5,0



Na podstawie 4 opinii
Homann Sos barbecue wędzony pikantny smak butelka 430ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,59 zł
31,60 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos do szaszłyków smaczny i pikantny 250ml38,80 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kraft Sos barbecue wędzony słodko-pikantny gotowy do podania 2000ml37,35 zł/1l
74,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Heinz Sos BBQ pikantny o smaku hikory i dymu drzewnego oryginalny 875ml41,41 zł/1kg
42,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos Heinz Smokey Baconnaise o smaku wędzonego boczku, 1000 ml49,98 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Sos do burgerów z drobnymi kawałkami korniszonów butelka 875ml
34,45 zł/1l
30,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Old Texas wędzony i pikantny sos BBQ o smaku dymu wędzarniczego 455ml
86,88 zł/1l
39,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oliehoorn Sos czosnkowy, butelka 900 ml (sos czosnkowy)
48,86 zł/1l
43,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos barbecue i przyprawy - czosnkowy 210ml
87,38 zł/1l
18,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Kühne sos przyprawowy Smoky Burger kremowy smak wędzenia 250ml
38,80 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn Sos curry, butelka 900 ml (sos curry)
44,27 zł/1l
39,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sanchon Bio Grillsauce Barbecue 210ml
11,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Thomy Wegański sos BBQ o wędzonym aromacie, butelka z wyciskaczem, 200 ml
60,30 zł/1l
12,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos do hot dogów Homann
27,00 zł/1l
12,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
28,99 zł/1kg
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Whisky Cocktail Sauce 250 ml – Sos pikantny o smaku whisky
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Homann Barbecue Sauce dymny pikantny smak butelka 430ml
Dlaczego Homann Barbecue Sauce?
Homann Barbecue Sauce zachwyca dymnym, pikantnym smakiem i doskonale wyważoną mieszanką pomidorów, delikatnych przypraw i subtelnej nuty dymu. Czy to na grillu, jako dip, czy w kuchni - ten sos nadaje potrawom intensywny smak BBQ, który z pewnością zrobi wrażenie.
Cechy produktu w skrócie
Dymny, pikantny sos barbecue z doskonale wyważonymi przyprawami
Idealna równowaga między pikantnym, owocowym i lekko słodkim smakiem
Kremowa konsystencja - uniwersalny jako dip, sos lub marynata
Praktyczna butelka o pojemności 430 ml - czysta i łatwa do dozowania
Wyprodukowany bez sztucznych wzmacniaczy smaku
Idealny do
Burgery, steki, żeberka i grillowane mięso
Frytek, krążków cebulowych i paluszków
Kanapek, wrapów i dań BBQ
Marynat, sosów i kreatywnych kreacji BBQ
Wskazówki dotyczące stosowania
Homann Barbecue Sauce jest gotowy do użycia i wyjątkowo łatwy w dozowaniu. Można go rozsmarowywać bezpośrednio na mięsie lub hamburgerach, stosować jako dip do frytek i przekąsek lub dodawać do marynat i sosów, aby uzyskać intensywny smak BBQ.
teraz Homann Barbecue Sauce - wędzona, pikantna przyjemność w 430 ml wyciskanej butelce
Dzięki Homann Barbecue Sauce możesz wprowadzić autentyczny smak grilla do swojego domu - idealny do grillowania, burgerów, dań mięsnych i przekąsek. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów grillowania!
Heinrich-Hamker-Straße 2049152 Bad Essen: [email protected]
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.43 l
- Lista składników
- 45% przecier pomidorowy, cukier, syrop z buraków cukrowych, ocet spirytusowy*, 5% sok pomarańczowy z koncentratu soku pomarańczowego, skrobia modyfikowana, sól spożywcza, dekstroza wędzona (dekstroza, dym), syrop z cukru karmelizowanego, przyprawy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa. *AT: ocet spirytusowy winny.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 171 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 727 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 39 g Węglowodany, w tym cukier: 35 g Tłuszcz: 0,5 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 1,1 g Sól: 2,4 g
- Firma spożywcza
- HOMANN Feinkost GmbHHeinrich-Hamker-Straße 20 49152 Bad Essen
- Nazwa handlowa
- Sos barbecue
- Producent
- Homann Feinkost GmbH
- Numer producenta
- 858732
- EAN
- 4030800079667
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.43 l
- Lista składników
- 45% przecier pomidorowy, cukier, syrop z buraków cukrowych, ocet spirytusowy*, 5% sok pomarańczowy z koncentratu soku pomarańczowego, skrobia modyfikowana, sól spożywcza, dekstroza wędzona (dekstroza, dym), syrop z cukru karmelizowanego, przyprawy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa. *AT: ocet spirytusowy winny.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 171 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 727 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 39 g Węglowodany, w tym cukier: 35 g Tłuszcz: 0,5 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 1,1 g Sól: 2,4 g
- Firma spożywcza
- HOMANN Feinkost GmbHHeinrich-Hamker-Straße 20 49152 Bad Essen
- Nazwa handlowa
- Sos barbecue
- Producent
- Homann Feinkost GmbH
- Numer producenta
- 858732
- EAN
- 4030800079667
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Homann sos musztardowy wegański pikantny wyciskany butelka 430ml
31,72 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sos BBQ pikantny o smaku hikory i dymu drzewnego oryginalny 875ml
41,41 zł/1kg
42,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Homann Majonez warzywny wyciskany butelka 430ml
31,72 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sos Worcestershire Lea and Perrin mocno przyprawiony 150ml
110,73 zł/1l
16,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Original BBQ Sauce o intensywnym dymnym smaku 300ml
56,06 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
40,85 zł/1l
81,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Old Texas wędzony i pikantny sos BBQ o smaku dymu wędzarniczego 455ml
86,88 zł/1l
39,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
66,32 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Sauce Bacon Kirsch owocowy i dymny do grillowania 400ml
75,12 zł/1l
30,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue słodko-pikantny sos wyciskany butelka 875ml
54,56 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

The Real Burger Sauce Sos słodko-kwaśny z kawałkami ogórka 2000ml
38,69 zł/1l
77,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic o kremowo-pikantnym smaku 875ml
34,23 zł/1l
29,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Barbecue Sauce Sweetn Spicy pikantny smak 1814g
52,14 zł/1l
81,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mississippi Burger Sauce Original z cebulą również do maczania 300ml
100,30 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
28,99 zł/1kg
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers delikatesowy sos musztardowy pomarańczowy wegetariański owocowy 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4-pak
12,59 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Produkt jest bardzo dobry, znam go już. Byłem zachwycony szybką dostawą. Na pewno jeszcze tu zrobię zakupy.
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Majonez
Najlepszy wegański majonez
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,20 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg