5,0



Na podstawie 4 opinii
COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,00 zł
2,25 zł / 1l
+ 4,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
Podłoże do warzyw i ziół - Podłoże glebowe Sobex 50 L1,41 zł/1kg
31,11 zł
Sprzedawca: S-Garden

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Compo Sana Podłoże do roślin zielonych i palm 5L Mieszanka torfu perlitu i dolomitu
2,56 zł/1l
12,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
36,10 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,26 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 10l
2,40 zł/1l
24,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 11131 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 10 litrów
23,07 zł/1kg
88,34 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
12,00 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

COMPO 11224Uniwersalna ziemia beztorfowa 7,5 litra
22,15 zł/1kg
81,06 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 28224 COMPO ziemia do uprawy rozsady i ziół, bez torfu, 5 litrów
27,86 zł/1kg
53,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów
4,78 zł/1l
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Podłoże dla palm i roślin zielonych Torf Sobeslav 5 l
4,78 zł/1l
23,92 zł
Sprzedawca: VISO

Podłoże do storczyków Agro 5 l
23,64 zł/1kg
70,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Podłoże ziemia do storczyków 5 litrów Eko-Ziem
2,37 zł/1l
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
13,57 zł/1kg
65,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO
- Wysokiej jakości podłoże do sadzenia zielonych i ozdobnych roślin liściastych, takich jak palmy, jukki, draceny, fikusy, paprocie i wiele innych
- Zawiera startową dawkę nawozu na 8 tygodni
- Ekskluzywna formuła dla pięknych roślin
- Zapewnia doskonałe warunki wzrostu i bujną zieleń roślin
- Zastosowanie: Dom, ogród, szklarnia balkonowa
- Opakowanie: 20 litrów
- Waga: 10 kg
Skład
- Podłoże do uprawy. Surowce produkcyjne: Torf wysoki (stopień rozkładu H2 - H7), perlit, wapno, nawóz NPK, nawóz fosforowo-krzemowy. Zawartość soli (KCl): < 3,0 g/l. Wartość pH (CaCl2): 5,0 - 6,5
- Wymiary
- 20 l
- Zawartość
- 20 l
- EAN
- 9308695399760
- Numer producenta
- BX14288
- Producent
- COMPO
- Wymiary
- 20 l
- Zawartość
- 20 l
- EAN
- 9308695399760
- Numer producenta
- BX14288
- Producent
- COMPO
Pasuje również do tego

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,26 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Uniwersalna ziemia ogrodowa z nawozem 5l
3,34 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 11131 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 10 litrów
23,07 zł/1kg
88,34 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
22,28 zł/1kg
87,34 zł
Sprzedawca: somnia24

ProfiCook PC-FR 1200 H, Frytkownica na gorące powietrze, 11 l, 200 °C, Pojedyńczy, Czarny, Stal nierdzewna, Dotyk
627,98 zł
Sprzedawca: GaladorEU

DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
792,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: NovaMBSmart

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Stojak choinkowy na wodę, średnica 30 cm
40,78 zł
Sprzedawca: VISO

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Compo Sana Podłoże do roślin zielonych i palm 5L Mieszanka torfu perlitu i dolomitu
2,56 zł/1l
12,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
36,10 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Ziemia do Monstery i Filodendronów Bigos 8L Profesjonalne podłoże
2,70 zł/1l
23,49 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,61 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
13,57 zł/1kg
65,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
179,15 zł
Sprzedawca: Bloomique

płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
765,83 zł/1l
229,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Strelicja - Strelitzia nicolai - Wysokość 90-110cm - ⌀21cm
196,65 zł
Sprzedawca: Bloomique

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
89,28 zł/1l
89,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita
2,68 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Doniczka z wkładem antracytowa FURU CASE TOWER DFC600T-S433
103,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Monstera Deliciosa Variegata, wysokość 40-50 cm | Rzadka, pstrokatowa roślina doniczkowa | Rzadkość | Egzotyczna roślina z rodziny aroniowatych
129,66 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 20 l
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 20 l
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 20 l
Oceniono dnia 21 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 10 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,27 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,43 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże glebowe dla roślin cytrusowych w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l