Mentos Clean Breath Peppermint Puszka 12X35G

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

130,96 zł

172,32 zł / 1kg

+ 14,90 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Barkleys Mini Peppermint Pastilles z miętą pieprzową bez cukru 15g
Barkleys Mini Peppermint Pastilles z miętą pieprzową bez cukru 15g
484,67 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g
Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g
101,25 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fishermans Friend Eucalyptus ilość: 25g
Fishermans Friend Eucalyptus ilość: 25g
513,20 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,83 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
142,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
64,59 zł
-22%
49,99 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
0,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,90 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
0,45 zł/1kg
113,64 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
166,53 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
174,86 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath BERRY 10 opakowań
Mentos Clean Breath BERRY 10 opakowań
0,33 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
48,29 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
49,00 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
48,29 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Smint Mint Xylitol 12 pack
Smint Mint Xylitol 12 pack
1 395,62 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
133,98 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Ricola Fresh Mint bez cukru 75 g
Ricola Fresh Mint bez cukru 75 g
153,47 zł/1kg
11,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fishermans Friend Spearmint o.Z.
Fishermans Friend Spearmint o.Z.
311,60 zł/1kg
7,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g pastylek
Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g pastylek
276,60 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Wick Spearmint bez cukru 72g
Wick Spearmint bez cukru 72g
137,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Smint Mięta pieprzowa 10 x 105 gramów Lukrecja
Smint Mięta pieprzowa 10 x 105 gramów Lukrecja
609,93 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
426,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Mentos Discovery Rolle (40 sztuk po 37,5 g)
Mentos Discovery Rolle (40 sztuk po 37,5 g)
140,63 zł/1kg
210,94 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mentos Clean Breath Peppermint TIN 12x35g



Mentos Clean Breath PASTILS o smaku mięty pieprzowej opakowanie 12 x 35g

Opakowanie zbiorcze w metalowej puszce 35 g - 12 sztuk w oryginalnym opakowaniu.

Mentos Clean Breath Peppermint to doskonały produkt dla osób, które chcą czuć się świeżo i pewnie w każdej sytuacji.
Każdy cukierek Mentos Clean Breath zawiera intensywnie orzeźwiający miętowy smak, który zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w ustach nawet do 2 godzin.

  • NOWOŚĆ na rynku
  • Opakowanie 50 pastylek o smaku mięty pieprzowej (opakowanie zbiorcze)
  • Smukłe, zajmujące niewiele miejsca opakowanie w metalowej puszce
  • Łatwy do otwarcia i praktyczny dozownik

Opakowanie Mentos Clean Breath Peppermint jest kompaktowe i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie i używać w każdej sytuacji. Jest idealny do pracy, szkoły, podróży lub po posiłku, gdy potrzebujesz szybkiego odświeżenia oddechu.

Informacja żywieniowa na 100 g:

  • WARTOŚĆ ENERGETYCZNA 238 kcal TŁUSZCZE
  • 1 g W TYM
  • KWASY TŁUSZCZOWE: 1 g WĘGLOWODANY
  • : 95 g CUKIER
  • 0 g POLIOŁY
  • 95 g BIAŁKO
  • 0 g NUTRIENT
  • 0 g CYNK
  • 24,3

mg

  • Termin przydatności do spożycia

: Dokładna data na opakowaniu, co najmniej rok.

Składniki: Substancje słodzące (sorbitol, aspartam, acesulfam K, sukraloza, neotam), aromaty, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), ekstrakt z kory magnolii (0,12%), mleczan cynku, barwnik (błękit brylantowy FCF
) Alergeny: Zawiera źródło fenyloalaniny. Spożycie nadmiernych ilości może mieć efekt przeczyszczający. Mentos Clean Breath Pastilles Intense Mint 12x21g Waga 428g



Lista składników
Bez cukru
Informacja o wartościach odżywczych
237kcal
Waga
760 g
Firma spożywcza
Mentos
Nazwa handlowa
Nowość
Producent
EAN
86968227260
0086968227260

Lista składników
Bez cukru
Informacja o wartościach odżywczych
237kcal
Waga
760 g
Firma spożywcza
Mentos
Nazwa handlowa
Nowość
Producent
EAN
86968227260
0086968227260
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Intensive Mint Puszka 12X35G
Mentos Clean Breath Intensive Mint Puszka 12X35G
173,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
132,03 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków Intense Mint i Peppermint
0,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,90 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
Mentos Clean Breath Mint pastylki do ssania 7-pak o 5 smakach
142,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
64,59 zł
-22%
49,99 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath zestaw dla smakoszy 5 smaków 5X12X21G 60 opakowań
Mentos Clean Breath zestaw dla smakoszy 5 smaków 5X12X21G 60 opakowań
211,03 zł/1kg
464,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Intense Mint 12 opakowań x21g Duże Opakowanie Rodzinne
Mentos Clean Breath Intense Mint 12 opakowań x21g Duże Opakowanie Rodzinne
0,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,24 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
Mentos Clean Breath Berry Mint 12 opakowań
0,45 zł/1kg
113,64 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Peppermint 12 opakowań 21g Opakowanie Rodzinne
Mentos Clean Breath Peppermint 12 opakowań 21g Opakowanie Rodzinne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,24 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Pastilles 21g Intensywnie miętowe cukierki z miętą pieprzową
Mentos Clean Breath Pastilles 21g Intensywnie miętowe cukierki z miętą pieprzową
440,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,25 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
Smint Clean Breath Peppermint Opakowanie uzupełniające Duże opakowanie ekonomiczne 1500 szt. Pastylki miętowe w folii, do uzupełnienia, bez cukru, świeży oddech przez 2 godziny
166,53 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
174,86 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Lemon Mint 12X21G opakowanie rodzinne zawierające 12 sztuk.
Mentos Clean Breath Lemon Mint 12X21G opakowanie rodzinne zawierające 12 sztuk.
0,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
Używany
105,57 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Lemon Mint 12X21G opakowanie rodzinne zawierające 12 sztuk.
Mentos Clean Breath Lemon Mint 12X21G opakowanie rodzinne zawierające 12 sztuk.
0,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
105,19 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla Mentos Clean Breath Pastilles 21g miętowe miętówki
Mentos Clean Breath Pastilles 21g miętowe miętówki
440,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,25 zł
Sprzedawca: Ajuy
Zdjęcie produktu dla AREBOS Nadmuchiwany basen zewnętrzny z hydromasażem i masażem wellness z diodami LED
AREBOS Nadmuchiwany basen zewnętrzny z hydromasażem i masażem wellness z diodami LED
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 135
1 900,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Makita DDF482RFJ, Wiertarka pistoletowa, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 1900 RPM, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DDF482RFJ, Wiertarka pistoletowa, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 1900 RPM, 3,8 cm, 1,3 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
808,18 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mentos
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg