Oliwa z czosnkiem i papryczką 250ml - Farchioni

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

22,39 zł

89,56 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Oleje z oliwek i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra vergine Spagnoletti 3 l
Oliwa extra vergine Spagnoletti 3 l
76,96 zł/1l
230,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
65,30 zł/1l
195,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z truflą premium 250ml - Ollio
Oliwa z truflą premium 250ml - Ollio
64,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
99,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153169990, Oliwa z oliwek, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153169990, Oliwa z oliwek, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
89,48 zł/1l
22,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - czosnek&chili 250 ml
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - czosnek&chili 250 ml
103,96 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z bazylią 250ml - Farchioni
Oliwa z bazylią 250ml - Farchioni
99,48 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z czosnkiem 250ml - Farchioni
Oliwa z czosnkiem 250ml - Farchioni
99,56 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z truflą 250ml - Farchioni
Oliwa z truflą 250ml - Farchioni
107,40 zł/1l
26,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa EVOItaliano 750ml - Desantis
Oliwa EVOItaliano 750ml - Desantis
77,05 zł/1l
57,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z peperoncino 250ml - Monini
Oliwa z peperoncino 250ml - Monini
106,20 zł/1l
26,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Helcom Bruschetta Oliwkowa Sycylijska 225Ml
Helcom Bruschetta Oliwkowa Sycylijska 225Ml
7,65 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Oliwa pikantna z peperoncini 250ml - Colavita
Oliwa pikantna z peperoncini 250ml - Colavita
119,96 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Delicato 750ml - Monini
Oliwa z oliwek Delicato 750ml - Monini
65,32 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Extra Vergine 500ml - Desantis
Oliwa z oliwek Extra Vergine 500ml - Desantis
70,78 zł/1l
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bertolli Oliwa Extra Vergine 750 ml
Bertolli Oliwa Extra Vergine 750 ml
60,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z wytłoczyn z oliwek
Oliwa z wytłoczyn z oliwek
39,64 zł/1l
39,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine Limone 250ml - Colavita
Oliwa Extra Vergine Limone 250ml - Colavita
131,96 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z kawałkami czosnku 250 ml Ollio
Oliwa z kawałkami czosnku 250 ml Ollio
180,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek w puszce z bazylią 250 ml – Redoro
Oliwa z oliwek w puszce z bazylią 250 ml – Redoro
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

[SN] Oliwa z czosnkiem i papryczką 250ml - Farchioni Poznaj nasz wyjątkowy produkt - oliwę z oliwek z czosnkiem i papryczką 250 ml marki Farchioni, która jest doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni. Ta unikalna oliwa łączy w sobie delikatność najwyższej jakości oliwy z oliwek z pikantnym akcentem papryczki i aromatycznym posmakiem czosnku, tworząc kompozycję smakową idealną dla miłośników wyrafinowanej kuchni. Oliwa z czosnkiem i papryczką Farchioni świetnie sprawdzi się jako dodatek do sałatek, pieczywa, a także jako baza do marynat mięsnych czy warzywnych. Jej unikalny smak wzbogaci również dania makaronowe, nadając im niepowtarzalnego charakteru i głębi smaku. Dzięki tej oliwie, każde domowe danie zyska nowy wymiar kulinarny, zaskakując zarówno domowników, jak i gości swoją oryginalnością. Marka Farchioni słynie z dbałości o najwyższą jakość swoich produktów i wieloletniego doświadczenia w produkcji oliwy z oliwek, co gwarantuje, że każda butelka jest synonimem tradycji i pasji do tworzenia najlepszych smaków natury. Wybierając naszą oliwę z czosnkiem i papryczką, inwestujesz w produkt, który nie tylko dopieści Twoje podniebienie, ale również wzbogaci Twoje kulinarne doświadczenia. Skład: oliwa z oliwek extra virgin 95%, naturalny aromat papryki chili i czosnku Masa netto: 250ml Wartości odżywcze w 100ml: Energia 3388kj/ 824kcal Tłuszcz 92g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.25 l
Lista składników
Skład: oliwa z oliwek extra virgin 95%, naturalny aromat papryki chili i czosnku Masa netto: 250ml Wartości odżywcze w 100ml: Energia 3388kj/ 824kcal Tłuszcz 92g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Farchioni
Nazwa handlowa
[SN] Oliwa z czosnkiem i papryczką 250ml - Farchioni
Producent
Farchioni
Pochodzenie
Polska
EAN
8007153189998

Zawartość
0.25 l
Lista składników
Skład: oliwa z oliwek extra virgin 95%, naturalny aromat papryki chili i czosnku Masa netto: 250ml Wartości odżywcze w 100ml: Energia 3388kj/ 824kcal Tłuszcz 92g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Farchioni
Nazwa handlowa
[SN] Oliwa z czosnkiem i papryczką 250ml - Farchioni
Producent
Farchioni
Pochodzenie
Polska
EAN
8007153189998
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153169990, Oliwa z oliwek, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153169990, Oliwa z oliwek, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
89,48 zł/1l
22,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - czosnek&chili 250 ml
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - czosnek&chili 250 ml
103,96 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153001016, Oliwa z oliwek, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Oliwa z oliwek, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
51,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 3 litry
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 3 litry
126,33 zł/1l
379,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - bazylia 250 ml
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - bazylia 250 ml
103,96 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Specjalistyczny olej z pestek dyni 250ml Olej do dressingów
Specjalistyczny olej z pestek dyni 250ml Olej do dressingów
344,84 zł/1l
86,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek z cytryną 250 ml - Dante
Oliwa z oliwek z cytryną 250 ml - Dante
87,56 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z czosnkiem 250 ml - Dante
Oliwa z czosnkiem 250 ml - Dante
91,96 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wiberg Chilli Oil Extra Virgin Olive Oil intensywny smak chilli 500ml
Wiberg Chilli Oil Extra Virgin Olive Oil intensywny smak chilli 500ml
191,86 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
95,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - biała trufla 250 ml
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - biała trufla 250 ml
142,12 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek ekologiczna Il Casolare Biologico 750ml - Farchioni
Oliwa z oliwek ekologiczna Il Casolare Biologico 750ml - Farchioni
86,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla PLANÈTE 300342073, Oliwa z oliwek, 100 ml, Szklana butelka, Pieczenie, Gotowanie, Sałatka, Europa, 828 kcal
PLANÈTE 300342073, Oliwa z oliwek, 100 ml, Szklana butelka, Pieczenie, Gotowanie, Sałatka, Europa, 828 kcal
325,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z czosnkiem Extra Vergine 250 ml La Presa
Oliwa z czosnkiem Extra Vergine 250 ml La Presa
107,48 zł/1l
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek łagodna Casolare Grezzo Naturale 250ml -  Farchioni
Oliwa z oliwek łagodna Casolare Grezzo Naturale 250ml - Farchioni
83,96 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153003584, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 3389 kJ, 91,6 g, 14 g
Open Food 8007153003584, Oliwa z oliwek, E, 824 kcal, 3389 kJ, 91,6 g, 14 g
44,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa pikantna z peperoncini 250ml - Colavita
Oliwa pikantna z peperoncini 250ml - Colavita
119,96 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8002470017702, Oliwa z oliwek, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Oliwa z oliwek, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
131,80 zł/1l
26,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 8011845715051, Oliwa z oliwek, E
Open Food 8011845715051, Oliwa z oliwek, E
106,76 zł/1l
26,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN ZE WSI NIEFILTROWANA BIO 500 ml - GREECE COMPANY
OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN ZE WSI NIEFILTROWANA500 ml - GREECE COMPANY
157,84 zł/1l
78,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Oliwa - Oliwa z oliwek/włoska oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 500 ml
Oliwa - Oliwa z oliwek/włoska oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 500 ml
133,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,65 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
60,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 750 ML - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Oliwki Pelion Amfissa - Szklana butelka
Oliwa z oliwek 750 ML - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Oliwki Pelion Amfissa - Szklana butelka
117,19 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
87,89 zł
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Open Food 8412602404216, Oliwa z oliwek, 750 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
Open Food 8412602404216, Oliwa z oliwek, 750 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
131,64 zł/1l
98,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 5200101804117, Oliwa z oliwek, 5000 ml, D, 828 kcal, 3404 kJ, 92 g
Open Food 5200101804117, Oliwa z oliwek, 5000 ml, D, 828 kcal, 3404 kJ, 92 g
68,40 zł/1l
342,02 zł
Sprzedawca: kreta24
Zdjęcie produktu dla Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm
Rura widelca TNK chromowana – 37 x 608 mm
926,46 zł/1l
926,46 zł
Sprzedawca: NGSStores
Zdjęcie produktu dla Open Food 4024297211242, Oliwa z oliwek, 100 g, C, Olej palmowy, 900 kcal, 100 g
Open Food 4024297211242, Oliwa z oliwek, 100 g, C, Olej palmowy, 900 kcal, 100 g
142,62 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra vergine czosnkowa 250ml - Levante
Oliwa extra vergine czosnkowa 250ml - Levante
99,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra vergine Sole Mio, 500 ml - Acetaia Leonardi
Oliwa z oliwek extra vergine Sole Mio, 500 ml - Acetaia Leonardi
188,62 zł/1l
94,31 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 1 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 1 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
85,80 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
85,80 zł
Sprzedawca: GreekBox
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, niefiltrowana, 1 litr - Farchioni - Il Casolare
Oliwa z oliwek extra virgin, niefiltrowana, 1 litr - Farchioni - Il Casolare
108,13 zł/1l
108,13 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 109,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
739,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
58,69 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
381,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
76,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
67,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
301,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
539,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
107,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
287,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
95,81 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
272,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
90,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
240,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
48,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
50,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
246,93 zł
Sprzedawca: GreekBox
82,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
319,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
212,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
195,97 zł
Sprzedawca: GreekBox
130,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
192,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
64,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
58,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,77 zł
Sprzedawca: GreekBox
110,51 zł/1l