Lutenica Bułgarska "Babcina" Olinesa, duże kawałki warzyw - 250g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,37 zł

61,48 zł / 1l

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco
Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco
53,84 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano D.O.P. 2,55 kg Strianese
Pomidory San Marzano D.O.P. 2,55 kg Strianese
15,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
37,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
78,54 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Domowa" Olinesa Bułgarska Duże kawałki warzyw - 250g
Lutenica "Domowa" Olinesa Bułgarska Duże kawałki warzyw - 250g
64,28 zł/1l
16,07 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Lutenica Pikantna Olinesa - duże kawałki warzyw Olinesa 250g
Lutenica Pikantna Olinesa - duże kawałki warzyw Olinesa 250g
59,08 zł/1l
14,77 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Premium" Olinesa, duże kawałki warzyw 515g Olinesa
Lutenica "Premium" Olinesa, duże kawałki warzyw 515g Olinesa
58,74 zł/1l
29,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Ajvar Olinesa Łagodny Bułgarski - Duże kawałki warzyw 250g
Ajvar Olinesa Łagodny Bułgarski - Duże kawałki warzyw 250g
69,48 zł/1l
17,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Podravka Ajvar Łagodny 350 G
Podravka Ajvar Łagodny 350 G
41,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,75 zł
-7%
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lutenica"Rodzinna" Olinesa , pasta warzywna - duże kawałki warzyw 510g
Lutenica"Rodzinna" Olinesa , pasta warzywna - duże kawałki warzyw 510g
52,74 zł/1l
26,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Rolnik Sauerampfer (Szczaw), 315 ml – Ideal für Suppen und traditionelle Gerichte
Szczaw Konserwowy - Mielony Liść Szczawiu - Baza do Zupy Rolnik 315 ml
22,92 zł/1l
7,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
34,99 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos z ostrej Papryki Bułgarska "Apetitka" Olinesa 250g
Sos z ostrej Papryki Bułgarska "Apetitka" Olinesa 250g
45,32 zł/1l
11,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Pomidory obierane krojone 400g/240g MARIMAX
Pomidory obierane krojone 400g/240g MARIMAX
9,23 zł/1kg
4,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla POMIDORY PELATI BEZ SKÓRY400 g (240 g) - LAIDEA
POMIDORY PELATI BEZ SKÓRY400 g (240 g) - LAIDEA
27,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pomidory Pelati Strianese 400 g
Pomidory Pelati Strianese 400 g
16,22 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Giana Tuńczyk kawałki w sosie własnym duże kawałki 170g
Giana Tuńczyk kawałki w sosie własnym duże kawałki 170g
59,65 zł/1kg
10,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ciecierzyca Kicher-erbsen 800g - Doyal
Ciecierzyca Kicher-erbsen 800g - Doyal
10,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Galfrè - Ghiotto - Tuńczyk z borowikami - 1,7 kg
Galfrè - Ghiotto - Tuńczyk z borowikami - 1,7 kg
207,72 zł/1kg
353,12 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Tomato Frito Zioła I Smak Prażonego Czosnku 495 G
Pudliszki Tomato Frito Zioła I Smak Prażonego Czosnku 495 G
22,04 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Bułgarska Lutenica „BABCINA”  słoik 250g

Mix warzywny z kawałkami warzyw ,o smaku naturalnych warzyw - słodkawe - ze względu na dodatek pasty kukurydzianej

SKŁAD: grilowana papryka, przecier pomidorowy, grilowany bakłażan, olej słonecznikowy, czosnek, mix przypraw.

Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

Nutritional values/Wartości odżywcze w 100g:

Energy/Energia 569KJ (136kcal)

Fats/Tłuszcz 7.0g

Carbohydrates/Weglowodany 16.0g

Of which sugars/cukry 10.0g

Proteins/Białka 2.2g

Salt/Sól 1.65g

Best before/Lot Nr. (L): see the stamp on the cap -

Storage: from +5°C up to +30°C. After opening store in a refrigerator for up to 10 days.

Producer: OLINESA PREMIUM Ltd, BULGARIA

Importer: Consulting and Trade sp. z o.o.

Zawartość
0.25 l
Lista składników
Bułgarska Lutenica „BABCINA” słoik 250g Mix warzywny z kawałkami warzyw ,o smaku naturalnych warzyw - słodkawe - ze względu na dodatek pasty kukurydzianej SKŁAD: grilowana papryka, przecier pomidorowy, grilowany bakłażan, olej słonecznikowy, czosnek, mix przypraw. Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.
Informacja o wartościach odżywczych
Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Nutritional values/Wartości odżywcze w 100g: Energy/Energia 569KJ (136kcal) Fats/Tłuszcz 7.0g Carbohydrates/Weglowodany 16.0g Of which sugars/cukry 10.0g Proteins/Białka 2.2g Salt/Sól 1.65g
Waga
250 g
Firma spożywcza
Producer: OLINESA PREMIUM Ltd, BULGARIA Importer: Consulting and Trade sp. z o.o.
Nazwa handlowa
Lutenica Bułgarska "Babcina" Olinesa, duże kawałki warzyw - 250g
Producent
Olinesa
EAN
3800012196114

Zawartość
0.25 l
Lista składników
Bułgarska Lutenica „BABCINA” słoik 250g Mix warzywny z kawałkami warzyw ,o smaku naturalnych warzyw - słodkawe - ze względu na dodatek pasty kukurydzianej SKŁAD: grilowana papryka, przecier pomidorowy, grilowany bakłażan, olej słonecznikowy, czosnek, mix przypraw. Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.
Informacja o wartościach odżywczych
Produkt nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Nutritional values/Wartości odżywcze w 100g: Energy/Energia 569KJ (136kcal) Fats/Tłuszcz 7.0g Carbohydrates/Weglowodany 16.0g Of which sugars/cukry 10.0g Proteins/Białka 2.2g Salt/Sól 1.65g
Waga
250 g
Firma spożywcza
Producer: OLINESA PREMIUM Ltd, BULGARIA Importer: Consulting and Trade sp. z o.o.
Nazwa handlowa
Lutenica Bułgarska "Babcina" Olinesa, duże kawałki warzyw - 250g
Producent
Olinesa
EAN
3800012196114
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Wędzona wątroba dorsza Probare
Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Wawel Trufle Kakaowe z Rumem 245 g
Wawel Trufle Kakaowe z Rumem 245 g
74,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,60 zł
-22%
18,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 194
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Domowa" Olinesa Bułgarska Duże kawałki warzyw - 250g
Lutenica "Domowa" Olinesa Bułgarska Duże kawałki warzyw - 250g
64,28 zł/1l
16,07 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Lutenica Pikantna Olinesa - duże kawałki warzyw Olinesa 250g
Lutenica Pikantna Olinesa - duże kawałki warzyw Olinesa 250g
59,08 zł/1l
14,77 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Premium" Olinesa, duże kawałki warzyw 515g Olinesa
Lutenica "Premium" Olinesa, duże kawałki warzyw 515g Olinesa
58,74 zł/1l
29,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
4 137,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Babcina" Olinesa, duże kawałki warzyw - 510g
Lutenica "Babcina" Olinesa, duże kawałki warzyw - 510g
45,94 zł/1l
22,97 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 429
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Ajvar Olinesa Łagodny Bułgarski - Duże kawałki warzyw 250g
Ajvar Olinesa Łagodny Bułgarski - Duże kawałki warzyw 250g
69,48 zł/1l
17,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
34,99 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KASZA GRYCZANA PALONA BIO 1 kg - BIO PLANET
KASZA GRYCZANA PALONA1 kg -PLANET
19,17 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Lutenica"Rodzinna" Olinesa , pasta warzywna - duże kawałki warzyw 510g
Lutenica"Rodzinna" Olinesa , pasta warzywna - duże kawałki warzyw 510g
52,74 zł/1l
26,37 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 230,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 385
1 574,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Lutenica "Premium" Olinesa , duże kawałki warzyw 260g Olinesa
Lutenica "Premium" Olinesa , duże kawałki warzyw 260g Olinesa
68,28 zł/1l
17,07 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Philips Series 2300 EP2334/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Szary
Philips Series 2300 EP2334/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 171
1 744,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
32,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,66 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,24 zł/1l