3,0



Na podstawie 2 opinii
Fuchs 6653076003 Fuchs Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
80,90 zł
40,45 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g65,15 zł/1kg
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg27,19 zł/1kg
38,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sumak grabarski mielony - 100g50,00 zł/1l
5,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,91 zł/1kg
99,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 6672468009 Fuchs Salatkräuter Gewürzmischung, 500,0 g
134,80 zł/1kg
67,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 6653072001 Fuchs Barbecue Grill Gewürzmischung, 1,0 kg
93,76 zł/1kg
93,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380759008 Fuchs Grill-Barbecue Gewürz, 1,0 kg
75,75 zł/1kg
75,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380756009 Fuchs Fisch Gewürz, 1,0 kg
83,28 zł/1kg
83,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® 11893604 Maggi® Gewürzmischung, 5,5 kg
52 627,27 zł/1kg
289,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,31 zł/1kg
104,31 zł
Sprzedawca: somnia24

UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
142,70 zł/1kg
71,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
121,82 zł/1l
121,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380785007 Fuchs bunter Pfeffer geschroten Gewürz, 1,0 kg
191,93 zł/1kg
191,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs 380774007 Fuchs Majoran gerebelt Gewürz, 250,0 g
319,36 zł/1kg
79,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

UBENA 658373008 Knoblauch Pfeffer Gewürz, 600,0 g
173,97 zł/1kg
104,38 zł
Sprzedawca: somnia24

UBENA 3676030001 UBENA Kurkuma gemahlen Gewürz, 1,0 kg
119,95 zł/1kg
119,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
118,48 zł/1kg
118,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Delikat Przyprawa do mięs Knorr 0,6kg
116,90 zł/1kg
70,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fuchs Professional sól do kurczaka mocna mieszanka 2000g
Sól do przyprawiania kurczaka od Fuchs Professional dodaje smaku do repertuaru kuchennego stołówki. Dzięki mocnej mieszance papryki, curry, chili, buzdyganu i drobnych przypraw nadaje drobiowi delikatny i aromatyczny smak - idealny do pieczenia, grillowania, smażenia lub jako baza do marynaty
Właściwości produktu
opakowanie zbiorcze 2000 g - idealne dla cateringu, firm cateringowych lub odbiorców hurtowych
Łagodna mieszanka przyprawowa: sól kuchenna z papryką, chili, curry, maczugą, cukrem, dekstrozą, aromatem i dwutlenkiem krzemu jako środkiem antyadhezyjnym
Wysoka zawartość soli (ok. 82 g/100 g), minimalna zawartość tłuszczu (≈2 g/100 g) - jednocześnie rozgrzewa i smakuje
Brak deklarowanych alergenów, pomimo śladowych ilości (pszenica, jaja, soja, mleko itp.)
Wszechstronny - może być stosowany jako przyprawa do nacierania, baza marynaty lub wykończenie po ugotowaniu
Chwile przyjemności
Chrupiący pieczony kurczak, pikantne dania z grilla - zapewnia apetyczną, aromatyczną skórkę
Proste marynowanie: wymieszać z odrobiną oleju, pozostawić do marynowania na co najmniej 30 minut - dzięki temu kurczak będzie delikatny i aromatyczny
Elastyczny do warzyw, tofu lub gulaszu - dodaje również pikantnego charakteru potrawom warzywnym
Podsumowanie
Sól do kurczaka Fuchs Foodservice (2 kg) oferuje wszechstronność smaku i profesjonalną jakość w dużym formacie. Idealna do cateringu, bufetów lub grillowania - szybka, aromatyczna przyjemność przy minimalnym wysiłku.
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen am Teutoburger Wald: [email protected]Fuchs 6653076003 Fuchs Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól kuchenna, papryka, curry, chili, imbir, buzdyganek ziemny, goździki, gałka muszkatołowa, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 52 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 214 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 3,4 g Węglowodany, w tym cukier: 1,6 g Tłuszcz: 2 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,4 g Błonnik: 5,3 g Białko: 2,2 g Sól: 83,7 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania kurczaka
- Producent
- Numer producenta
- 864733
- EAN
- 4027900611927
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól kuchenna, papryka, curry, chili, imbir, buzdyganek ziemny, goździki, gałka muszkatołowa, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 52 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 214 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 3,4 g Węglowodany, w tym cukier: 1,6 g Tłuszcz: 2 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,4 g Błonnik: 5,3 g Białko: 2,2 g Sól: 83,7 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania kurczaka
- Producent
- Numer producenta
- 864733
- EAN
- 4027900611927
Pasuje również do tego

Fuchs Foodservice Przyprawa do frytek pikantno-słona opakowanie 2000g
24,41 zł/1kg
48,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
133,62 zł/1kg
66,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,91 zł/1kg
99,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do pieczonego kurczaka sól zharmonizowana receptura 1600g
35,29 zł/1kg
56,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380751004 Fuchs Curry Elefant Gewürz, 1,0 kg
79,59 zł/1kg
79,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Fuchs Professional mieszanka przypraw do kebaba z rożna 1000g
56,72 zł/1kg
56,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Sauerbraten mieszanka przypraw o tradycyjnych smakach 1000g
64,64 zł/1kg
64,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional mieszanka przypraw do zmiękczania mięsa opakowanie zbiorcze 2000g
29,61 zł/1kg
59,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g
63,55 zł/1kg
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du
40,67 zł/1l
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Fuchs 380785007 Fuchs bunter Pfeffer geschroten Gewürz, 1,0 kg
191,93 zł/1kg
191,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g
59,33 zł/1l
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g
182,84 zł/1kg
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg a la Carte Steak Pepper gruboziarnista mocna mieszanka przypraw 650g
200,63 zł/1kg
130,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ankerkraut 4260347890061, Papryczka chili, 65 g, Słoik
377,38 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
56,02 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine
509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Wiberg Cajun Creole preparat przyprawowy mocna mieszanka 280g
252,39 zł/1l
70,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
23,51 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO

ROYAL THAI RICE - Pachnący ryż jaśminowy długoziarnisty - 1 X 20 KG
23,36 zł/1kg
467,27 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Fuchs Professional cebula w proszku pikantna lekka i słodka 1000g
111,04 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw - Delikatne szkło, 30g | BRECHT
734,33 zł/1kg
22,03 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu wszystko dobrze i szybko jestem zadowolony
Przyprawa do kurczaka była świetna dla smaku tutaj bardzo zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg

Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg