1,0



Na podstawie 1 opinii
Nestle Damak Turkish Delight 60g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,89 zł
181,50 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g190,49 zł/1kg
196,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Böhme Orange Cream Czekolada 100g69,50 zł/1kg
6,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nestlé 12576371 Nestlé Choclait Chips Weiß Schokolade 115,0 g171,83 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Marabou Bites Oreo546,07 zł/1kg
76,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nestle Damak Delikatna Czekolada z Pistacjami 60g
181,50 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Nestle Damak Caramel Croquant Czekolada i Pistacje 60g
181,50 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CZEKOLADA GORZKA 71 %80 g - VIVANI
169,63 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

Grys truskawkowy Kresto 15 g
611,00 zł/1kg
16,86 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

CZEKOLADA GORZKA NUGATOWA80 g - VIVANI
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
1 145,00 zł/1kg
50,38 zł
Sprzedawca: somnia24

nucao, tabliczka czekolady Crisp & Crunch, organiczna, 125g
179,12 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała kuwertura 200g
100,50 zł/1kg
20,10 zł
Sprzedawca: taleoo

CZEKOLADA GORZKA 85 %80 g - VIVANI
15,48 zł
Sprzedawca: BioCare

CZEKOLADA GORZKA Z MIGDAŁAMI100 g - VIVANI
125,20 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Nippon – gorzka czekolada – 24 x 200 g
2 834,75 zł/1kg
566,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Rapunzel słodkie przekąski z marcepanu i czekolady, mleczna (2 x 50 g)
156,50 zł/1kg
15,65 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nestlé Damak Turkish Delight 60g - Delikatna czekolada o smaku orientalnej róży
Nestlé Damak Turkish Delight 60g łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: gładką mleczną czekoladę połączoną z tradycyjną turecką rozkoszą - popularną, aromatyczną galaretką z Orientu o lekkim różanym smaku. Każdy kęs oferuje niezrównaną grę kremowej czekolady i owocowo-kwiatowych nut, która natychmiast przypomina słodkie specjały Orientu.
Dzięki poręcznemu formatowi 60 g, ten przysmak jest idealną przekąską między posiłkami, wyjątkowym prezentem lub obowiązkową pozycją dla miłośników międzynarodowych słodyczy. Idealny dla każdego, kto szuka wyjątkowych smaków czekolady, które wykraczają poza klasykę.
To właśnie sprawia, że Nestlé Damak Turkish Delight 60g jest tak wyjątkowy:
orientalny smak róży w połączeniu z kremową mleczną czekoladą
wypełnione delikatnym nadzieniem Turkish Delight - inspirowanym tradycyjnymi wyrobami cukierniczymi
luksusowa czekolada premium dla koneserów
batonik 60 g - idealny do dzielenia się lub delektowania samodzielnie
międzynarodowa specjalność - teraz dostępna również w Niemczech
Dla kogo Damak Turkish Delight jest idealny?
dla koneserów, którzy kochają egzotyczne smaki czekolady
Dla fanów orientalnych słodyczy, takich jak lokum i baklava
dla kolekcjonerów międzynarodowych specjałów cukierniczych
idealny dla każdego, kto chce kupić specjalne czekoladowe przekąski online
jako prezent dla przyjaciół, rodziny lub na specjalne okazje
Odkryj kawałek orientalnej kultury deserowej w połączeniu z najlepszą czekoladą z Nestlé Damak Turkish Delight 60g. Zamów teraz w Unicat Candy i rozpocznij swoją słodką podróż do Orientu!
Składniki: Cukier, kawałki Turkish Delight (cukier, skrobia kukurydziana, woda, kwas cytrynowy), masło kakaowe, pistacje, serwatka demineralizowana, czekolada, mleko odtłuszczone, tłuszcz mleczny, lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat.
Alergeny: Zawiera pistacje i mleko. Może zawierać śladowe ilości innych orzechów i pszenicy.
| Energia: | 1541 kJ / 668 kcal |
| Tłuszcz: | 6,4 g |
| w tym zdrowe kwasy tłuszczowe: | 2 g |
| Węglowodany: | 76 g |
| w tym cukier: | 66,4 g |
| Białko: | 1,6 g |
| Sól: | 0 g |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
- Lista składników
- Cukier, kawałki Turkish Delight (cukier, skrobia kukurydziana, woda, kwas cytrynowy), masło kakaowe, pistacje, odmineralizowana serwatka, czekolada, odtłuszczone mleko, tłuszcz mleczny, lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Wartość Energia: 1541 kJ / 668 kcal Tłuszcz: 6,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2 g Węglowodany: 76 g w tym cukry: 66,4 g Białko: 1,6 g Sól: 0 g Kraj pochodzenia: Turcja
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Nazwa handlowa
- Czekolada o smaku orientalnej róży
- Producent
- EAN
- 8445291349865
- Lista składników
- Cukier, kawałki Turkish Delight (cukier, skrobia kukurydziana, woda, kwas cytrynowy), masło kakaowe, pistacje, odmineralizowana serwatka, czekolada, odtłuszczone mleko, tłuszcz mleczny, lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Wartość Energia: 1541 kJ / 668 kcal Tłuszcz: 6,4 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 2 g Węglowodany: 76 g w tym cukry: 66,4 g Białko: 1,6 g Sól: 0 g Kraj pochodzenia: Turcja
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Nazwa handlowa
- Czekolada o smaku orientalnej róży
- Producent
- EAN
- 8445291349865
Pasuje również do tego

Dziecięca niespodzianka maxi jajko mleczna czekolada z zabawką 100g
28,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
124,76 zł/1kg
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
269,02 zł/1kg
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Karton kakao Chocomel, czekolada do picia, czekolada Holland, czekolada do picia, 1 litr
63,46 zł/1kg
63,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Riegelein Father Christmas w czekoladzie mlecznej 58 sztuk 813g
125,02 zł/1kg
101,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
183,99 zł/1kg
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 PCs | Spender ein 100 Stück
152,83 zł
Sprzedawca: Cactula

nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
73,15 zł/1kg
73,15 zł
Sprzedawca: somnia24

MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
96,60 zł/1kg
137,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy KitKat z 24 czekoladkami i chrupiącym wafelkiem 208 g
402,07 zł/1kg
83,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Darbo Haselkuss Krem nugatowy Krem z orzechów laskowych 320 g
87,03 zł/1kg
27,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TABLICZKA GORZKA 100 % KAKAO80 g - VIVANI
236,25 zł/1kg
18,90 zł
Sprzedawca: BioCare

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
145,36 zł/1kg
145,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Valrhona Caraibe 66% Pure Chocolate 1000g – Delikatna gorzka czekolada
231,71 zł/1kg
231,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
98,81 zł/1kg
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Luflee alpejskie mleko z licznymi małymi pęcherzykami powietrza 90g
125,44 zł/1kg
11,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Stollen Bites z pysznym nadzieniem cynamonowym 350g opakowanie
45,16 zł/1kg
16,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Crunch Milk Chocolate 100g – Chrupiące chrupki ryżowe w mlecznej czekoladzie
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Ferrero | 24x Kinder Creamy, Milky & Crunchy
4 894,74 zł/1kg
93,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Belgijska czekolada 500 g polewa kakaowa do glazury i deserów GiDeli
155,26 zł/1kg
77,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0
422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Batony czekoladowe Feodora 60% ciemna czekolada 225g
159,32 zł/1kg
39,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70000174 Czekoladowe ziarna espresso
364,16 zł/1kg
152,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpia Noisette Alpejska czekolada mleczna z mielonymi orzechami laskowymi 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Babeczki z masłem orzechowym Reese's (36 x 42 g)
104,96 zł/1kg
183,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Czekoladowe Cygara Becky 75 G
103,64 zł/1kg
33,57 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tydzień od daty przydatności do spożycia
Jestem bardzo rozczarowany Czekolada wygląda źle, a termin przydatności do spożycia wynosi zaledwie tydzień
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg