5,0



Na podstawie 1 opinii
Laska cynamonu 1 kg Suszone laski cynamonu Jakość Royal Brand Laski cynamonu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,77 zł
1 275,40 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
7h 51m 00s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g1 275,40 zł/1l
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Royal Brand Pompona Wanilia, 10 lasek, 18–25 cm, najgrubsze laski wanilii11 826,00 zł/1l
591,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa11 519,80 zł/1l
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Wanilia mielona 0,5 kg, laska wanilii, ziarenka wanilii7 339,80 zł/1l
366,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

CEYLON laski cynamonu 25g FRESH AROMATIC
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Całe goździki 100g ESENCJONALNE całe goździki GAT I
233,80 zł/1l
13,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,69 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Anyż gwiaździsty 100G Świeży
299,80 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Bio cynamon cejloński, mielony, 1 kg
136,71 zł/1kg
136,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Cynamon cejloński mielony 100g bardzo dobry i aromatyczny
159,80 zł/1l
8,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

GOŹDZIKI CAŁE30 g - LEBENSBAUM
330,33 zł/1kg
9,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Laski cynamonu cejlońskiego 500G Świeże Aromatyczne Bardzo dobre przyprawy
1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Całe goździki ekologiczne, 250g
370,04 zł/1kg
92,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Cynamon laski 1 kg
52,99 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

CYNAMON CEJLOŃSKI LASKI 1kg Oryginalny Laska Cynamonu jakość Kol-Pol
287,99 zł/1kg
287,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOL-POL

CYNAMON LASKI 100g Laska cynamonu Całe naturalne aromatyczne jakość Kol-Pol
139,90 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Cynamon Cejloński laski 100g Swojska Piwniczka
199,60 zł/1kg
19,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Royal Brand Suszone liście curry 20 g
219,80 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Cejloan Cynamon mielony organiczny 1kg Ekologiczny
2 721,80 zł/1l
136,09 zł
Sprzedawca: PHRoyal

LASKA WANILII 13-16 cm Wanilia Laski Madagaskar Jakość 1 Kol-Pol - 16 sztuk
999,93 zł/1kg
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOL-POL

Laski cynamonu 60g 15-18 lasek cynamonu
53,27 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cynamon w laskach 1 kg Suszone laski cynamonu Wysokiej jakości laski cynamonu Royal Brand
Laski cynamonu do dekoracji i cateringu 1 kg / 1000 g Rozgrzewająca Cassia
Opis:
Cynamon Cassia to jeden z najpopularniejszych rodzajów cynamonu, pochodzący głównie z Chin i Indonezji. Charakteryzuje się intensywnym, słodko-korzennym aromatem i głębokim, czerwono-brązowym kolorem. Jego kora jest twardsza i grubsza niż kora cynamonu cejlońskiego. Cassia jest szeroko stosowana w kuchni azjatyckiej oraz w produkcji słodyczy i napojów, nadając potrawom wyjątkowy, mocny smak.
Cynamon bez żadnych innych dodatków.
Składniki:
100% laska cynamonu.
Długość:
ok. 6 cm
W zależności od grubości lasek cynamonu, jedna porcja zawiera
około 200 - 300 sztuk
Gatunek:
Cinnamomum cassia
Jakość:
Produkt w woreczku foliowym, zamkniętym plombą lub w opakowaniu typu doypack (jak na zdjęciu), opatrzonym etykietą.
Należy pamiętać, że kolor produktu może różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Zależy to od corocznych zbiorów.
Gwarantowany długi okres przydatności do spożycia
Produkt wykonany z najwyższą starannością.
cynamon kasja premium - intensywny smak i aromat!
Szukasz przyprawy o mocnym, korzennym smakuCynamon cassia marki Royal Brand to starannie wyselekcjonowana kora cynamonu, która charakteryzuje się intensywnym aromatem i głębokim czerwono-brązowym kolorem.
Dodaj swoim potrawom i napojom wyjątkowego smaku i głębi - zamień każdy posiłek w prawdziwą ucztę dla zmysłów!
Idealny do deserów, kawy, herbaty, dań mięsnych i kuchni orientalnej. Zamów teraz i odkryj bogaty smak cynamonu cassia!
cynamon kasja - intensywny smak i korzenna moc
Cynamon kasja to prawdziwa gwiazda w świecie przypraw! Choć często mylony jest z cynamonem cejlońskim, różni się od niego mocniejszym smakiem, ciemniejszym kolorem i grubszą korą. Ale czy wiesz, co jeszcze go charakteryzuje
Mocniejszy smak i aromat
Cassia ma wyraźny, pikantny smak z lekką nutą ciepła. Dzięki temu jest doskonałą przyprawą do kawy, herbaty, ciast, marynat i mięs. Dodaje potrawom głębi i egzotycznego charakteru!
Bogactwo składników aktywnych
W składzie kasji znajdują się polifenole i olejki eteryczne o działaniu przeciwutleniającym. Ale uwaga: zawiera też więcej kumaryny niż cynamon cejloński, dlatego warto spożywać ją świadomie, zwłaszcza jeśli używamy jej regularnie.
popularność w kuchni i kosmetyce
cassia znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w kosmetyce. Jest składnikiem naturalnych peelingów, maseczek i olejków, ponieważ stymuluje krążenie krwi i nadaje skórze blasku!
Jak rozpoznać kasję?
ma grube, twarde laski, które mają ciemniejszy kolor niż cynamon cejloński.
Jest trudniejszy do zmiażdżenia - jego kora jest znacznie bardziej zwarta.
smak jest bardziej intensywny i lekko ostry.
Przy wyborze cynamonu należy zwracać uwagę na etykiety! Jeśli szukasz bardziej subtelnego smaku z mniejszą ilością kumaryny, wybierz cynamon cejloński (Cinnamomum verum) z innych naszych aukcji.
Jeśli szukasz bardziej intensywnego aromatu i mocniejszego smaku, cassia jest idealnym wyborem!
zawiera wiele biologicznie aktywnych związków, takich jak flawonoidy, polifenole i olejki eteryczne. Niektóre z tych substancji mają potencjalnie prozdrowotne właściwości, takie jak przeciwutleniacze.
jest często stosowany w kuchni azjatyckiej, szczególnie w kuchni chińskiej i indyjskiej, nadając potrawom mięsnym, sosom, zupom i deserom intensywny smak.
w tradycyjnej medycynie cynamon kasja jest stosowany w celu złagodzenia problemów trawiennych, poprawy krążenia krwi i złagodzenia objawów przeziębienia.
jest również popularnym składnikiem wielu mieszanek przypraw, takich jak przyprawa do piernika, curry i przyprawa do kawy.
O dkryj świat aromatycznych przypraw z naszym wyjątkowym cynamonem cassia
nasz cynamon cassia, pochodzący bezpośrednio z natury, to kwintesencja przyprawowej perfekcji. Jego intensywny, korzenny aromat i głęboki smak nadają potrawom wyjątkowy charakter.
Wzmocnij smak swoich wypieków - dodaj cynamon cassia do ciast, babeczek, pierników lub naleśników, aby uzyskać głęboki, korzenny smak.
Posyp nim płatki śniadaniowe, jogurt lub dodaj go do kawy, aby rozpocząć dzień z wyjątkowym smakiem!
Do rozgrzewających napojów: Cynamon Cassia dobrze komponuje się z herbatą, grzanym winem i kakao, nadając im wyjątkowy smak.
Czas na kulinarne odkrycia: Zamów już dziś i wzbogać swoje potrawy o wyjątkowy smak naturalnego cynamonu cassia!
cynamon kasja - skarb kuchni i natury!
Cynamon kasja to coś więcej niż aromatyczna przyprawa! Ma intensywny smak, głęboki aromat i bogactwo naturalnych właściwości. Dowiedz się, dlaczego warto mieć go w swojej kuchni i jak może pozytywnie wpływać na Twoje zdrowie.
naturalna moc składników
Cynamon kasja zawiera flawonoidy, polifenole i olejki eteryczne, które są silnymi przeciwutleniaczami. Pomagają one neutralizować wolne rodniki i wspierają organizm w walce ze stresem oksydacyjnym. To nie tylko przyprawa - to naturalny wzmacniacz zdrowia!
egzotyczna głębia smaku
Jeśli lubisz wyraźne, pikantne nuty, cynamon cassia to strzał w dziesiątkę! Jest on niezbędnym składnikiem kuchni chińskiej i indyjskiej i doskonale komponuje się z mięsem, sosami, zupami i deserami. Dodaj go do curry lub gulaszu, a odkryjesz zupełnie nowy wymiar smaku!
starożytna medycyna ️️️
Cynamon cassia był w starożytnej medycynie naturalnej. Wspomagał trawienie, poprawiał krążenie krwi i pomagał zwalczać przeziębienia. Chociaż dziś wiemy, że powinniśmy używać go tylko z umiarem, nadal może być zdrową częścią diety.
idealny do mieszanek przypraw
Cynamon kasja jest ważnym składnikiem wielu kompozycji smakowych - od przyprawy do piernika po curry i przyprawę do kawy. Jeśli lubisz pikantne nuty w napojach i wypiekach, dodatek cynamonu kasja nada im bardziej intensywny, głębszy charakter.
podsumowanie cynamonu cassia - Intensywny smak i aromat
najpopularniejsza odmiana cynamonu o intensywnym, niepowtarzalnym smaku.
mocny, lekko palący smak doskonale komponuje się ze słodkimi i wytrawnymi potrawami.
Niezastąpiony w kuchni - doskonale komponuje się z piernikami, grzanym winem, kawą i daniami orientalnymi.
Grube, twarde laski - bogaty, korzenny smak utrzymuje się wyjątkowo długo.
wyższa zawartość kumaryny - wyższaniż w cynamonie cejlońskim.
- Cynamon Cassia jest jedną z najstarszych i najczęściej ch przypraw na świecie.
- Jego intensywny smak sprawia, że jest niezastąpiony w cukiernictwie, kuchni azjatyckiej i napojach rozgrzewających.
- W przeciwieństwie do cynamonu cejlońskiego, cynamon cassia ma grubsze laski i mocniejszy, ostrzejszy smak.
- Dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych wzbogaca smak potraw i utrzymuje ich świeżość przez długi czas.
p. H. Royal Brand sp. z o. o. jest polską firmą rodzinną.
️ Firma powstała w 1991 roku. Od tego czasu nieustannie pracuje nad realizacją swojej misji, jaką jest oferowanie klientom najwyższej jakości produktów z całego świata.
firma opracowała wiele własnych patentów i opatentowanych wzorów użytkowych.
Od 2015 roku firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ekologicznego.
royal Brand posiada certyfikat zgodności nr: PL-EKO-01-008913.
️ W 2019 roku spółka dokonała inwestycji i włączyła do swojej działalności laboratorium do produkcji ekstraktów i past ziołowych.
- Zawartość
- 0.05 l
- Lista składników
- w opisie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- 350kcal/100g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
- Nazwa handlowa
- CINnamon laska 1 kg Suszone laski cynamonu wysokiej jakości laski cynamonu Royal Brand
- Producent
- EAN
- 5905858610768
- Zawartość
- 0.05 l
- Lista składników
- w opisie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- 350kcal/100g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
- Nazwa handlowa
- CINnamon laska 1 kg Suszone laski cynamonu wysokiej jakości laski cynamonu Royal Brand
- Producent
- EAN
- 5905858610768
Pasuje również do tego

GOŹDZIKI CAŁE30 g - LEBENSBAUM
330,33 zł/1kg
9,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Suszone plastry pomarańczy do dekoracji świątecznych i rękodzieła
201,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Kot Anyż gwiazdki 8 g
381,50 zł/1kg
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czajniczek Glühfix
533,33 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Całe goździki ekologiczne, 250g
370,04 zł/1kg
92,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

S/CONN maximum connectivity 70002-10, 10 m, TAE-F, RJ-45, Czarny, Męska, Męska
33,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
6 081,33 zł/1kg
45,61 zł
Sprzedawca: somnia24

KOTARBAU® Zbiornik na Wodę z Metalowym Kranem 30 L Kanister z Kranikiem Baniak na Wodę Plastikowy
139,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Zestaw drzewek pieniedzy, 3 rózne gatunki grubosza w doniczkach 5,5 cm
36,60 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Pickerd Bourbon Vanilla Extract bez dodatku cukru Alkohol 50ml
492,00 zł/1l
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mary Rose - Hibiskus (płatki) 50 g
501,80 zł/1kg
25,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Blackview Acebook 10, laptop z 18,5-calowym wyświetlaczem FHD IPS, procesorem Intel, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci, system Windows 11 Pro, model N6000, wyświetlacz FHD+ IPS, silikonowa osłona klawiatury (wersja niemiecka)
2 309,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Ep100 Piłki Piłeczki Kulki 6Cm Suchego Basenu Kojca 100
32,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

as-Schwabe 60215, 15 m, Wtyczka zasilająca typu F, Wtyczka zasilająca typu F, 230 V, 16 A
13,50 zł/1m
202,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Strąki wanilii Bourbon (5 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,00 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Bio cynamon cejloński, mielony, 1 kg
136,71 zł/1kg
136,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Laski cynamonu cejlońskiego 250G Świeże Aromatyczne Bardzo Drobne Przyprawy
1 020,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Kaemingk 708448, Kids' stickers
5 495,00 zł/1m
109,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Słoik Weck 12-częściowy/1szt. w kształcie mini tulipana 220 ml
131,40 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony przez cały czas
Laski cynamonu są zgodne z opisem, dobrze zapakowane i dostarczone na czas. Komunikacja ze sprzedawcą przebiegła sprawnie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,36 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l