchup Bez Cukru 410 g
Winiary Ketchup Bez Cukru 410 g
30,90 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pikantny Ketchup Pomidorowy Pudliszki 480 G
Pikantny Ketchup Pomidorowy Pudliszki 480 G
20,19 zł/1kg
9,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos Mutti Arrabbiata 400 g
Sos Mutti Arrabbiata 400 g
52,32 zł/1kg
22,64 zł
-7%
20,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla SOS POMIDOROWY PASSATA680 g - VITALIANA
SOS POMIDOROWY PASSATA680 g - VITALIANA
21,60 zł/1kg
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Ketchup łagodny 700 g
Pudliszki Ketchup łagodny 700 g
20,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,28 zł
-22%
15,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Fanex Ketchup VII 490 g
Fanex Ketchup VII 490 g
23,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KETCHUP BEZGLUTENOWY 180 g - KROKUS
KETCHUP BEZGLUTENOWY 180 g - KROKUS
83,06 zł/1kg
14,95 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ketchup Zero350g -Gustiamo

Ketchup ZeromarkiGustiamo to innowacyjny produkt stworzony z myślą o miłośnikach zdrowego stylu życia, którzy poszukują smacznych i naturalnych rozwiązań kulinarnych. Nasz ketchup wyróżnia się brakiem dodatku cukru, co czyni go idealnym wyborem dla osób dbających o linię oraz dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie cukru w diecie. Wyprodukowany z ekologicznych składników, produkt ten zachowuje głęboki, intensywny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. Opakowanie o pojemności 350g zapewnia wygodę użytkowania oraz ochrania świeżość ketchupu, umożliwiając łatwe dozowanie. Ciesz się smakiem tradycyjnego ketchupu bez zbędnych kalorii i dodatków, wybierając Ketchup ZeroodGustiamo. skład: passata pomidorowa* 89%, ocet jabłkowy*, płatki ziemniaczane*, papryka*, imbir*, gałka muszkatołowa*, cynamon*.

Skład: Przecier pomidorowy 89%, ocet jabłkowy, płatki ziemniaczane, papryka, imbir, gałka muszkatołowa, cynamon Masa netto: g Wartości odżywcze w 100g: Energia 283kj/ 67kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4.9g w tym cukry 3g Błonnik 17g Białko 1.3g Sól 0.3g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.35 l
Lista składników
Skład: Przecier pomidorowy 89%, ocet jabłkowy, płatki ziemniaczane, papryka, imbir, gałka muszkatołowa, cynamon Masa netto: g Wartości odżywcze w 100g: Energia 283kj/ 67kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4.9g w tym cukry 3g Błonnik 17g Białko 1.3g Sól 0.3g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
570 g
Firma spożywcza
Bio Gustiamo
Nazwa handlowa
Ketchup Zero 350g - Gustiamo
Producent
Bio Gustiamo
EAN
8029689026578

Zawartość
0.35 l
Lista składników
Skład: Przecier pomidorowy 89%, ocet jabłkowy, płatki ziemniaczane, papryka, imbir, gałka muszkatołowa, cynamon Masa netto: g Wartości odżywcze w 100g: Energia 283kj/ 67kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4.9g w tym cukry 3g Błonnik 17g Białko 1.3g Sól 0.3g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
570 g
Firma spożywcza
Bio Gustiamo
Nazwa handlowa
Ketchup Zero 350g - Gustiamo
Producent
Bio Gustiamo
EAN
8029689026578
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
50,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy Kraft bez wzmacniacza smaku w wyciskanej butelce 417ml
Ketchup pomidorowy Kraft bez wzmacniacza smaku w wyciskanej butelce 417ml
44,03 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Ketchup pomidorowy Zero (500 ml)
Remia Ketchup pomidorowy Zero (500 ml)
48,58 zł/1l
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy Hela o naturalnie owocowym, pysznym smaku 800ml
Ketchup pomidorowy Hela o naturalnie owocowym, pysznym smaku 800ml
29,62 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bautzner Ketchup pomidorowy owocowo-pikantny klasyczny smak 500ml
Bautzner Ketchup pomidorowy owocowo-pikantny klasyczny smak 500ml
27,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma
Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma
37,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
32,87 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
13,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy Hamker do frytek, steków i grillowanego mięsa 875ml
Ketchup pomidorowy Hamker do frytek, steków i grillowanego mięsa 875ml
20,37 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Dual-SIM Midnight Black – stan
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Dual-SIM Midnight Black – stan
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
1 693,62 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI
Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml
Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
234,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml
Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
220,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk
Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
175,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17 509,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,22 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g
Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
157,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
146,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml
Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
116,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry oryginalna przyprawa 800ml 6-pak
Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry oryginalna przyprawa 800ml 6-pak
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
112,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak
Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 6 sztuk
Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 6 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
111,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ketchup z przyprawą curry Hela delikatna słodko-pikantna nuta 800ml 6-pak
Ketchup z przyprawą curry Hela delikatna słodko-pikantna nuta 800ml 6-pak
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
111,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)
Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hela ketchup do szaszłyków ze specjalnymi przyprawami 800ml opakowanie 4 szt
Hela ketchup do szaszłyków ze specjalnymi przyprawami 800ml opakowanie 4 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
94,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ketchup pomidorowy Homann, smak pomidorów, owocowy, klasyczny, pyszny, 100 sztuk x 15 ml
Ketchup pomidorowy Homann, smak pomidorów, owocowy, klasyczny, pyszny, 100 sztuk x 15 ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,81 zł/1l