4,6



Na podstawie 95 opinii
KRUMAD Koło do taczki Pełna guma z osią 200 kg 4.80/4.00-8 39 cm Metalowe koło zapasowe do taczki Akcesoria do taczki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
93,19 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Akcesoria do taczek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Koło do taczki Relaxdays 4.80 4.00-8, koło zapasowe z oponą pneumatyczną wraz z osią, stalowa felga, kompletne koło do obciążenia do 120 kg, czarne123,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays 10042475, 1 szt.127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays 10036075, 1 szt.114,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays koło do taczki 4.00 6 pełne gumowe koło plastikowa obręcz 3 adaptery koło zapasowe136,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Odporne na przebicie kołopoliuretan Wiltec 3.00-4 75 x 260 mm 105 kg, poliuretanowe koło do taczki z pełną gumą z osią przelotową, odporne na przebicie koło do taczki
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

ECD Germany Koło do taczki z pneumatycznym ogumieniem i osią, 4.80/4.00-8, średnica 390 mm, szerokość 95 mm, 200 kg, opona ze stalową obręczą, czerwone
147,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

relaxdays 10022852_46 relaxdays Schubkarrenrad Vollgummi
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Koło Wiltec 3.50-8 370-380 x 80-100 mm 120 kg, kompletne koło do taczki z metalową obręczą, zawór kątowy, opony pneumatyczne do wózków workowych, wózków ręcznych itp.
122,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Koło do taczki Yakimz z osią, koło zapasowe, dętka, opona 4.80/4.00-8, 390 mm
116,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Koło zapasowe do taczki z osią 4.00-6 koło pneumatyczne
47,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wolketon koło zapasowe koło taczki obręcz koło wózka ręcznego z oponami pneumatycznymi 4.80/4.00-8 390 mm
148,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

SWANEW Koło do taczki z osią Koła Pełna guma Koło zapasowe Opona 4.80/4.00-8 390 mm Pneumatyczne koło do taczki
134,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Koło do taczki Yakimz Koło zapasowe z osią z pełnej gumy Koło pneumatyczne 4.80/4.00-8 390 mm
116,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

AREBOS koło do taczki z pełnej gumy 4.80/4.00-8 | odporne na przebicie, stalowa obręcz, oś
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Yaheetech – zestaw 4 opon do taczek, opony odporne na przebicie, koła zapasowe bezpowietrzne, kołapoliuretan o średnicy 255 mm z metalową felgą, idealne do wózków ręcznych i taczek
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Koło do taczki Bettizia odporne na przebicie 4,80 / 4,00 - 8 z osią, koło zapasowe z pełnej gumy do taczki, PU
152,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Relaxdays 10042540, 1 szt.
288,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Koło do taczki Relaxdays 3.50-6, pełna guma, plastikowa obręcz, koło zapasowe do taczki, odporne na przebicie, do 100 kg, czarne/czerwone
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Standardowa oś przelotowa Wiltec 135 x 20 mm do taczki, szerokość piasty 95 mm, oś do taczki, wózka, wózka workowego, wózka ręcznego
14,99 zł
Sprzedawca: WilTec

FORT KOŁO WYMIENNE | taczka ogrodowa taczka budowlana taczka taczka | zielony
364,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Koło taczkowe KRUMAD 4.80/4.00-8 - Solidne i trwałe do wszystkich zastosowań
Taczka KRUMAD została opracowana z myślą o intensywnym użytkowaniu w ogrodach, na placach budowy i w sektorze rolniczym. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji oferuje nośność do 200 kg i zapewnia stabilne i wygodne użytkowanie.
Zalety koła do taczki KRUMAD:
Dwa warianty: z pełnej gumy (bezobsługowe) lub nadmuchiwane z dętką (wygodne i amortyzujące)
Wysokiej jakości stalowa obręcz - odporna na korozję i wyjątkowo stabilna
Odporność na warunki atmosferyczne - doskonale sprawdza się w deszczu, słońcu i mrozie
Uniwersalne dopasowanie - idealne do taczek, wózków transportowych, wózków na worki i wózków ogrodowych
Wersja z pełnej gumy:
Odporna na przebicia i bezobsługowa - Brak utraty powietrza, idealna do ciągłego użytkowania
Do trudnego terenu - idealne na place budowy, do ciężkich ładunków i nierównego podłoża
Wersja nadmuchiwana z dętką:
Lepsza absorpcja wstrząsów - Płynniejsza jazda, idealna do prac ogrodniczych
Elastyczne zastosowanie - możliwość dostosowania do różnych powierzchni
Dane techniczne:
Typ: 8PR 4.00-8
Średnica opony: 39 cm
Szerokość opony: 95-97 mm (w zależności od wariantu)
Otwór centralny: 12 mm
Łożysko: podwójne łożysko kulkowe
Materiał produkcyjny: piankapoliuretan (pełna guma) / nylon (nadmuchiwany z dętką)
Obręcz: stal
Ładowność: 200 kg
Maksymalne ciśnienie (tylko wersja nadmuchiwana): 2,1 bar
Zastosowanie: Taczki, wózki, wózki na worki, wózki ogrodowe
Zakres dostawy:
1x koło do taczki KRUMAD (z pełnej gumy lub nadmuchiwane)
1x oś ułatwiająca montaż
FAQ - Często zadawane pytania:
Które koło do taczki wybrać?
Pełna guma: bezobsługowa, odporna na przebicia, idealna do twardych podłóg
Nadmuchiwane z dętką: lepsza amortyzacja, płynniejsza jazda
Czy koło pasuje do mojej taczki?
Tak, pasuje do większości taczek z otworem na oś 12 mm.Czy mogę samodzielnie zamontować koło?
Tak, montaż jest łatwy, ponieważ w zestawie znajduje się odpowiednia oś.Jak wytrzymałe jest to koło?
Może udźwignąć do 200 kg.Czy koło jest odporne na warunki atmosferyczne?
Tak, zarówno wersja z pełnej gumy, jak i nadmuchiwana są odporne na warunki atmosferyczne.
Koło do taczki KRUMAD to doskonały wybór do ogrodnictwa, na place budowy i do użytku profesjonalnego. Idealne jako koło do taczki, koło do taczki, koło z pełnej gumy, nadmuchiwane koło do taczki lub opona z osią do wózków transportowych.
- Waga
- 4.5 kg
- Model
- Schubkarrenrad Vollgummi
- Wersja
- Pełna guma
- EAN
- 5906196203452
- Numer producenta
- KMDW72
- Producent
- Krumad
- Waga
- 4.5 kg
- Model
- Schubkarrenrad Vollgummi
- Wersja
- Pełna guma
- EAN
- 5906196203452
- Numer producenta
- KMDW72
- Producent
- Krumad
Pasuje również do tego

Zestaw kółek do wózka ręcznego Relaxdays, odporne na przebicie, opony pełnogumowe 3.00-4, stalowa felga, oś 25 mm, nośność 100 kg, wymiary 260 x 85 mm, kolor czarno-czerwony
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Ogrodzenie z siatki drucianej 1 m x 25 m, rozmiar oczek 19 mm
11,54 zł/1m
288,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis

Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Pollin-Electronic

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Wolketon konik do piły łańcuchowej składany metalowy konik do drewna 150KG z zębatymi kozłami do pracy z drewnem
256,46 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Yuet-Chi

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Ponorné Kalové Čerpadlo Gs 4002 P
182,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution

Odporne na przebicie kołopoliuretan Wiltec 3.00-4 75 x 260 mm 105 kg, poliuretanowe koło do taczki z pełną gumą z osią przelotową, odporne na przebicie koło do taczki
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Profesjonalna plandeka materiałowa 650g/m², plandeka ochronna, plandeka na łódź, plandeka na basen, podkład pod namiot, plandeka na ciężarówkę na kemping i do ogrodu - 2x3m - 6m² - zielona
29,83 zł/1m²
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito

Niania elektroniczna ZELURXX z kamerą, 2,8", monitorowanie temperatury, funkcja interkomu, noktowizor IR, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biała
198,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Podwójna płyta grzewcza na podczerwień TZS First Austria | Przenośna płyta grzewcza, 2500 W | Grillowanie, ogród, na zewnątrz, w pomieszczeniach *Towar z wady*
513,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

torba podróżna d&n flight bag 39 cm
138,00 zł
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Szklarnia do uprawy pomidorów Relaxdays, wymiary 150 x 100 x 50 cm (wys. x szer. x gł.), szklarnia foliowa z dachem skośnym i folią siatkową z PE, kolor zielony
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Worek uzupełniający osuszacza Sillar 20 sztuk, granulat w worku polarowym 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
110,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Markiza boczna Dubai 25412, nowoczesna ochrona prywatności do ogrodów i tarasów, 300 x 180 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
16%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Koło do taczki zostało dostarczone na czas. Materiał jest zgodny z opisem. Montaż był szybki i łatwy. Koło pracuje płynnie i cicho. Jest twarde na zawieszeniu, ale to jest w porządku w ogrodzie. Na plac budowy, gdzie transportowany jest żwir i cement, lepiej byłoby użyć opon pneumatycznych.
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry stan
Bardzo dobra jakość, wygląda na solidną. Po kilku tygodniach, obciążeniu i pracy, wszystko w porządku?????
Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały stosunek ceny do jakości!!!
Wysokiej jakości produkty za niewielką cenę!!! Szybka dostawa, gorąco polecam!!!
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pełne gumowe koło do taczki
Szybka dostawa, dobra cena. Wszystko w zestawie, szybki montaż. Doskonale. Jeszcze raz dziękuję.
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne koło
Bardzo ładne koło w jasnozielonym kolorze, kolor idealnie pasuje do mojego trawnika.
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie
Rower pasuje idealnie. Dobra cena, chętnie kupię ponownie.
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre
Łatwe do dopasowania i nie zużywają się nawet po kilku miesiącach. Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry rower
Rower robi dobre wrażenie i jest łatwy w montażu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Sito Budowlane do Piasku 10 X 10 MM 120 CM Sito Murarskie do Przesiewania Piachu Ziemia Żwir



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
222,66 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Relaxdays 10047764, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
123,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10047763, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
123,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays Koło do taczki 2.50-4, zestaw 2 szt., koło z pełnej gumy, tworzywo sztuczne, koło zapasowe do taczki, odporne na przebicie, 80 kg, czarne



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
132,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Koło do taczki Relaxdays 3.50-6, pełna guma, plastikowa obręcz, koło zapasowe do taczki, odporne na przebicie, do 100 kg, czarne/czerwone



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
132,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042459, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
127,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays Koło do taczki 4.00-6, pełna guma, felga z tworzywa sztucznego, koło zapasowe do taczki, odporne na przebicie, do 100 kg, czarne



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
123,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042477, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
136,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Koło do taczki Relaxdays 4.80 4.00-8, koło zapasowe z oponą pneumatyczną wraz z osią, stalowa felga, kompletne koło do obciążenia do 120 kg, czarne



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
123,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays koło do taczki 4.00 6 pełne gumowe koło plastikowa obręcz 3 adaptery koło zapasowe



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
136,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Koło do taczki Relaxdays 4.00-6, koło z pełnej gumy z plastikową felgą, 3 adaptery, koło zapasowe odporne na przebicie, nośność 100 kg, kolor żółto-czerwony



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
132,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042474, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042475, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays Koło do taczki 4.00-8, pełna guma z osią, koło zapasowe do taczki, odporne na przebicie, nośność 100 kg, żółto-szare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

relaxdays 10029589_0 relaxdays Sackkarrenrad luftbereift



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
114,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042416, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10042457, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10036085, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Koło do taczki Relaxdays 4.80 4.00-8, pneumatyczne, stalowa felga, z osią, koło zapasowe do taczki, do 120 kg, czarno-niebieskie



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
114,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays