5,0



Na podstawie 1 opinii
Płatki czekoladowe Lucky Charms z piankami marshmallow firmy General Mills, 300 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,04 zł
192,05 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g57 020,00 zł/1kg
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g53,70 zł/1kg
33,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nestle Lion Balls Caramel o smaku zbożowym i karmelowym 130g136,54 zł/1kg
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka śniadaniowa 75g71,13 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Yespers Ontbijtmix Apple & Cinnamon 1000g – mieszanka śniadaniowa o smaku jabłkowym i cynamonowym
84,29 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Yespers Granola Cashew & Wortel 1000g – Chrupiące musli z orzechami nerkowca i marchewką
91,40 zł/1kg
91,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mix orzeszków ziemnych i krakersów ITALIAN STYLE 120g NutsOriginal
99,75 zł/1kg
11,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Tortilla wraps - otręby pszenne 6 sztuk 240g
55,88 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Kalmary Kawałki W Sosie Amerykańskim 111G Friscos
130,27 zł/1kg
14,46 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Vitalia Crunchy Muesli Banan i Czekolada, 1000g – Chrupiące śniadanie
42,18 zł/1kg
42,18 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kölln Müsli Knusper Klassik 10347000 2.000g 4St
104,73 zł/1kg
837,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kompleks składników odżywczych - ochrona komórek i wsparcie odporności, 120g | GREENIC
635,42 zł/1kg
76,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Pianki marshmallows - wanilia i owoce 100g
134 100,00 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Żyto Crunchy - Orzech 350g
63,97 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

PŁATKI OWSIANE500 g - THE PLANET
19,52 zł/1kg
9,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Granola Czekoladowa 500 g
45,78 zł/1kg
22,89 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Granola z czekoladą 50g
43,45 zł/1kg
2,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Hafer Crunchy - Natur 350g | ROSENGARTEN
38,31 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciasteczka króliczki z mleczną czekoladą 150g
149 266,66 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płatki Lucky Charms Chocolate z piankami marshmallow 300 g – czekoladowe płatki amerykańskie z kolorowymi piankami marshmallow
PłatkiLucky Charms Chocolate z piankami marshmallow 300 g to wyjątkowo czekoladowa wersja słynnego amerykańskiego klasyka śniadaniowego. Te popularne amerykańskie płatki łączą chrupiące czekoladowe płatki zbożowe ze znanymi kolorowymi kawałkami pianek marshmallow, które sprawiają, że Lucky Charms są tak wyjątkowe na całym świecie.
Połączenie intensywnego smaku czekolady i słodkich pianek marshmallow zapewnia niezwykłe doznania śniadaniowe w stylu amerykańskim i sprawia, że płatki te są prawdziwą atrakcją dla fanów produktów amerykańskich.
Chrupiące płatki czekoladowe z kolorowymi piankami
Wersja Lucky Charms Chocolate wnosi nowy wymiar smaku do świata popularnych płatków z piankami. Czekoladowe płatki zbożowe zapewniają intensywny aromat, a kolorowe kawałki pianek nadają im typową słodką nutę.
Typowe cechy tych płatków śniadaniowych to:
Chrupiące płatki czekoladowe
Kolorowe kawałki pianek marshmallow w różnych kształtach
Intensywny smak czekolady
Popularny klasyk śniadaniowy z USA
Idealne na śniadanie lub słodką przekąskę
Połączenie chrupiących płatków i słodkich pianek marshmallow zapewnia wyjątkowo urozmaiconą mieszankę w każdej miseczce.
Idealny na śniadanie, przekąski i desery
Lucky Charms Chocolate to nie tylko pyszny dodatek do śniadania, ale także wszechstronny produkt, który można wykorzystać jako przekąskę lub składnik potraw.
Świetnie nadają się do:
klasyczne śniadanie z mlekiem
Słodką przekąskę między posiłkami
Dodatek do lodów lub deserów
Składnik do kreatywnych wypieków
Amerykańskie śniadanie lub brunch
To właśnie połączenie czekolady i pianek marshmallow sprawia, że te płatki są szczególnie popularne wśród dzieci i miłośników amerykańskich słodyczy.
Kultowe płatki śniadaniowe firmy General Mills
Produkowane przez General Mills płatki Lucky Charms należą do najbardziej znanych płatków śniadaniowych w USA. Od dziesięcioleci są one synonimem wyjątkowej mieszanki chrupiących płatków i kolorowych pianek marshmallow.
Wersja czekoladowa wzbogaca klasyczny smak Lucky Charms o nutę czekoladową i zapewnia jeszcze większą różnorodność na półce ze śniadaniami.
Zamów płatki Lucky Charms Chocolate z piankami marshmallow 300 g już teraz online
Zamów płatki Lucky Charms Chocolate z piankami marshmallow 300 g wygodnie online i odkryj czekoladową wersję słynnego amerykańskiego klasyka śniadaniowego. Idealne dla fanów amerykańskich płatków śniadaniowych, czekoladowych płatków śniadaniowych i słodkich płatków z piankami marshmallow.
Składniki: kukurydza, cukier, syrop kukurydziany, olej rzepakowy, dekstroza, kakao w proszku, barwniki: tartrazyna (E102)*, żółcień pomarańczowa S (E110)*, czerwień allura AC (E129)*, błękit brylantowy FCF (E133), modyfikowana skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana, sól, żelatyna, fruktoza, naturalne i sztuczne aromaty, przeciwutleniacze: fosforany sodu (E339).
*Może mieć nie wpływ na aktywność i zdolność koncentracji u dzieci.
| Wartość energetyczna: | 1635 kJ / 414 kcal |
| Tłuszcz: | 5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0 g |
| Węglowodany: | 86 g |
| w tym cukry: | 36 g |
| Białko: | 4 g |
| Sól: | 0,13 g |
| Kraj pochodzenia | USA / Stany Zjednoczone Ameryki |
- Lista składników
- Kukurydza, cukier, syrop kukurydziany, olej rzepakowy, dekstroza, kakao w proszku, barwniki: tartrazyna (E102)*, żółcień pomarańczowa S (E110)*, czerwień allura AC (E129)*, błękit brylantowy FCF (E133), modyfikowana skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana, sól, żelatyna, fruktoza, naturalne i sztuczne aromaty, przeciwutleniacze: fosforany sodu (E339). *Może mieć negatywny wpływ na aktywność i zdolność koncentracji u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- na 100gna porcjęEnergia1627 kJ / 389 kcal586 kJ / 140 kcalTłuszcz4,2 g1,5 gTłuszcze nasycone0 g0 gWęglowodany83 g30 gCukry33 g12 gBiałko5,6 g2 gSól1,3 g0,5 g
- Waga
- 297 g
- Firma spożywcza
- Candy & Bar -T&P Centro Oberhausen GmbHCentroallee 66 - 46047 Oberhausen
- Nazwa handlowa
- Płatki kukurydziane
- Producent
- Candy & Bar
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10016000222059
- EAN
- 0016000222052
- Lista składników
- Kukurydza, cukier, syrop kukurydziany, olej rzepakowy, dekstroza, kakao w proszku, barwniki: tartrazyna (E102)*, żółcień pomarańczowa S (E110)*, czerwień allura AC (E129)*, błękit brylantowy FCF (E133), modyfikowana skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana, sól, żelatyna, fruktoza, naturalne i sztuczne aromaty, przeciwutleniacze: fosforany sodu (E339). *Może mieć negatywny wpływ na aktywność i zdolność koncentracji u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- na 100gna porcjęEnergia1627 kJ / 389 kcal586 kJ / 140 kcalTłuszcz4,2 g1,5 gTłuszcze nasycone0 g0 gWęglowodany83 g30 gCukry33 g12 gBiałko5,6 g2 gSól1,3 g0,5 g
- Waga
- 297 g
- Firma spożywcza
- Candy & Bar -T&P Centro Oberhausen GmbHCentroallee 66 - 46047 Oberhausen
- Nazwa handlowa
- Płatki kukurydziane
- Producent
- Candy & Bar
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10016000222059
- EAN
- 0016000222052
Pasuje również do tego

Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Płatki owsiane pełnoziarniste 500g 15szt
660,34 zł/1kg
330,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sante Granola czekoladowo-orzechowa 300 g
62,57 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barnhouse Bio Krunchy Hafer weniger Zucker 1x625g
39,81 zł/1kg
70,31 zł
-64%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg
25,97 zł/1kg
27,86 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,97 zł
Sprzedawca: VendingSklep

Płatki migdałowe – bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
45,85 zł/1kg
21,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalny luzem w kartonie 1000g
50,19 zł/1kg
50,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,17 zł/1kg
30,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Oero Oðs
392,00 zł/1kg
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bauck Mühle 300838, Owsianka, 475 g
34,21 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
110,52 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
52,48 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Ziarenka sezamu, Niemcy, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
46,53 zł/1kg
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Holie's Granola Low Carb Crunch Nuts & Seeds, 350 g - Muesli o niskiej zawartości węglowodanów
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

San Granola brownie z wiśniami 300 g
61,07 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bauckhof Musli owsiane z jagodami XXL demeter 900g
43,92 zł/1kg
39,53 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
39,01 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Eat Natural Super Granola Gluten Free 400g – Chrupiące, bezglutenowe musli
98,22 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
208,03 zł/1kg
67,61 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Weetabix 24 Pełnoziarniste Formy Pszenne 430 G
51,16 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Lizis Granola Niskocukrowa 500g
215,46 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
232,37 zł/1kg
138,01 zł
-7,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
63,74 zł/1kg
71,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Niederegger nugat poinsecja duo orzech i krem opakowanie 125g
274,51 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dr Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc chrupiące musli opakowanie 420g
59,64 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Whisky chrupiące kawałki nadziewane mleczną czekoladą opakowanie 200g
115,85 zł/1kg
23,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
162,90 zł/1kg
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,86 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,86 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,86 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,86 zł/1kg

GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,30 zł
Sprzedawca: superbrandshop
281,50 zł/1kg

GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop
231,60 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

Open Food 4000956026693, Olej palmowy, 203 g, C, e322, 1975 kJ, 473 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
55,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,53 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY75 g - BIOMINKI
9,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
128,27 zł/1kg