Wzór:
Tapeta flizelinowa 10470-31 tapeta kwiaty kwiatowe 0,53 x 10,05 m Erismann Elysium White
67,32 zł
12,63 zł / 1m²
+ 69,00 zł za wysyłkę
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Art Edition - artystyczny design na ścianie
Kolekcja "Art Edition" od Erismann przekształca pokoje w inspirującą galerię. Ekspresyjne projekty, abstrakcyjne wzory i dynamiczna gra kolorów tworzą artystyczne akcenty.
Niezależnie od tego, czy są to nowoczesne ilustracje, czy kreatywne gradienty kolorów - dzięki tym tapetom możesz stworzyć niezwykłą atmosferę życia pełną indywidualności.
Kwiatowa elegancja - ponadczasowe tapety z kwiatowymi wzorami
Tapety w kwiaty wnoszą do domu romantyczny i elegancki akcent. Niezależnie od tego, czy są to filigranowe kwiaty, szczegółowe wici kwiatowe czy nowoczesne, stylizowane motywy roślinne - różnorodność sięga od delikatnych pastelowych odcieni po odważne, jasne kolory. Kwiatowe wzory tworzą ciepłą, zachęcającą atmosferę i można je doskonale łączyć z prostymi, gładkimi tapetami, aby stworzyć harmonijną i stylową atmosferę w mieszkaniu.
- FORMAT: Rolka ma wymiary 0,53 x 10,05 m i pokrywa powierzchnię ok. 5,33 m².
- KOLOR: Biały dla stylowego wystroju wnętrza.
- DESIGN I STYL: Kwiaty / Kwiatowy
- ZASTOSOWANIE: Pastę nakłada się bezpośrednio na ścianę.
- MATERIAŁ: Wysokiej jakości tapeta z włókniny.
- ZASTOSOWANIE: Wszechstronne zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak jadalnia, przedpokój, sypialnia lub salon.
Instrukcja tapetowania: Tapety z włókniny są szczególnie łatwe w aplikacji. Pastę nakłada się bezpośrednio na ścianę, dzięki czemu tapetę można nakładać bez namaczania. Wybór odpowiedniej pasty jest kluczowy. Konwencjonalny klej do tapet, który jest nakładany na tapetę, jest wystarczający do tapet papierowych; w przeciwieństwie do tapet z włókniny, tutaj wymagany jest czas namaczania. W przypadku tapet z włókniny zaleca się stosowanie specjalnego kleju do tapet z włókniny o większej sile klejenia. Tapety nadające się do malowania wymagają pasty o szczególnie silnej przyczepności - w tym celu zwykle stosuje się gotowe do użycia kleje dyspersyjne.
Wszystkie ważne informacje dotyczące aplikacji można znaleźć w instrukcji dołączonej do każdej rolki tapety.
Ważna uwaga: Ze względu na różne ustawienia monitora mogą wystąpić niewielkie odchylenia kolorów na obrazie. Aby móc wcześniej ocenić wygląd tapety, można próbkę.
- Szerokość
- 0.53 m
- Długość
- 10.05 m
- Waga
- 1.342 kg
- Powierzchnia
- 5.33 m²
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4002790257707
- Numer producenta
- 10470-31
- Producent
- Erismann
- Jednostka podstawowa
- m2
- Szerokość
- 0.53 m
- Długość
- 10.05 m