Red Band Sour Bites Apple & Lemon Flavour 145g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,66 zł
128,69 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żelki Spaghetti red sauer 85g - Haribo51,90 zł/1kg
5,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kolorowe żelki Red Band słodzone i super kwaśne 200g35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band Euca Menthol Pastilles extra strong and sugared 200g36,10 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cokoc Peeling winogronowy Soft Candy 75g
7 492,67 zł/1kg
561,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band Assortie, worek 500 g, 12 sztuk
67,66 zł/1kg
405,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Dzikie truskawki owocowe słodkie i bez żelatyny 500g
35,34 zł/1kg
17,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Only the Purple Cassis Selection bez barwnika 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy owocowe - Veggie Winegums 100g
89,30 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Gumy owocowe Red Band Zoete Appels 180g – aromat słodkich jabłek, gumy owocowe miękkie
93,28 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Apple Orchard 150g
43,13 zł/1kg
26,49 zł
-75%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,47 zł
Sprzedawca: Katomix

Fruittella Berries & Cherry Fruit Gums 200g – Owocowe cukierki do żucia bez barwników
140,20 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Żelki Owocowe 100 g
56,00 zł/1kg
11,92 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Red Band Winegums Sour 235g – Owocowo-kwaśna wegańska mieszanka gum do wina
107,32 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Strawberry Stixi żelki o smaku truskawkowym 85g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zoete Aardbeien guma owocowa 180g – słodka przekąska żelek truskawkowy miś
93,28 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Look-O-Look Zure Matten Strawberries 125g, kwaśne wegańskie gumy owocowe
186,80 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,58 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band Sour Bites Apple & Lemon Flavour 145g
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), substancje zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), maltodekstryna, regulator kwasowości (mleczan wapnia), naturalne aromaty, emulgator (estry cukrowe kwasów tłuszczowych), barwniki (kompleksy chlorofiliny zawierające miedź, luteina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna kj: 1690,00, wartość energetyczna kcal: 399,00, tłuszcz: 5,20, kwasy tłuszczowe nasycone: 4,50, węglowodany: 87,00, w tym cukry: 67,00,
- Waga
- 145 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1017216B
- EAN
- 8713800143137
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), substancje zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), maltodekstryna, regulator kwasowości (mleczan wapnia), naturalne aromaty, emulgator (estry cukrowe kwasów tłuszczowych), barwniki (kompleksy chlorofiliny zawierające miedź, luteina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna kj: 1690,00, wartość energetyczna kcal: 399,00, tłuszcz: 5,20, kwasy tłuszczowe nasycone: 4,50, węglowodany: 87,00, w tym cukry: 67,00,
- Waga
- 145 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Nazwa handlowa
- Gumy do wina o smaku owocowym
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1017216B
- EAN
- 8713800143137
Pasuje również do tego

Red Band Bites Frambozen Smaak 145g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band Bites o smaku truskawkowym 145 g
128,69 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cokoc Peeling winogronowy Soft Candy 75g
7 492,67 zł/1kg
561,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Sour Bites Jabłko-cytryna (8 x 145 g)
238,95 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band Juicy Bites Raspberry Flavour (8x 145gr)
196,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo 39185, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1452 kJ, 342 kcal
85,00 zł/1kg
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,41 zł/1kg
66,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Amos Peelerz Banana Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tablettenbox Liebeselixier gefüllt mit Fruchtgummi Scherzartikel 25g
12,07 zł/1kg
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Menthol Pastilles extra strong and sugared 200g
36,10 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pudełko na tabletki Halloween nietoperz z gumą owocową nowość 25g
12,07 zł/1kg
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,21 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Amos Peelerz 4D Peach Burst Gummy soft mini guma owocowa 65g
124,77 zł/1kg
8,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
131,20 zł/1kg
17,46 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw chusteczek czyszczących Sleepy – 6 kolorów i zapachów
130,38 zł
-3,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g
28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg