Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,86 zł

25,97 zł-6%

25,97 zł / 1kg

+ 14,50 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura
Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura
31,82 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
111,40 zł/1kg
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Melvit Kasza Kuskus 350 G
Melvit Kasza Kuskus 350 G
25,31 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Melvit Kasza Jaglana 400 G
Melvit Kasza Jaglana 400 G
19,55 zł/1kg
7,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bulgur 500g
Bulgur 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kuskus 5kg
Kuskus 5kg
27,82 zł/1kg
139,09 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Cenos Kasza Manna 400 G
Cenos Kasza Manna 400 G
10,70 zł/1kg
7,40 zł
-42%
4,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kasza jaglana pełnoziarnista - bezglutenowa 250g
Kasza jaglana pełnoziarnista - bezglutenowa 250g
55,68 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Cenos Kasza Jęczmienna Mazurska 1 Kg
Cenos Kasza Jęczmienna Mazurska 1 Kg
7,82 zł/1kg
14,31 zł
-45%
7,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kuskus 500g
Kuskus 500g
26,92 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Płatki owsiane, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
Płatki owsiane, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bulgur 500g
Bulgur 500g
26,82 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mieszanka zbożowa sześcioziarnista cała 1kg
Mieszanka zbożowa sześcioziarnista cała 1kg
19,97 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sultaninen - getrocknet 500g | BIOTROPIC
Sultaninen - getrocknet 500g | BIOTROPIC
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Werz 1798, Ziarno prosa, 125 g, 381 kcal, 1612 kJ, 4,3 g, 11 g
Werz 1798, Ziarno prosa, 125 g, 381 kcal, 1612 kJ, 4,3 g, 11 g
143,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Haferflocken Großblatt 500g
Haferflocken Großblatt 500g
17,86 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
MUSLI OWOCOWE BIO 300 g - NATURAVENA
MUSLI OWOCOWE300 g - NATURAVENA
45,90 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Gotowany orkisz 500g
Gotowany orkisz 500g
22,34 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pełnoziarnisty kuskus orkiszowy 500g
Pełnoziarnisty kuskus orkiszowy 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Maspex KRAKUS Barszcz czerwony MV 401 do automatów vendingowych

Jest bardzo dobrze rozpuszczalny, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z jego dozowaniem. Wykwintnie dobrana gama składników pozwala na uzyskanie jednolitego, lekko pikantnego smaku. Dzięki idealnie skomponowanym elementom napoju maszyna jest w stanie zaserwować odbiorcy napój o barwie rubinu.

Dawkowanie na 180ml: 14 g

Liczba porcji 180 ml z 1 kg: 71 porcji

Kawa jak w kawiarni z dostawą do Twojego domu - zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Caveres to rzemieślnicza palarnia kawy z Krakowa, która powstała z pasji do kawy. Jesteśmy w 100% polskim producentem kaw. Wypalamy ziarna z różnych części Świata, wydobywając z nich niepowtarzalną nutę smakową i aromat.

W naszej ofercie znajdziesz Arabikę i Robustę, zarówno single jak i blendy. Pozyskując ziarna wybieramy najlepszych dostawców, skupiając się na wysokiej jakości, identyfikowalności i powtarzalności smaku.

Zawartość
1 l
Lista składników
Skład: cukier, koncentrat buraka czerwonego (24%), maltodekstryna, sól, substancja wzmacniająca smak i zapach – glutamnian sodu, hydrolizat białka roślinnego, cebula, marchew, seler, glukoza, pietruszka, barwnik – kurkumina, ekstrakt drożdżowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, tłuszcz roślinny utwardzony, laktoza, aromaty, substancje przeciwzbrylające E341 (iii), E551, pieprz, naturalne wyciągi z kurkumy, selera, liścia laurowego, pora, gałki muszkatołowej, papryki.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna 102 kcal Wartość energetyczna 436kJ Tłuszcze 0,1 g w tym nasycone 0,1 g Węglowodany 71 g w tym cukry 42 g Białko 4,6 g Sól 14000 mg
Waga
1000 g
Firma spożywcza
GRUPA MASPEX Sp. z o.o. ul. Legionów 37 34-100 Wadowice,
Nazwa handlowa
Maspex
Producent
MASPEX
EAN
5900397740785

Zawartość
1 l
Lista składników
Skład: cukier, koncentrat buraka czerwonego (24%), maltodekstryna, sól, substancja wzmacniająca smak i zapach – glutamnian sodu, hydrolizat białka roślinnego, cebula, marchew, seler, glukoza, pietruszka, barwnik – kurkumina, ekstrakt drożdżowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, tłuszcz roślinny utwardzony, laktoza, aromaty, substancje przeciwzbrylające E341 (iii), E551, pieprz, naturalne wyciągi z kurkumy, selera, liścia laurowego, pora, gałki muszkatołowej, papryki.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna 102 kcal Wartość energetyczna 436kJ Tłuszcze 0,1 g w tym nasycone 0,1 g Węglowodany 71 g w tym cukry 42 g Białko 4,6 g Sól 14000 mg
Waga
1000 g
Firma spożywcza
GRUPA MASPEX Sp. z o.o. ul. Legionów 37 34-100 Wadowice,
Nazwa handlowa
Maspex
Producent
MASPEX
EAN
5900397740785
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
44,77 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,43 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Barszcz czerwony na wywarze warzywnym - Schronisko Bukowina
Barszcz czerwony na wywarze warzywnym - Schronisko Bukowina
24,97 zł/1l
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KADAX Drabina Stalowa 3 Stopniowa Uniwersalna Jednostronna Składana Domowa
KADAX Drabina Stalowa 3 Stopniowa Uniwersalna Jednostronna Składana Domowa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
23,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Zegar ścienny EASYmaxx z 12 śpiewającymi ptakami z realistycznymi motywami ptaków Automatyczne wyłączanie między godziną 9 a 5 Drewniana rama Baterie
Zegar ścienny EASYmaxx z 12 śpiewającymi ptakami z realistycznymi motywami ptaków Automatyczne wyłączanie między godziną 9 a 5 Drewniana rama Baterie
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 104
78,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla MĄKA BAMBUSOWA 500g Błonnik bambusowy naturalny dieta keto jakość Kol-Pol
MĄKA BAMBUSOWA 500g Błonnik bambusowy naturalny dieta keto jakość Kol-Pol
41,38 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: KOL-POL
Zdjęcie produktu dla Earl Grey Ahmad Tea 100 torebek x2g
Earl Grey Ahmad Tea 100 torebek x2g
102,19 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
38,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa Bulion Warzywny MASPEX KRAKUS MV 405 w proszku 1kg
Zupa Bulion Warzywny MASPEX KRAKUS MV 405 w proszku 1kg
36,22 zł/1kg
40,24 zł
-9%
36,22 zł
Sprzedawca: VendingSklep
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
14,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,09 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Langnese Honey Sticks ekspozytor z 80 porcjami pałeczek 640g
Langnese Honey Sticks ekspozytor z 80 porcjami pałeczek 640g
148,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
95,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestermacher pita pockets kieszenie z pszennego chleba pita do napełniania 400g
Mestermacher pita pockets kieszenie z pszennego chleba pita do napełniania 400g
32,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Ekran dotykowy, 64 GB, GPS, 60,5 g
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Ekran dotykowy, 64 GB, GPS, 60,5 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
1 551,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
27,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghettoni n.7, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal
Barilla Spaghettoni n.7, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal
14,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna DecoMorreno 1kg
Czekolada mleczna DecoMorreno 1kg
32,40 zł/1kg
36,00 zł
-10%
32,40 zł
Sprzedawca: VendingSklep
Zdjęcie produktu dla Mr. Brownie 8411037800037, Ciasteczkowy, Czekolada, Czekolada, Do jajek, Soja, Mleko, Kwadrat, 474 kcal
Mr. Brownie 8411037800037, Ciasteczkowy, Czekolada, Czekolada, Do jajek, Soja, Mleko, Kwadrat, 474 kcal
84,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,05 zł
-6%
16,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka migdałowa 500g Brat.pl
Mąka migdałowa 500g Brat.pl
54,69 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Papier ryżowy 22cm 200g - Asia Kitchen
Papier ryżowy 22cm 200g - Asia Kitchen
36,05 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 16,9 cm (6,67"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 14, czarny
Xiaomi Redmi Note 14 Pro, 16,9 cm (6,67"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 14, czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 189
2 264,95 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zakwas na barszcz czerwony 200ml - Schronisko Bukowina
Zakwas na barszcz czerwony 200ml - Schronisko Bukowina
62,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Chocolate 65g
RUF Porridge Chocolate 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Owsianka Chia Mandel 65g
RUF Owsianka Chia Mandel 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg