5,0



Na podstawie 2 opinii
Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,87 zł
98,56 zł / 1kg
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Cukierki miętowe mini Rioba 1 kg28,03 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Jadalny papier karmelowy Mampfi 290g153,45 zł/1kg
44,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki szałwiowe Dallmann z witaminą C bez cukru (37 g)237,84 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: apohealth

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Pastylki na kaszel Pulmoll z eukaliptusem i białą herbatą bez cukru 50g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki Sweet Stories Rocks 500g
130,68 zł/1kg
65,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki miętowe Mentaliquiriza 150 g Elah
41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Xylitolowe cukierki miętowe, 30g | BIRKENGOLD
368,00 zł/1kg
11,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Cukierki o smaku miętowym 200g
53,60 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: Katomix

Fisherman's Friend - Mięta bez cukru - 24x25gr
236,85 zł/1kg
142,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Open Food 9120048832089, 30 g, C, e334, e466, e470b, e967, E466, E967, E334, Sweetener, Acid, Natural Orange Flavouring, Natural Flavouring, Anti Caking..., 1072 kJ, 257 kcal
424,67 zł/1kg
12,74 zł
Sprzedawca: taleoo

Cukierki o smaku owocowym Melasuda
392,50 zł/1kg
18,71 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,70 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Zabawne żelki o smaku cukierków (16 x 50 g)
253,69 zł/1kg
214,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

PECTORAL Cukierki imbirowo-pomarańczowe bez cukru, 60 g
386,51 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Pszczółka Cukierki Beember 100 G
80,50 zł/1kg
8,05 zł
Sprzedawca: Katomix

Ricola cukierki imbirowo-pomarańczowo-miętowe bez cukru, 50 g cukierków
439,47 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: apohealth

Mentos – rolka z miętą zieloną (40 x 37,5 g)
221,97 zł/1kg
332,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kaiser Japońskie cukierki miętowe 90 g - Obszar tematyczny: Słodycze na kaszel
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; olejek z mięty pieprzowej typu japońskiego; aromat; naturalny mentol; barwnik: indygotyna.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1603 kJ/377 kcal; tłuszcz 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; węglowodany 94 g, w tym cukier 69 g; białko 0 g; sól 0 g.
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Bonbons
- Producent
- Numer producenta
- 1445
- EAN
- 9000154014459
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; olejek z mięty pieprzowej typu japońskiego; aromat; naturalny mentol; barwnik: indygotyna.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1603 kJ/377 kcal; tłuszcz 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; węglowodany 94 g, w tym cukier 69 g; białko 0 g; sól 0 g.
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Bonbons
- Producent
- Numer producenta
- 1445
- EAN
- 9000154014459
Pasuje również do tego

Cukierki kajzerki miodowo-anyżowo-koperkowe 90 g
98,56 zł/1kg
8,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

LuxeBath bezramkowa wisząca toaleta krótka 49 cm biały połysk z nanopowłoką, wisząca toaleta, toaleta z wyjmowaną deską z miękkim zamknięciem soft-close
600,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Pastylki na kaszel Pulmoll z eukaliptusem i białą herbatą bez cukru 50g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli chrupiące krążki ziemniaczane o smaku papryki 35g
119,32 zł/1kg
5,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Dywan w kratkę, wielokolorowy, wymiary – 200 x 290 cm
741,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teppichhome24

PULMOLL cukierki na kaszel wiśnia z pikantnym cynamonem bez cukru 50g
286,00 zł/1kg
14,30 zł
Sprzedawca: apohealth

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
108,54 zł/1kg
173,66 zł
Sprzedawca: somnia24

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
252,00 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
51,69 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
86,00 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Wawel Mieszanka Krakowska Galaretki W Czekoladzie 245 G
84,88 zł/1kg
22,00 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: Katomix

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukierki Sweet Stories Rocks 500g
130,68 zł/1kg
65,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

merci® 114706 merci® Finest Selection Duża Różnorodność Czekoladek 675 g
116,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gladly again
Zamawiam je bardzo często, ponieważ są to najlepsze słodycze na gardło i pomagają na kaszel i ból gardła lepiej niż jakiekolwiek leki.
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg