5,0



Na podstawie 1 opinii
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,99 zł
77,72 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukierki toffi kremowe Elah 150 g46,19 zł/1kg
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Jogurt truskawkowy z nienaruszoną dekstrozą, 40 g słodyczy234,05 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
MUFFINKI MINI Z NADZIENIEM MALINOWYM BEZGLUTENOWE200 g - NATEN121,75 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Roshen Wafelki Z Nadzieniem O Smaku Mlecznym 216 G354,50 zł/1kg
77,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Cukierki karmelowe Rossana 175 g
53,43 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki karmelowe Rossana Caramelle 150 g
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kawowe Lavazza Sperlari 150 g
62,69 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Twarde cukierki o smaku cytrynowym, 500 g
95,78 zł/1kg
47,89 zł
Sprzedawca: SolarCosa

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,72 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Cukierki czekoladowe Gianduia Rossana 175 g
78,89 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CIASTKA CYNAMONOWE BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
168,42 zł/1kg
20,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

7 Days Croissant Z Nadzieniem O Smaku Spumante 60 G
45,00 zł/1kg
2,70 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Michałki Z Wawelu Kokosowe Cukierki W Czekoladzie 1000 G
62,30 zł/1kg
62,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kopernik Katarzynki w czekoladzie 123 g
94,25 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

7 Days Croissant Z Nadzieniem Z Orzechów Laskowych 60 G
1 149,83 zł/1kg
68,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Krakuski Czekonatki Herbatniki Kakaowe W Czekoladzie Mlecznej 165 G
59,00 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Open Food 4260024450199, 60 g, D, 401 kcal, 76,6 g, 1,7 g, 0,8 g
291,50 zł/1kg
17,49 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cukierki pistacjowe Caramella 150g - Rossana
Rossana Pistacchio cukierki z nadzieniem pistacjowym 150 g to produkt o wyjątkowym charakterze, który zachwyca kremowym nadzieniem o intensywnym smaku pistacji. Każdy cukierek jest indywidualnie zapakowany w elegancką, zieloną folię, co podkreśla jego pistacjowy charakter i pozwala zachować świeżość oraz aromat przez długi czas. Opakowanie zawiera 150 gramów tych wykwintnych włoskich słodyczy, stanowiąc doskonałą propozycję dla miłośników nietuzinkowych smaków.
- Zawartość
- 0.15 l
- Lista składników
- Składniki:Składnik - 100 g (%RWS)Wartość energetyczna - 406 kcal (20%)Tłuszcze - 11 g (16%)w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 4,3 g (22%)Węglowodany - 73 g (28%)w tym cukry - 58 g (65%)Białko - 3 g (6%)Sól - 0,11 g (2%)syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko zagęszczone (mleko, cukier), pistacje 7,8%, oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, kokosowy, kakaowy), serwatka w proszku, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromaty, koncentraty roślinne (krokosz barwierski, cytryna, spirulina). Może zawierać inne orzechy, soję. Bezglutenowe.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- Rossana
- Nazwa handlowa
- Cukierki pistacjowe Caramella 150g - Rossana
- Producent
- Rossana
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8006150001630
- Zawartość
- 0.15 l
- Lista składników
- Składniki:Składnik - 100 g (%RWS)Wartość energetyczna - 406 kcal (20%)Tłuszcze - 11 g (16%)w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 4,3 g (22%)Węglowodany - 73 g (28%)w tym cukry - 58 g (65%)Białko - 3 g (6%)Sól - 0,11 g (2%)syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko zagęszczone (mleko, cukier), pistacje 7,8%, oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, kokosowy, kakaowy), serwatka w proszku, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromaty, koncentraty roślinne (krokosz barwierski, cytryna, spirulina). Może zawierać inne orzechy, soję. Bezglutenowe.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- Rossana
- Nazwa handlowa
- Cukierki pistacjowe Caramella 150g - Rossana
- Producent
- Rossana
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8006150001630
Pasuje również do tego

Cukierki karmelowe Rossana 175 g
53,43 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kokosowe Cocco Rossana 150 g
98,47 zł/1kg
14,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki karmelowe Rossana Caramelle 150 g
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kawowe Lavazza Sperlari 150 g
62,69 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu White Musk, 140g
42,20 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perle di Sole twarde cukierki o smaku cytrynowym 200 g
130,10 zł/1kg
26,02 zł
Sprzedawca: SolarCosa

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml
20,48 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
125,60 zł/1l
31,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Beżowy
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,44 zł/1l
177,22 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra - Odświeżacz Powietrza W Żelu 140G - Original/Classico - Długotrwały, Intensywny Zapach
56,27 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
95,74 zł/1kg
47,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Twarde cukierki o smaku cytrynowym, 500 g
95,78 zł/1kg
47,89 zł
Sprzedawca: SolarCosa

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dado per Brodo Delicato Kostki bulionowe z kurczaka 10 szt. 100 g - Star
59,90 zł/1l
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,72 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,08 zł/1kg
96,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

KISIEL O SMAKU JAGODOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY 40 g - CELIKO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,79 zł
Sprzedawca: superbrandshop
444,75 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg