5,0



Na podstawie 1 opinii
Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na bazie roślinnej 2000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,94 zł
14,47 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg138,65 zł/1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pomegranate Danish soft ice cream w proszku 333 g
259,82 zł/1kg
86,52 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Kiwi Speiseeis Pulver 1 kg
86,49 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Mango Danish soft ice cream w proszku 333 g
259,73 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Yuzu Danish soft ice cream w proszku 333 g
259,73 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Pudding wysokobiałkowy - wanilia 58 g
153,97 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Vanille Zitrone Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Orange Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Cola Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Yoghurt Strawberry Danish soft ice cream w proszku 333 g
259,73 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Buttermilch Speiseeis Pulver 1 kg
86,49 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Biovegan My Chocolate Pudding organiczny 55g
126,00 zł/1kg
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Joghurt Kiwi Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Apple Danish soft ice cream w proszku 333 g
259,73 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Pfirsich Speiseeis Pulver 1 kg
86,49 zł/1kg
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Maracuja Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Pistazie Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Eierlikör Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Mascarpone Speiseeis Pulver 333 g
207,78 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na bazie roślinnej 2000 ml
Ta 2-litrowa gotowa mieszanka jest idealna dla restauracji, punktów gastronomicznych lub profesjonalistów zajmujących się lodami, którzy chcą oferować kremowe lody waniliowe na bazie roślinnej - bez soi, bez glutenu, bez oleju palmowego.
Cechy produktu
Wielkość opakowania: 2000 ml (tetrapak), ultrawysoka temperatura (UHT) - możliwy długi okres przydatności do spożycia
Baza: oleje roślinne (np. kokosowy, shea) i składniki mleczne (bez laktozy), bez soi, orzechów i owsa - nadaje się również do wielu zastosowań przyjaznych alergikom
Smak waniliowy: naturalny, zrównoważony i kremowy - opracowany dla maszyn do lodów miękkich, które wymagają określonego profilu żeberek i stabilności
Chwile przyjemności i możliwości zastosowania
Idealne do sprzedaży przy ladzie, w lodziarniach lub profesjonalnych restauracjach
Utrzymuje stabilność do 20 minut, idealny do kubków na wynos lub kreatywnych prezentacji z dodatkami
Doskonała wydajność w maszynach softserve: wysoka wydajność i przyjemna, gładka konsystencja
Zalety w skrócie
Wegańskie i przyjazne dla alergików: bez soi, glutenu, orzechów i oleju palmowego - idealne do rozszerzenia menu
Długi okres trwałości: do 12 miesięcy bez otwierania, po otwarciu przy przechowywaniu w lodówce (≤ 5 °C)
Wydajny rozmiar opakowania: 2-litrowy tetrapack zmniejsza potrzebę uzupełniania - idealny do codziennego użytku profesjonalnego.
Podsumowanie
Arla Pro Plant-Based Soft Ice Cream Mix Vanilla (2000 ml) to kremowa, roślinna baza do lodów bez soi, orzechów i glutenu - idealna dla przyjaznych alergikom i zrównoważonych koncepcji gastronomicznych. Zachwyca naturalnym waniliowym smakiem, dobrą stabilnością i łatwą obsługą: wydajne, higieniczne i pyszne.
Arla Foods Germany GmbHWahlerstrasse 240472 Düsseldorf:[email protected]- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Woda, cukier, maltodekstryna, suszony syrop glukozowy, oleje roślinne (kokosowy, shea) (5%), białko fasoli, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa, karagen), barwnik (beta-karoten), błonnik pokarmowy, naturalne aromaty, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 158 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 666 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 26 g Węglowodany, w tym cukier: 14 g Tłuszcz: 5,7 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 4,8 g Błonnik: - g Białko: 0,5 g Sól: 0,2 g
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHArla Foods Deutschland GmbH
- Nazwa handlowa
- Baza do produkcji lodów miękkich na bazie roślinnej z olejami roślinnymi, ultrawysoka temperatura
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 859976
- EAN
- 5711953192746
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Woda, cukier, maltodekstryna, suszony syrop glukozowy, oleje roślinne (kokosowy, shea) (5%), białko fasoli, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa, karagen), barwnik (beta-karoten), błonnik pokarmowy, naturalne aromaty, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 158 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 666 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 26 g Węglowodany, w tym cukier: 14 g Tłuszcz: 5,7 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 4,8 g Błonnik: - g Białko: 0,5 g Sól: 0,2 g
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHArla Foods Deutschland GmbH
- Nazwa handlowa
- Baza do produkcji lodów miękkich na bazie roślinnej z olejami roślinnymi, ultrawysoka temperatura
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 859976
- EAN
- 5711953192746
Pasuje również do tego

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu
77,69 zł/1l
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,14 zł/1l
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników
29,54 zł/1l
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Unold 2in1-Slush und Softeismaschine Sofie 48956, 1400 l, Czarny, LED, Czarny, 435 mm, 226 mm
1 573,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maszyna do lodów śmietankowych | Nowość
301,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice rożki do lodów 8 sztuk 112g
96,61 zł/1kg
10,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BUŁKI PITA BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
91,00 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Kubek do gofrów De Beukelaer 16s
288,33 zł/1kg
17,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rękawiczki zimowe Ekran dotykowy Termo Ciepłe Wiatroszczelne Wodoodporne Mężczyźni Kobiety M
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Schwartau Chocolate Sauce pyszny sos deserowy 125ml
14,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wertykulator elektryczny Mountfield MTF LSE 140 V
364,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution

VERTO Motyka 16 cm, trzonek drewniany
150,00 zł/1m
24,00 zł
Sprzedawca: FIXERO

Unold 48960 2in1-Slush und Softeismaschine Sofia, Kompresor ro robienia lodów, Kremowy, 2 l/h, 1 m, Plastik, 415 mm
1 227,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
116,16 zł/1kg
38,25 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,04 zł
Sprzedawca: taleoo

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
406,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Maszynka do lodów 4Swiss SM026 SlushieMaster do slushy/slushie/drinków/granity
1 299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft
56,51 zł/1l
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,14 zł/1l
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Seeger SuperSlush, Maszyna do mrożonych napojów, Czarny, 2 l, Frappé, Frozen cocktail, Koktajl mleczny, Granita, 200 W, 220–240
979,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMARQT

Sweet Sundae, maszyna do lodów, kompresor, 1,5 l, stal szlachetna
1 291,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5
52,14 zł/1l
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
589,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

VEVOR komercyjna maszyna do lodów soft, wydajność 21-31 l/h, wolnostojąca maszyna do lodów soft z 3 smakami, 2 x 5,5 l cylindry ze stali nierdzewnej, panel LED, automatyczne chłodzenie wstępne, do barów restauracyjnych
16 242,65 zł
Sprzedawca: BlissShopping
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,53 zł/1kg

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku krwistej pomarańczy 1 opakowanie 1 x 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
102,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,98 zł/1kg

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,91 zł/1kg

SANSEI Galaretka wiśniowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,49 zł
Sprzedawca: Sansei
127,11 zł/1kg

Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,14 zł/1kg