3Bears 7000703 3Bears Overnight Oats - Edle Erdbeere 400,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
75,10 zł
187,75 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płatki kukurydziane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krab mrożony połówki 1 kg - myfood64,85 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
General Mills - Trix 6 Fruity Shapes 394g510,36 zł/1kg
201,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
184,50 zł/1kg
73,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

3Bears 7000691 3Bears Porridge - Feiner Kakao 400,0 g
197,75 zł/1kg
79,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nesquik® 12477395 Nesquik® Choco Waves Cereal 330,0 g
163,79 zł/1kg
54,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chleb żytni pełnoziarnisty OSK 400 g
27,42 zł/1kg
15,49 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barnhouse 136220, Płatki kukurydziane, 375 g
36,47 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Weetabix Original
95,72 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kellogg's Cornflakes 375g – Chrupiące płatki śniadaniowe z kukurydzy
74,77 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wrap Wieloziarnisty Delicje 240 g
52,25 zł/1kg
17,23 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g
34,15 zł/1kg
51,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestle Nesquik 450g
41,35 zł/1kg
26,32 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płatki orkiszowe - niesłodzone Demeter 250g
50,96 zł/1kg
12,74 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki śniadaniowe kakaowe 300g TRIBOO Smileat
304,73 zł/1kg
91,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kaszka Jęczmienna I Gryczana Prażona W Proporcjach 3 X 100 G
26,40 zł/1kg
11,65 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

LION® 761398002 LION® Cereals Müsli 675,0 g
89,59 zł/1kg
60,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Bajgiel 200g
111,95 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Kelloggs Smacks chrupiące słodkie płatki śniadaniowe z pszenicy 330g
272,70 zł/1kg
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Owocowe, kremowe i po prostu pyszne. Płatki owsiane 3Bears Overnight Oats „Szlachetna
truskawka” przenoszą aromat dojrzałych w słońcu truskawek do aksamitnej
mieszanki owsianej. Przygotowane przez noc uzyskują kremową
konsystencję, która zachwyca przy każdej łyżce. Delikatna słodycz
truskawek idealnie harmonizuje z łagodną nutą owsa i sprawia, że
to śniadanie jest świeżą rozkoszą dla podniebienia. Szczególnie w ciepłe dni
owocowy aromat rozwija się w idealny sposób. Wystarczy
przygotować wieczorem i delektować się rano – proste i
pyszne.
- Lista składników
- 66% pełnoziarnistych płatków owsianych, suszone kawałki daktyli, nasiona lnu, pestki dyni, 3% liofilizowanych kawałków truskawek, 3% liofilizowanego proszku z miąższu truskawek. UWAGA DLA ALERGIKÓW: MOŻE ZAWIERAĆ INNE ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN (PSZENICA, JĘCZMIEŃ, ŻYTO), ORZECHY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1576 kJ/375 kcal; Tłuszcz: 9,9 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g; Węglowodany: 53 g; w tym cukry: 14 g; Białko: 13 g; Sól: 0,03 g; Błonnik: 11 g;
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- 3Bears Foods GmbH Zielstattstraße 40 81379 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Śniadanie owsiane do namoczenia z truskawkami
- Producent
- 3Bears
- Numer producenta
- 7000704
- EAN
- 4260462986618
- Lista składników
- 66% pełnoziarnistych płatków owsianych, suszone kawałki daktyli, nasiona lnu, pestki dyni, 3% liofilizowanych kawałków truskawek, 3% liofilizowanego proszku z miąższu truskawek. UWAGA DLA ALERGIKÓW: MOŻE ZAWIERAĆ INNE ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN (PSZENICA, JĘCZMIEŃ, ŻYTO), ORZECHY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 1576 kJ/375 kcal; Tłuszcz: 9,9 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g; Węglowodany: 53 g; w tym cukry: 14 g; Białko: 13 g; Sól: 0,03 g; Błonnik: 11 g;
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- 3Bears Foods GmbH Zielstattstraße 40 81379 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Śniadanie owsiane do namoczenia z truskawkami
- Producent
- 3Bears
- Numer producenta
- 7000704
- EAN
- 4260462986618
Pasuje również do tego

3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
184,50 zł/1kg
73,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

3Bears 7000627 Granola - Hafer-Crunch Sarah Harrison Müsli 325,0 g
369,23 zł/1kg
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

3Bears 7000691 3Bears Porridge - Feiner Kakao 400,0 g
197,75 zł/1kg
79,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

3Bears 7000629 3Bears Granola - Erdnuss-Kakao Sarah Harrison Müsli 325,0 g
2 333,35 zł/1kg
758,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
35 300,00 zł/1kg
3,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
425,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SA-WLONG

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Kalendarz adwentowy 2025
269,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Bodyotics Zestaw 5 silikonowych dilatorów dla kobiet - Intymne wellness, stopniowane rozmiary, bezpieczny dla ciała silikon z dyskretnym etui
260,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

ProfiCare PC-TVL 3152, Wentylator stojący, Antracyt, Podłoga, Czujnik, 12 h, Prąd przemienny
Używany
326,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HyperMotion

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 14, Grafitowy
Odnowiony
2 257,22 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz

Dr Oetker mieszanka do pieczenia Sernik Brownies extra wilgotny 446g
36,13 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ekspres do kawy na kapsułki, 3 w 1, wielokapsułkowy, czarny + spieniacz do mleka
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Pokrywa toalety Deska sedesowa Deska sedesowa z nadrukiem Miękkie, uniwersalne okucia Pokrywa toalety 17" Deska sedesowa Łatwa instalacja i czyszczenie Retoo
26,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Krab mrożony połówki 1 kg - myfood
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,85 zł/1kg

General Mills - Trix 6 Fruity Shapes 394g
201,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
510,36 zł/1kg

Pszenica w miodzie 1kg
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,19 zł/1kg

Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 1kg
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,19 zł/1kg

Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Granola klasyczna 1kg
20,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg

Płatki kukurydziane o smaku czekoladowym 400g
9,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,47 zł/1kg

Kółka zbożowe o smaku miodowym 1kg
16,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
16,09 zł/1kg

Granola klasyczna 300g
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1kg

Kółka zbożowe o smaku miodowym 400g
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,72 zł/1kg

Granola z czekoladą 300g
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1kg

Poduszki zbożowe z nadzieniem o smaku czekoladowym 400g
10,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,97 zł/1kg

American Bakery Magic Mallows Płatki czekoladowe 200 g (termin przydatności do spożycia 05.06.2025)
132,55 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
662,75 zł/1kg

Czekoladowe chrupiące tosty 351 g
145,51 zł
-8,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
390,88 zł/1kg

Amerykańska piekarnia – płatki zbożowe Cereos 180 g
122,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
681,06 zł/1kg

Kellogg's Mega Smacks



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
124,15 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
177,36 zł/1kg

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,76 zł/1kg

Płatki Kellogg's Honey Loops – pyszna, chrupiąca przekąska z miodem 330 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
93,60 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
283,64 zł/1kg

Kellogg's Extra Dark Chocolate Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
51,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,15 zł/1kg

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies