5,0



Na podstawie 1 opinii
Ciastka kruche kakaowe Divella 400 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,65 zł
21,10 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka pistacjowe Tindy Pistacchio 110 g61,93 zł/1kg
8,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wafelki Waffer Latter 125 g Matilde Vicenzi62,44 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kruche ciasteczka Bonomi 135 g46,36 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
84,27 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka maślane Millefoglie Classiche 125g - Vicenzi
48,90 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
88,60 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
94,06 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biszkopty Savoiardi Vicenzovo 300 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Divella z kremem orzechowym 300 g
31,87 zł/1kg
12,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
65,45 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka Ottimini Mandorle 350g - Divella
22,29 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakuski ciastka kruche maślane 201 g
31,35 zł/1kg
6,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ciastka tarty bez laktozy z nadzieniem kakaowym Crostatine 144g - Scotti
88,18 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nastrine Ciastka kruche 240 g
62,93 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka kruche Kakaowe CaCao 400 g - Divella
Ciastka kruche Kakaowe CaCao od renomowanej marki Divella to doskonały wybór dla miłośników intensywnych, kakaowych smaków. W opakowaniu znajduje się 400 g kruchych ciastek, które doskonale sprawdzą się jako przekąska na co dzień lub dodatek do kawy. Ciastka charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów słodyczy. Ich delikatna struktura sprawia, że rozpływają się w ustach, a wyraźny smak kakao dodaje im wyjątkowego charakteru. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką ów oraz unikalne doznania smakowe. Możesz je z powodzeniem podać na rodzinnych spotkaniach, jako słodki poczęstunek dla gości, lub spakować jako smaczny dodatek do lunchu do pracy czy szkoły.
Skład: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, kakao 6,2% (kakao w proszku, regulator kwasowości: węglan potasu, wanilina) jaja świeże 4,7%, masło, białka mleka, syrop glukozowy, śmietanka kakaowa 1,3% (cukier, olej i tłuszcze roślinne: (słonecznik, palma), odtłuszczone kakao w proszku 15%, orzechy laskowe, emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromat, skrobia pszenna, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, kwaśny węglan sodu) sól, aromaty, białko jaja, preżelatynizowana skrobia kukurydziana, cukier.
Masa netto: 400g
Wartości odżywcze w 100g: Energia 1952kj/ 465kcal
Tłuszcz 18.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9.3g
Węglowodany 65.4g w tym cukry 22.9g
Błonnik 3.9g
Białko 8g
Sól 0.2g
Kraj pochodzenia: Włochy
Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych
Data ważności:
Kruche ciasteczka Cocoa CaCao renomowanej marki Divella to doskonały wybór dla miłośników intensywnych kakaowych smaków. Opakowanie zawiera 400 g kruchych herbatników, które doskonale sprawdzą się jako codzienna przekąska lub dodatek do kawy. Herbatniki charakteryzują się wyjątkowym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości. Ich delikatna konsystencja sprawia, że rozpływają się w ustach, a wyrazisty kakaowy smak wpływa na ich wyjątkowy charakter. To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką ów i wyjątkowe doznania smakowe. Doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości, jako słodki poczęstunek dla gości lub jako smaczny dodatek do obiadu w szkole lub pracy.
Kruche ciasteczka Cocoa CaCao renomowanej marki Divella to doskonały wybór dla miłośników intensywnych kakaowych smaków. Opakowanie zawiera 400 g kruchych herbatników, które doskonale sprawdzą się jako codzienna przekąska lub dodatek do kawy. Herbatniki charakteryzują się wyjątkowym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników słodkości. Ich delikatna konsystencja sprawia, że rozpływają się w ustach, a wyrazisty kakaowy smak wpływa na ich wyjątkowy charakter. To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką ów i wyjątkowe doznania smakowe. Doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości, jako słodki poczęstunek dla gości lub jako smaczny dodatek do obiadu w szkole lub pracy.
- Przechowywanie i użytkowanie
- niezdefiniowany
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Skład: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, kakao 6,2% (kakao w proszku, regulator kwasowości: węglan potasu, wanilina) jaja świeże 4,7%, masło, białka mleka, syrop glukozowy, śmietanka kakaowa 1,3% (cukier, olej i tłuszcze roślinne: (słonecznik, palma), odtłuszczone kakao w proszku 15%, orzechy laskowe, emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromat, skrobia pszenna, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, kwaśny węglan sodu) sól, aromaty, białko jaja, preżelatynizowana skrobia kukurydziana, cukier.Masa netto: 400gWartości odżywcze w 100g: Energia 1952kj/ 465kcalTłuszcz 18.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9.3gWęglowodany 65.4g w tym cukry 22.9gBłonnik 3.9gBiałko 8gSól 0.2gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 410 g
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Firma spożywcza
- Divella
- Nazwa handlowa
- Ciastka kruche Kakaowe CaCao 400 g - Divella
- Producent
- Divella
- Model
- undefiniert
- Wersja
- niezdefiniowany
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8005121214437
- Przechowywanie i użytkowanie
- niezdefiniowany
- Zawartość
- 0.4 l
- Lista składników
- Skład: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, kakao 6,2% (kakao w proszku, regulator kwasowości: węglan potasu, wanilina) jaja świeże 4,7%, masło, białka mleka, syrop glukozowy, śmietanka kakaowa 1,3% (cukier, olej i tłuszcze roślinne: (słonecznik, palma), odtłuszczone kakao w proszku 15%, orzechy laskowe, emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromat, skrobia pszenna, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, kwaśny węglan sodu) sól, aromaty, białko jaja, preżelatynizowana skrobia kukurydziana, cukier.Masa netto: 400gWartości odżywcze w 100g: Energia 1952kj/ 465kcalTłuszcz 18.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9.3gWęglowodany 65.4g w tym cukry 22.9gBłonnik 3.9gBiałko 8gSól 0.2gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 410 g
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Firma spożywcza
- Divella
- Nazwa handlowa
- Ciastka kruche Kakaowe CaCao 400 g - Divella
- Producent
- Divella
- Model
- undefiniert
- Wersja
- niezdefiniowany
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8005121214437
Pasuje również do tego

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
112,39 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
102,35 zł/1kg
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
48,30 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
224,40 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
88,74 zł/1kg
15,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
75,03 zł/1kg
59,42 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,29 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Śmietana z cebulą 100g 24St
585,40 zł/1kg
58,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
62,38 zł/1kg
6,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
157,54 zł/1kg
120,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,44 zł/1kg
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
26,14 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
92,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakersy Sfoglie al Forno Classiche 180g - Pavesi
64,95 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle krążki biszkoptowe powlekane cukrem 250 g
32,88 zł/1kg
8,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
135,75 zł/1kg
314,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
306,83 zł/1kg
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
80,50 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka Kruche Saltari 700 g
23,14 zł/1kg
16,20 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
83,86 zł/1kg
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
17,69 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Bestseller
Bestseller




Bestseller








Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,68 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,95 zł/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskańskie ciasto migdałowe luzem 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,69 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg