4,9



Na podstawie 24 opinii
Miękkie krążki z kaczki, naturalny przysmak dla psa, bez zbóż, Mersjo, 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł-4%
39,98 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
1h 04m 30s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przysmaki dla psów - Mersjo miękkie paski z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Przysmaki dla psów - Kabanosy z kaczką i ryżem, zdrowy suplement diety, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g29,98 zł/1kg
19,98 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa68,92 zł/1kg
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
MACED 100% naturalna wołowina 500 g0,46 zł/1kg
46,27 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Naturalny przysmak dla psa PETITTO miękkie krążki z kaczki 500g
37,72 zł/1kg
20,59 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa Miękkie krążki z kurczaka 500G Petitto
37,02 zł/1kg
20,59 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HILTON Miękkie krążki z kaczki - przysmak dla psa - 500 g
61,89 zł/1kg
32,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Naturalny przysmak dla psa PETITTO Miękkie filety z jagnięciny 500g
39,60 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Udko wapienne z kaczką, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, WildLeg, 500g
17,49 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Petmex Szprotkki Suszone 500g Naturalny Przysmak Dla Psa
106,39 zł/1kg
54,26 zł
Sprzedawca: Unizoo

Miękki przysmak dla psa MACED Mięsne Krążki z wołowiną 500g, smakołyk
28,48 zł/1kg
17,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Uniszki Żwacze Wołowe 500g Naturalny Przysmak Gryzak Dla Psa
71,36 zł/1kg
39,25 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak naturalny dla psa PETITTO Krążki z rybą i kurczakiem 500G
39,60 zł/1kg
21,62 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PETITTO przysmak dla psa miękkie piersi z kaczki 500G
18,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Łapki Królicze Z Futrem 500g Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
43,25 zł/1kg
27,14 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Skóra Królika 1kg Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
77,34 zł/1kg
77,34 zł
Sprzedawca: Unizoo

HILTON Przysmak miękkie krążki z kurczaka 500G
60,67 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Żwacz Wołowy Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa 500g
56,84 zł/1kg
34,77 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HILTON przysmak dla psa miękkie kiełbaski z kaczką 500g
59,87 zł/1kg
31,73 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NATURALNY PRZYSMAK DLA PSA – MIĘKKIE SUSZONE KRĄŻKI Z KACZKI
- marka: Mersjo
- waga: 500g
Kupując naturalne przysmaki MERSJO masz pewność, że sięgasz po najzdrowsze przysmaki dla Twojego psa – do rozpieszczania i jako uzupełnienie zdrowej diety.
- Wysoka zawartość mięsa- aż 95% mięsa z kaczki
- 100% naturalnych składników - bez sztucznych dodatków, barwników i konserwantów
- Czysty skład – bez zbóż, glutenu, cukru i ulepszaczy
- Delikatnie suszone powietrzem – zachowują naturalny smak i aromat oraz wszystkie wartości odżywcze
- Idealne do tresury i jako przekąska – łatwe do podzielenia na mniejsze kawałki
- Naturalny dodatek do diety - doskonałe uzupełnienie codziennej diety o pyszną porcję mięsa
- Zaspokojenie instynktu żucia- wspierają naturalny instynkt żucia, pomagając w redukcji stresu oraz dbając o zdrowie zębów i dziąseł
- Wspaniały smak i konsystencja -naturalne miękkie kąski idealne dla małych i dużych zwierzaków
- Bez zbędnych kalorii – niska zawartość tłuszczu, idealne dla psów dbających o wagę
- Wysoka wartość odżywcza – bogate w białko, minerały i witaminy
MERSJO – Przysmak premium dla wymagających pupili
MERSJO to nie tylko smakołyk – to jakość premium, stworzona z myślą o psach, które zasługują na to, co najlepsze. Wysoka zawartość mięsa, starannie dobrane składniki i brak sztucznych dodatków sprawiają, że MERSJO wyróżnia się na tle zwykłych przekąsek. To idealny wybór dla opiekunów, którzy cenią czysty skład, funkcjonalność i smak, który psy kochają.
100% NATURY
Nasze smakowite soczyste kąski to spełnienie marzeń psiego łakomczucha. Sięgaj po nie bez obaw – są bezglutenowe i pozbawione sztucznych barwników i konserwantów. Tylko to, co najlepsze z natury – dla zdrowia i radości Twojego psa.
PRODUKCJA POD NADZOREM WTERERYNARYJNYM
Przysmaki MERSJO są produkowane z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Cały proces wytwarzania odbywa się pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, co gwarantuje, że każdy etap – od wyboru surowców po pakowanie gotowego produktu – spełnia najwyższe standardy zdrowotne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oferowany smakołyk jest w pełni bezpieczny i zdrowy dla Twojego psa, a jego skład jest wolny od szkodliwych substancji.
PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM
Żucie, gryzienie i obgryzanie to nawyki wypływające z pierwotnych instynktów naszych psów. Nasze przysmaki nie tylko czyszczą zęby i wzmacniają mięśnie żuchwy naszych czworonożnych przyjaciół, lecz także redukują u nich poczucie niepokoju w stresujących dla nich sytuacjach. Służą też rozrywce – pozwalają na zajęcie czasu spędzonego w samotności. Są również powszechnie wykorzystywane podczas szkolenia prowadzonego w oparciu o metodę pozytywną. Stanowią idealne źródło motywacji.
MERSJO - ZDROWA NAGRODA BEZ RYZYKA NADWAGI
Nasze krążki z kaczki to doskonały wybór dla psów na każdym etapie życia – od szczenięcia po seniora. Dzięki wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego białka zwierzęcego (≥45%) oraz niskiej zawartości tłuszczu (≤5%,), wspierają budowę mięśni, jednocześnie nie obciążając układu trawiennego.
- Dla szczeniąt – wspomaga prawidłowy rozwój i dostarcza energii w formie lekkostrawnej przekąski
- Dla psów dorosłych – idealna nagroda lub uzupełnienie diety w białko i naturalne składniki odżywcze
- Dla seniorów – delikatna konsystencja i naturalny skład nie drażnią przewodu pokarmowego
- Dla psów na diecie eliminacyjnej – prosty, naturalny skład minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych, wysoka wartość odżywcza bez zbędnych kalorii
KORZYŚCI Z PODAWANIA MIĘSA Z KACZKI:
Mięso z kaczki jest jednym z najlepiej tolerowanych źródeł białka, co czyni ten przysmak doskonałą alternatywą dla psów z nietolerancją zbóż, glutenu czy drobiu.
- Źródło białka – mięso z kaczki jest bogate w wysokiej jakości białko, które jest niezbędne do budowy i regeneracji tkanek, a także wspiera zdrowie mięśni.
- Witaminy i minerały – kaczka dostarcza cennych witamin, takich jak B12, niacyna (witamina B3), oraz minerałów, w tym żelazo i cynk, które wspierają układ odpornościowy psa.
- Kwasy tłuszczowe – mięso z kaczki zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają zdrowie skóry i sierści oraz pomagają w utrzymaniu zdrowych stawów.
SKŁAD:
- kaczka 95%
- skrobia kukurydziana 2,2%
- białko grochu 1,5%
- gliceryna 1,2%
- sól 0,1%
SKŁADNIKI ANALITYCZNE:
- białko ≥45%
- włókno surowe ≤2%
- tłuszcz ≤5%
- popiół ≤3%
- wilgotność ≤22%
OPAKOWANIE:
500g z zamknięciem strunowym pozwalającym zachować świeżość produktu do ostatniego przysmaku.
PRZECHOWYWANIE:
Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu zalecamy zużyć w ciągu 14 dni.
- Wymiary
- 6 x 27 x 22 cm
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Model
- DUCK RINGS
- Zawartość wilgoci
- 18%
- Nazwa handlowa
- Miękkie krążki z kaczki, naturalny przysmak dla psa, bez zbóż, Mersjo, 500g
- Skład paszy
- W opisie
- Rodzaj paszy
- Pasza dietetyczna
- Dodatki
- kaczka 95% skrobia kukurydziana 2,2% białko grochu 1,5% gliceryna 1,2% sól 0,1%
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5904553965760
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- 4200PF436
- Wymiary
- 6 x 27 x 22 cm
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.5 l
- Model
- DUCK RINGS
- Zawartość wilgoci
- 18%
- Nazwa handlowa
- Miękkie krążki z kaczki, naturalny przysmak dla psa, bez zbóż, Mersjo, 500g
- Skład paszy
- W opisie
- Rodzaj paszy
- Pasza dietetyczna
- Dodatki
- kaczka 95% skrobia kukurydziana 2,2% białko grochu 1,5% gliceryna 1,2% sól 0,1%
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5904553965760
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- 4200PF436
Pasuje również do tego

Przysmaki dla psów - Mersjo Kabanosy z kaczki, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
33,96 zł/1kg
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmaki dla psów - Mersjo miękkie paski z kurczaka, zdrowy suplement diety, przysmak, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
39,96 zł/1kg
20,90 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa Duo Smaków - Kaczka z Króliczym Uchem Mersjo 300g
59,97 zł/1kg
18,98 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmaki dla psów - Mersjo Soft duck strips sandwich, zdrowy suplement diety, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
29,98 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmaki dla psów - Kabanosy z kaczką i ryżem, zdrowy suplement diety, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
29,98 zł/1kg
19,98 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa Duo Smaków - Salami z Kaczki z Żurawiną 200g
44,95 zł/1kg
9,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa, treserki, mięsne krążki z wołowiną Mersjo 500g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo Miękkie Kostki 500g
21,98 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa - Miękkie paski z jagnięciny Mersjo 200g
54,95 zł/1kg
11,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Gryzak XXL 25cm ze skóry wołowej z piersią z kaczki, przysmak dla psa, Mersjo, 240g
54,13 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa - Treserki dla psa Mersjo serowe 500g
35,98 zł/1kg
18,59 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa i kota - Serduszkowe Duo: Wołowina z Marchewką Mersjo 50g
79,80 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Pałeczki z filetem z piersi kaczki, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, 500g
433,26 zł/1kg
216,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Papier do pieczenia do frytkownicy powietrznej, 20 cm, 100 sztuk, bez BPA, wodoodporny, odporny na olej
174,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Kiełbaski z kaczki, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, 500g
33,96 zł/1kg
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
327,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak dla psa Duo Smaków - Stek Wołowy z Dorszem Mersjo 300g
46,63 zł/1kg
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Nike Air Max SC Buty sportowe Mężczyźni Buty treningowe Buty do biegania Czarny, Rozmiar buta:EUR 46 | US 11.5
414,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - anthracite
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Relaxdays 10025488, 3 szt., Szkło, Żelazo, Czarny
241,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Przysmak dla psa - Treserki dla psa Mersjo łosoś 500g
35,96 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Przysmak dla psa Duo Smaków - Kaczka z Batatem 200g
44,95 zł/1kg
9,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Polarowy szlafrok piłkarski Playshoes w kolorze niebieskim, rozmiar 146/152
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Buty do biegania Nike FB2207-005 dla Męskie
433,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

Butelka na napoje uberBottle softTouch z pojemnikiem na owoce, 500 ml / Onyx Black / 720DGREE
220,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Butelka na napoje uberBottle softTouch z sitkiem 650 ml / Forest Green / 720DGREE
226,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pokrowiec na grill gazowy Enders Chicago 3/Chicago 3R Turbo/Brooklyn Next 3, 500D Oxford, wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne, pokrowiec ochronny na grill
512,08 zł/1m²
248,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Waga 1 kg
Kupiłem to po raz pierwszy i mojemu psu bardzo się podoba. Będę to kupował częściej.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Waga 0,5 kg
Mój pies jest bardzo zadowolony i zawsze mu to smakuje.
Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
.
Waga 0,5 kg
MEIN HUND UND ICH SIND SEHR ZUFRIEDEN.
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super artykuł
Waga 0,5 kg
Mogę go tylko polecić.
Oceniono dnia 16 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przysmaki dla psa - Beef Kabanos zdrowy suplement diety, smakołyki,
Waga 1 kg
Mój pies je lubi, nie mogę narzekać.
Oceniono dnia 1 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
przysmaki dla psów
Waga 1 kg
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 5 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna przekąska
Waga 1 kg
Mój pies był naprawdę szczęśliwy
Oceniono dnia 30 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Waga 1 kg
Świetny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,27 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com