5,0



Na podstawie 1 opinii
Ostrovit Magnesium Glycinate (90 kapsułek) 5903933914626
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,00 zł
285,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
naturafit Magnesium 130 Citrate Capsules, 120 kapsułek357,57 zł/1kg
116,25 zł
-4,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,92 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Magnesium Verla 400 complex, 60 kapsułek747,36 zł/1kg
82,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
BISGLICYNAT MAGNEZU (zapas na 4 miesiące), kompletny magnez 120 kapsułek z witaminami B5, B6 i B1. Suplement na zmęczenie i stres. Bez glutenu.83,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Więcej informacji o reklamie
Casida Magnesium Glycinate Capsules Vital, 120 kapsułek736,79 zł/1kg
96,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki z organicznym ashwagandhą (KSM-66®) – 180 kapsułek_na 3 miesiące
273,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ProFuel Melatonina (365 tabletek)
809,33 zł/1l
72,84 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Ostrovit L-teanina vege (90 kapsułek) BI9167
550,00 zł/1l
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Body Attack Ashwagandha KSM-66 – 120 kapsułek
1 658,57 zł/1l
116,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Ostrovit monohydrat kreatyny BI9090
155,80 zł/1kg
81,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ostrovit monohydrat kreatyny BI9135
499,95 zł/1l
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit kolagen + witamina c BI9053
390,00 zł/1l
78,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit Kolagen 2550 mg (90 kapsułek) 5903933913681
299,95 zł/1l
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit ubichinon q10 BI9100
1 775,00 zł/1kg
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit inozytol BI9105
449,95 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Labs212 Magnesium l-threonate magtein (90 kapsułek) 5903943955817
1 351,90 zł/1kg
135,19 zł
Sprzedawca: AuroraFood

Ostrovit ashwagandha BI9049
325,65 zł/1l
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Ostrovit Kolagen + Witamina C (400 g) BI9106
390,00 zł/1l
78,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit arginina BI9201
355,00 zł/1l
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit Adek (200 tabletek) 5903246225037
79,71 zł/1kg
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit Kolagen + Witamina C (400 g) 5903933902968
399,95 zł/1l
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Składniki
Diglicynian magnezu (magnez), inulina, substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.
Sposób użyciaSpożywać 1 porcję (3 kapsułki) dziennie.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób nie dla małych dzieci.
Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Wartość odżywczaMasa netto produktu: 84 g
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Wielkość porcji: 3 kapsułki
| Składniki aktywne | Na porcję | % RWS* |
|---|---|---|
| Magnez | 400 mg | 107% |
*RWS - Referencyjna wartość spożycia
Najlepiej spożyć przed 16.05.2027
Producent odpowiedzialny:
OstroVit Sp. z o.o.. Polska. ul. Sitarska 16. 18-300. Zambrów. [email protected]
Osoba odpowiedzialna:
OstroVit Sp. z o.o.. Polska. ul. Sitarska 16. 18-300. Zambrów. [email protected]
- Wysokość: 10.7 cm
- Szerokość: 5.7 cm
- Głębokosć: 5.7 cm
- Waga: 0.12 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Lista składników
- Magnez bisglicynian (magnez), inulina, otoczka kapsułki: hydroksypropylmetyloceluloza; substancje oddzielające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Może zawierać mleko (w tym laktozę), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki i ryby.
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneNasiona sezamu i produkty pochodneGlutenJaja i produkty pochodneSkorupiaki i produkty pochodneRyby i produkty pochodne
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Ostrovit
- Nazwa handlowa
- Ostrovit Magnesium Glycinate (90 kapsułek) 5903933914626
- Producent
- OstroVit
- Liczba sztuk
- 90
- Zalecany sposób podawania
- Zobacz opis artykułu
- EAN
- 5903933914626
- Zawartość
- 200 ml
- Lista składników
- Magnez bisglicynian (magnez), inulina, otoczka kapsułki: hydroksypropylmetyloceluloza; substancje oddzielające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Może zawierać mleko (w tym laktozę), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, sezam, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki i ryby.
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneNasiona sezamu i produkty pochodneGlutenJaja i produkty pochodneSkorupiaki i produkty pochodneRyby i produkty pochodne
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Ostrovit
- Nazwa handlowa
- Ostrovit Magnesium Glycinate (90 kapsułek) 5903933914626
- Producent
- OstroVit
- Liczba sztuk
- 90
- Zalecany sposób podawania
- Zobacz opis artykułu
- EAN
- 5903933914626
Pasuje również do tego

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
665,35 zł/1l
133,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order

More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
589,58 zł/1kg
936,84 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 250,96 zł/1l
211,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Kolagen w proszku 500 g, bioaktywny kolagen od EXVital
1 019 979,95 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
128,79 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
404,56 zł/1kg
289,07 zł
-19,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
230,19 zł/1l
230,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 650,11 zł/1kg
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NoviluniumHerbalis

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 577,08 zł/1kg
340,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
93,60 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SuperSmart

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 486,71 zł/1kg
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Double Heart Collagen 11,000 Plus ampuki systemowe 30X25 ml
176,63 zł/1l
132,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
235,34 zł
Sprzedawca: apohealth
1 669,08 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: apohealth
109 989,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
82,18 zł
Sprzedawca: apohealth
1 369,67 zł/1l

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
199,74 zł
Sprzedawca: apohealth
1 849,44 zł/1kg

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Sprzedawca: apohealth
2 486,71 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
2 650,11 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
185,87 zł
Sprzedawca: apohealth
1 318,23 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg

Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg