4,5



Na podstawie 2 opinii
Dogoteka - DogoJunior - 60 sztuk wspomaga ścięgna, więzadła, stawy - z małżami zielonowargowymi
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
597,99 zł
9 966,50 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
cdVet Propolis Herbal 20 g3 234,00 zł/1kg
64,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Lunderland 600g Kollagen
668,32 zł/1kg
491,99 zł
-91,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
400,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dogoteka - MultiAdapt - 60 sztuk naturalna odporność immunologiczna - prawidłowy metabolizm
9 166,50 zł/1kg
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dogoteka – LactoAdapt Stop – 6 sztuk w przypadku ostrej biegunki
41 499,17 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lunderland - Omega3 Oil BARF dla psów 500ml
1 021,98 zł/1kg
539,99 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lunderland Organiczne łupiny psyllium 350 g
1 282,83 zł/1kg
448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fleischeslust Lachsöl 250ml
1,78 zł/1kg
444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SOFCANIS ADULT (tabletki) - MOUREAU
446,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Canosan vet, 30 tabletek
116,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Dogoteka – New LactoAdapt – 60 sztuk dla optymalnego zdrowia jelit
10 149,83 zł/1kg
608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pies myśliwski - wodorosty KELPA; 1 000 g
153,84 zł/1kg
153,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cosequin DS 120 tabletek do żucia dla psów wspierających funkcjonowanie stawów
2 595,23 zł/1kg
685,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lunderland - Wapno z algami dodatek paszowy BARF 350g
1 191,40 zł/1kg
426,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
416,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

FangGold Dog Tabletki przeciw pchłom z cząberem 250 g
1 943,96 zł/1l
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte – afrykański pazur diabła – 250 gramów
1 915,96 zł/1kg
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lunderland Sun Chlorella | 250 g
1 741,34 zł/1kg
521,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
504,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mieszanka owocowa Lunderland | 500 g
973,06 zł/1kg
505,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tłuszczowy roztwór Colosan. 250 ml
1 303,44 zł/1kg
325,86 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Lithamin Dla Psów - Greenvet
269,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

NUTRIGEL Łosoś z odżywką dla stawów i Omega-3, S-M, 150g
178,40 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dogoteka DogoJunior
DODATEK PASZOWY W POSTACI TABLETEK WSPOMAGAJĄCY NORMALNY ROZWÓJ KOŚCI I STAWÓW U PSÓW I KOTÓW W OKRESIE WZROSTU Ulepszona receptura – teraz z dodatkiem oleju rybnego.
Działanie i zalety preparatu DOGOjunior®:
- dla prawidłowego rozwoju układu ruchu dorastających psów i kotów
- w profilaktyce problemów ze stawami i układem ruchu, takich jak osteoartroza (artroza), dysplazja stawu biodrowego (HD), dysplazja łokcia (ED), osteochondrosis dissecans (OCD), spondyloza
- również wspomaganie funkcji osteoartykularnej stawów, chrząstek, więzadeł i ścięgien
- chroni i wspomaga funkcjonowanie stawów, metabolizm kolagenu i mechanizm stawowy
- dostarcza chrząstkom i stawom ważne substancje, które tworzą płyn stawowy
- intensywnie utrzymuje i wspiera funkcjonalność oraz strukturę stawów, ścięgien i więzadeł
- działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo w przypadku chorób układu ruchu, takich jak np. osteoartroza (artroza), dysplazja stawu biodrowego (HD), dysplazji łokcia (ED), osteochondrozy rozwarstwiającej (OCD), spondylozy (artroza stawów kręgowych) i dysplazji stawu biodrowego (HD – jeśli nie jest uwarunkowana genetycznie)
- intensywnie wspomaga regenerację stawów, ścięgien i więzadeł po zabiegach operacyjnych w układzie ruchu oraz zwiększa odporność i stabilność stawów, ścięgien i więzadeł
- wzmacnia więzadła i zapobiega zwyrodnieniowym zmianom stawów
- wspomaga korekcję wad ucha
- idealny dla szczeniąt i młodych psów w trakcie szkolenia
- aby osiągnąć jeszcze lepszą skuteczność, zalecamy podawanie DOGOjunior® w połączeniu z DOGOteka MultiAdapt® zawiera nowozelandzkie małże zielonowargowe, chondroitynę i glukozaminę
- zawiera olej rybny z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6, DHA i EPA oraz niezbędnymi aminokwasami
- zawiera skrzyp polny, algi spirulina i wodorosty (algi brązowe) – z czysto naturalnymi składnikami aktywnymi
- w 100% składa się z naturalnych składników, które mogą być optymalnie przyswajane przez organizm zwierzęcia.
- wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszych, opatentowanych metod badawczych i wiedzy naukowej
- z wysokiej jakości składników w idealnie dopasowanej kompozycji o najwyższej dawce
- nie są znane żadne negatywne skutki uboczne ani reakcje alergiczne.
DOGOjunior® to suplement diety w postaci tabletek dla dorastających psów i kotów wszystkich ras, wspomagający metabolizm stawów oraz łagodzący inne dolegliwości układu ruchu związane ze stawami, chrząstkami, ścięgnami i więzadłami. Chroni i wspomaga również układ ruchu u dorastających psów i kotów.
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 0.06 l
- Model
- Dogoteka DogoJunior
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 60
- EAN
- 4313042541209
- Numer producenta
- 80013
- Producent
- Dogoteka
- Numer zezwolenia
- 4313042541209
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 0.06 l
- Model
- Dogoteka DogoJunior
- Zawartość wilgoci
- 0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 60
- EAN
- 4313042541209
- Numer producenta
- 80013
- Producent
- Dogoteka
- Numer zezwolenia
- 4313042541209
Pasuje również do tego

Canina Canhydrox GAG 360 Tabletten 600g
930,77 zł/1kg
558,46 zł
Sprzedawca: VISO

Aniforte Barf Complete - 1 kilogram
564,99 zł/1kg
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pankreatyna - Mp Labo
236,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dogoteka - DogoMaxy - 60 sztuk wspomaga metabolizm stawów w przypadku artrozy
6 516,58 zł/1kg
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Leimüller Premium Pasza dla kur 25 kg z granulatem Immun Plus – pasza dla kur niosek wzmacniająca układ odpornościowy – skuteczna ochrona przed roztoczami i kokcydiami
6,37 zł/1kg
159,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Hyaloral Gel 50ml
3 398,00 zł/1l
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - suplementy dla psów i kotów - 60 ml
1 183,17 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów
73 890,00 zł/1kg
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Virbac Pronefra 180ml Płynny Suplement Diety Wsparcie Nerek Dla Kotów i Psów Smaczna Zawiesina Doustna
320 199,98 zł/1l
320,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Drożdże piwowarskie w proszku 500g
525,18 zł/1kg
262,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
25,60 zł/1l
128,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Animille_com

Luposan na stawy 30
519,99 zł/1kg
583,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enteropro ® 250 kapsułek - Karma uzupełniająca dla psów i kotów
1 940,38 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
425 199,98 zł/1l
425,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

naturetrend zeolit w proszku 1,3 kg - czysty naturalny w jakości premium - bardzo drobno zmielona, czysta i naturalna skała wulkaniczna
253,78 zł/1kg
329,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Waldkraft PEA – Proszek dla psów i kotów, 36 g
3 491,11 zł/1kg
125,68 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Przysmak Prospera Plus Kanapki z kaczką 230g
114,09 zł/1l
26,24 zł
Sprzedawca: STREFA

PHA GastroPaste dla psów 100 ml
21,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bozmerix – rewolucyjny preparat Vitamlsky przeciw stanom zapalnym i na rzecz zdrowych stawów
527,99 zł/1kg
527,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
140,76 zł/1l
140,76 zł
Sprzedawca: VISO

Trovet RID Renal & Oxalate Karma weterynaryjna dla psa z kurczakiem 3kg
19,00 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
1 457,64 zł/1kg
104,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Stomax Nutriceutical dodatek paszowy pomagający przy wszelkiego rodzaju problemach żołądkowych i trawiennych u psów 63 g
1 442,70 zł/1kg
96,96 zł
-6,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,89 zł
Sprzedawca: Easytoys

Dolfos HemoDol 90 Tabletek
81,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: superbrandshop

Herbal Pets - Karma Ziołowo-Warzywna dla Królika 150g Herbal Pets
46,60 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Gammolen Max Suplement Dla Psów Dużych Ras 90 Kapsułek Zdrowa Skóra Piękna Sierść
3,96 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: 2Lucky

BRIT Care Cat Snack URINARY - przysmak dla kotów - 50g
12,36 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,06 kg
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,12 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
64,68 zł
Sprzedawca: apohealth
3 234,00 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

KARMA DLA PSA - MOKRA KARMA BATON DRÓB 900g | TufTuf



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,47 zł
Sprzedawca: Teosmart
31,63 zł/1l

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
42,16 zł
Sprzedawca: apohealth
421,60 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l