Tomatensauce - Papaya-Chili 340g 2er Pack
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,52 zł
43,60 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose39,58 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml6,02 zł/1kg
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tomatensauce - Kurkuma 340ml 2er Pack
44,88 zł/1l
30,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Seitan – plasterki w sosie sojowym, 330g, zestaw 6 sztuk
52,68 zł/1kg
205,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos Worcestershire, 140 ml, zestaw 2 sztuk
124,36 zł/1l
34,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Przecier pomidorowy, 690g, zestaw 2 sztuk
18,74 zł/1kg
25,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos holenderski, 23g, zestaw 3 sztuk
223,19 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos czosnkowy - organiczny, 250 ml, zestaw 6 sztuk
68,98 zł/1l
103,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Cholimex – sos chili z czosnkiem – 250 ml
48,48 zł/1l
12,12 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos pomidorowy 30g
201,67 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Ostry sos chili 250ml
71,60 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Salsa z oliwkami, 280g, zestaw 6 sztuk
51,37 zł/1kg
86,30 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS POMIDOROWY PASSATA680 g - LAIDEA
22,50 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Salsa – Pomidory z papryką, 280g, zestaw 2 sztuk
51,71 zł/1kg
28,96 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS Z OSTREJ PAPRYKI CHILI220 g - DARY NATURY
79,09 zł/1kg
17,40 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos barbecue i przyprawy - czosnkowy 210ml
87,38 zł/1l
18,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Hot Pepper, pikantny sos chili, 100 ml, zestaw 6 sztuk
183,18 zł/1kg
109,91 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VeganeFertigsauce aus Tomaten mit Papaya und Chili.
- Lista składników
- Przecier pomidorowy* 63% (prosty koncentrat), woda, papryka*, cebula*, puree z papai* 7%, sok jabłkowy*, sól kamienna, ocet spirytusowy*, olej słonecznikowy*, substancja zagęszczająca: mąka z nasion chleb świętojański*, chili* 0,03%, imbir*, pieprz*.*uprawiane zgodnie z zasadami ekologicznymi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie przygotowanego produktuOpis porcji: 6 x 340 mlEnergia kJ / kcal: 236 kJ / 56 kcalTłuszcz: 1,3gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,2gWęglowodany: 8,5gw tym cukier: 7,7gBłonnik: 1,8gBiałko: 1,7gSól: 1,2gWartości odżywcze określone przez: Analiza
- Waga
- 700 g
- Firma spożywcza
- ZWERGENWIESE
- Nazwa handlowa
- Sos pomidorowy z papają i chili, 340g, zestaw 2 sztuk
- Producent
- Zwergenwiese
- EAN
- 4069199031840
- Lista składników
- Przecier pomidorowy* 63% (prosty koncentrat), woda, papryka*, cebula*, puree z papai* 7%, sok jabłkowy*, sól kamienna, ocet spirytusowy*, olej słonecznikowy*, substancja zagęszczająca: mąka z nasion chleb świętojański*, chili* 0,03%, imbir*, pieprz*.*uprawiane zgodnie z zasadami ekologicznymi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie przygotowanego produktuOpis porcji: 6 x 340 mlEnergia kJ / kcal: 236 kJ / 56 kcalTłuszcz: 1,3gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,2gWęglowodany: 8,5gw tym cukier: 7,7gBłonnik: 1,8gBiałko: 1,7gSól: 1,2gWartości odżywcze określone przez: Analiza
- Waga
- 700 g
- Firma spożywcza
- ZWERGENWIESE
- Nazwa handlowa
- Sos pomidorowy z papają i chili, 340g, zestaw 2 sztuk
- Producent
- Zwergenwiese
- EAN
- 4069199031840
Pasuje również do tego

TABASCO Scorpion Ostry Sos 148ml, ekstra ostry smak papryczki scorpion, do Gotowania, Marynat i na Stol
466,22 zł/1l
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SureShot

Naarmann Sauce Sos holenderski wegański We love Plants 1000ml
25,37 zł/1l
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original o przyjemnym cebulowym smaku 930g
43,76 zł/1kg
40,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers sos delikatesowy musztarda miodowa w wyciskanej butelce 225ml 8-pak
37,83 zł/1l
68,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gouda's Glorie - Pikantny sos andaluzyjski - 550ml
50,98 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Frischli Sos holenderski świeża rozkosz holenderska 1000ml
38,63 zł/1l
38,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Majonez Dekoracyjny 700 Ml
21,69 zł/1l
20,13 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz Sticky Korean Barbecue słodko-pikantny sos wyciskany butelka 875ml
54,56 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Homann sos musztardowy wegański pikantny wyciskany butelka 430ml
31,72 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Elephant Pieczone Wyciskane Precle Pomidory i Zioła 160g
145,94 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos Maggi do potraw marynowanych, delikatnie doprawiony, gotowy do podania, 44 g
35,04 zł/1l
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Snacks Pieczona papryka aus Vollkorn Smaczne i chrupiące 150g
100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Chilli ostry i chrupiący idealny do mięs 250ml
33,88 zł/1l
8,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Taco Sauce średnio pikantny pomidorowy idealny do tortilli 230g
56,65 zł/1kg
13,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos BBQ z miodem Jack Daniel’s 250 ml
59,82 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,21 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Oliehoorn Sos curry, butelka 900 ml (sos curry)
44,27 zł/1l
39,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

La Costena Salsa Chipotle wędzona pikantna z chili 140ml
81,93 zł/1l
11,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Sauce Honey Mustard słodko-pikantny idealny do grillowania 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grocholl ziemniaki kostki 10x10mm gotowe do gotowania worek 2000g
11,33 zł/1kg
22,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Les Sauces Bearnaise idealny do frytek 250 ml opakowanie 6 sztuk
41,37 zł/1l
62,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

INLEAD Premium Sauce 350ml
157,51 zł/1l
55,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Develey FoodTrip Sos do kebaba Scharfe Kebap Sauce 300 ml
42,24 zł/1kg
14,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos tysiąca wysp Fanex 400 g
25,00 zł/1kg
11,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Owoce Cremonini z delikatnym sosem słodko-kwaśnym aceto morela 250ml
128,00 zł/1l
32,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,20 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg