Red Band Bites o smaku truskawkowym 145 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,66 zł
128,69 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Blue and White Hearts owocowe słodkie serduszka o smaku owocowym 1000g41,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Red Beetroot, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Starch, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal39,78 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Head Bangers Balls Crazy Sour smak malina i truskawka 135g134,44 zł/1kg
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Winegums (12x120gr)
81,96 zł/1kg
118,02 zł
Sprzedawca: Candyspot

Red Band – pastylki mentolowe – 6 x 1 kg
501,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Dropfruit Duo (24 x 90 g)
74,88 zł/1kg
161,74 zł
Sprzedawca: Candyspot

Red Band Tum Tum (6 x 1 kg)
262,31 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lukrecja angielska Venco (12x100gr)
98,35 zł/1kg
118,02 zł
Sprzedawca: Candyspot

Fini Dynamite pałeczki truskawkowe (250 sztuk)
140,54 zł/1kg
140,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g pastylek
276,60 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band – Dzikie truskawki – 6 x 100 sztuk
519,95 zł/1kg
519,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Duo Winegums Sweet and Sour (12x 120gr)
88,03 zł/1kg
126,76 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cavendish & Harvey Kwaśne cukierki cytrynowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Baton Airheads Blue Raspberry (36 x 16 g)
172,53 zł/1kg
104,90 zł
Sprzedawca: Candyspot

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Emix Galaretka O Smaku Anansowym 75 G
29,75 zł/1kg
3,49 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zabawne żelki o smaku cukierków (16 x 50 g)
253,69 zł/1kg
214,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Fisherman's Friend - Mięta bez cukru - 24x25gr
236,85 zł/1kg
142,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band Bites o smaku truskawkowym 145 g
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), środek utrzymujący wilgotność (sorbitol), maltodekstryna, substancje zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), naturalne aromaty, emulgator (estry cukrowe kwasów tłuszczowych), sok owocowy z koncentratu (jabłko, cytryna, truskawka, pomarańcza, ananas, brzoskwinia), sól, barwniki (czerwień buraczana), koncentrat z marchwi, czarna porzeczka), regulator kwasowości ( mleczan sodu)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna kj: 1655,00, wartość energetyczna kcal: 390,00, tłuszcz: 4,60, kwasy tłuszczowe nasycone: 3,90, węglowodany: 86,00, w tym cukry: 69,00, sól: 0,12,
- Waga
- 145 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1019445
- EAN
- 8713800143113
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), środek utrzymujący wilgotność (sorbitol), maltodekstryna, substancje zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), naturalne aromaty, emulgator (estry cukrowe kwasów tłuszczowych), sok owocowy z koncentratu (jabłko, cytryna, truskawka, pomarańcza, ananas, brzoskwinia), sól, barwniki (czerwień buraczana), koncentrat z marchwi, czarna porzeczka), regulator kwasowości ( mleczan sodu)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna kj: 1655,00, wartość energetyczna kcal: 390,00, tłuszcz: 4,60, kwasy tłuszczowe nasycone: 3,90, węglowodany: 86,00, w tym cukry: 69,00, sól: 0,12,
- Waga
- 145 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1019445
- EAN
- 8713800143113
Pasuje również do tego

Red Band Bites Frambozen Smaak 145g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band Sour Bites Apple & Lemon Flavour 145g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Cokoc Peeling winogronowy Soft Candy 75g
7 492,67 zł/1kg
561,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Open Food 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Red Beetroot, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Starch, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
39,78 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Juicy Bites Raspberry Flavour (8x 145gr)
196,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
172,00 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 1500g
47,40 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sour Bites Jabłko-cytryna (8 x 145 g)
238,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Ginger Pastilles o smaku imbiru w metalowej puszce 50g
100,23 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
251,88 zł/1kg
60,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pastylki anyżowe Anyż 50g
335,60 zł/1kg
17,18 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Werther’s® Original 8333 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 1000 g
70,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Barkleys Mini Peppermint Pastilles z miętą pieprzową bez cukru 15g
484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Menthol Pastilles extra strong and sugared 200g
36,10 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
49,82 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees z ciemną czekoladą i cynamonem 50g
174,00 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRADA Adele łóżko sprężynowe 180x200 z elektryczną regulacją sprężyn kieszeniowych podwójny materac 9-strefowy topper łóżko z podstawą łóżka tkanina welurowa beżowy
4 849,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
109,75 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4020400893114, Olej palmowy, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Essential Oil, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Lime Juice Concentrate, Peppermint, E330, Juice,...
538,83 zł/1kg
64,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg