Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,59 zł

15,13 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Sosy do makaronu i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
113,16 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
41 175,00 zł/1l
22,53 zł
-26%
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
46,39 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
8,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
Dawtona Sos Pomidorowy Passata Intenso 500 g
11,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,70 zł
-23%
8,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Łowicz Koncentrat Pomidorowy 190 G
Łowicz Koncentrat Pomidorowy 190 G
37,53 zł/1kg
7,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mutti Sos Pomidorowy z Bazylią 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Bazylią 400 g
30,78 zł/1kg
22,64 zł
-7%
20,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy amatriciana, 314 ml - Mariolino Sughi
Sos pomidorowy amatriciana, 314 ml - Mariolino Sughi
133,47 zł/1l
41,91 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Sos tuńczykowy Arrabiata 190 g - Colimena
Sos tuńczykowy Arrabiata 190 g - Colimena
231,32 zł/1kg
43,95 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Sos boloński 480 g
Pudliszki Sos boloński 480 g
22,90 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos passata z pomidorów San Marzano.
Sos passata z pomidorów San Marzano.
66,44 zł/1l
47,84 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla Sos Carbonara, 180 g
Sos Carbonara, 180 g
188,33 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Tomatensauce - Zwergen Sauce 340ml
Tomatensauce - Zwergen Sauce 340ml
44,85 zł/1l
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mutti Tomato Passata 6 x 400g – Owocowe, drobno przecedzone pomidory, łącznie 2400g
Mutti Tomato Passata 6 x 400g – Owocowe, drobno przecedzone pomidory, łącznie 2400g
46,87 zł/1kg
112,50 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Arrabbiata, 250 ml. - L'albero dei golosi
Sos pomidorowy Arrabbiata, 250 ml. - L'albero dei golosi
118,12 zł/1l
29,53 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy z miecznikiem, 300 g
Sos pomidorowy z miecznikiem, 300 g
125,83 zł/1l
37,75 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Sardynki w sosie pomidorowym, 100 g - Pollastrini
Sardynki w sosie pomidorowym, 100 g - Pollastrini
297,70 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla SOS DO SPAGHETTI550 g - DARY NATURY
SOS DO SPAGHETTI550 g - DARY NATURY
36,47 zł/1kg
20,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Viani San Marzano Koncentrat Pomidorowy 400g
Viani San Marzano Koncentrat Pomidorowy 400g
65,17 zł/1kg
26,07 zł
Sprzedawca: artbook-service

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Passata Extrafine il Delicato 700g - Petti Odkryj wyjątkowy smak włoskiej doskonałości z naszą najnowszą propozycją – Passata Extrafine il Delicato 700g od marki Petti. Ta najwyższej jakości passata to esencja pomidorowego smaku, doskonale wyprofilowana pod kątem subtelności i delikatności, idealna dla wszystkich miłośników prawdziwej kuchni Włoch. Jej sekretem są wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane pomidory z serca Toskanii, które nadają każdemu danemu niezrównaną głębię i aromat. Dzięki wyjątkowo aksamitnej konsystencji, passata Petti doskonale nadaje się do wielu kulinarnych eksperymentów. Dodaj ją do zup, makaronów, sosów czy pizzy, a przekonasz się, jak harmonijnie potrafi podkreślić smak innych składników. To prawdziwy must-have każdej kuchni, w której smak i jakość są priorytetem. Petti dba o detale, dlatego każdy słoik passaty pakowany jest z myślą o zachowaniu świeżości i pełni smaku. Niezawodność i tradycja to wartości, które marka Petti pielęgnuje od pokoleń, dzięki czemu masz pewność, że sięgasz po produkt godny zaufania. Dla tych, którzy cenią sobie prawdziwe wartości smakowe, Passata Extrafine il Delicato Petti to nieodzowny element kuchennej spiżarni. Przekonaj się sam, jak łatwo można przekształcić codzienne dania w kulinarne arcydzieła, będące przejawem Twojej pasji do gotowania. Zapraszamy do odkrycia smaku Toskanii w najnowszym wydaniu. Passata Petti to idealne uzupełnienie Twojej kolekcji przetworów pomidorowych, które zapewni nie tylko wyjątkowe wrażenia smakowe, ale także będzie świadectwem Twojego wysublimowanego gustu kulinarnego. Zamów już dziś i doświadcz prawdziwej włoskiej finezji, która urzeknie nawet najbardziej wymagających smakoszy. Składniki: pomidory 99,50%, sól jodowana Masa netto: 700g Wartości odżywcze w 100g: Energia 115kj/ 27kcal Tłuszcz 0,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4,2g w tym cukry 4,2g Błonnik 1,1g Białko 1,6g Sól 0,66g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: pomidory 99,50%, sól jodowana Masa netto: 700g Wartości odżywcze w 100g: Energia 115kj/ 27kcal Tłuszcz 0,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4,2g w tym cukry 4,2g Błonnik 1,1g Białko 1,6g Sól 0,66g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Petti
Nazwa handlowa
Passata Extrafine il Delicato 700g - Petti
Producent
Petti
EAN
8003496004073

Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: pomidory 99,50%, sól jodowana Masa netto: 700g Wartości odżywcze w 100g: Energia 115kj/ 27kcal Tłuszcz 0,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4,2g w tym cukry 4,2g Błonnik 1,1g Białko 1,6g Sól 0,66g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Petti
Nazwa handlowa
Passata Extrafine il Delicato 700g - Petti
Producent
Petti
EAN
8003496004073
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa La Completa 500 g Petti
Passata pomidorowa La Completa 500 g Petti
14,38 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata al pomodoro 400gr Mutti
Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
13,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
8,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
29,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Passata500g ALCE NERO
Sos pomidorowy Passata500g ALCE NERO
23,58 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
60,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SOS POMIDOROWY ARRABBIATA375 g - EDEN
SOS POMIDOROWY ARRABBIATA375 g - EDEN
40,83 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Taralli z oliwkami Fiore di Puglia 250 g
Taralli z oliwkami Fiore di Puglia 250 g
25,33 zł/1kg
8,36 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salsa Datterino 330 g Bottega di Sicilia
Salsa Datterino 330 g Bottega di Sicilia
29,06 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
35,21 zł/1l
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
46,39 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy Petti 200 g
Sos do pizzy Petti 200 g
24,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Taralli z chili 250 g Fiore di Puglia
Taralli z chili 250 g Fiore di Puglia
23,61 zł/1kg
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu z kaczki Ragu di Anatra Bianco 500g - Cucina Toscana
Sos do makaronu z kaczki Ragu di Anatra Bianco 500g - Cucina Toscana
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do pizzy pikantny Sugo per pizza Piccante 300g - Nonna Libera
Sos do pizzy pikantny Sugo per pizza Piccante 300g - Nonna Libera
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barilla Sugo all'Amatriciana, 300 g, Tomato pulp 52%, pork belly 16%, tomato paste 15%, onion 9%, salt, cornstarch, parsley, sugar,..., 90 kcal, 376 kJ, 5 g, 5 g
Barilla Sugo all'Amatriciana, 300 g, Tomato pulp 52%, pork belly 16%, tomato paste 15%, onion 9%, salt, cornstarch, parsley, sugar,..., 90 kcal, 376 kJ, 5 g, 5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,97 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
22,53 zł
-26%
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41 175,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu małże vongole Zarotti włoski
Sos do makaronu małże vongole Zarotti włoski
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,27 zł/1l
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH) BIO 350 g - ALCE NERO
SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH)350 g - ALCE NERO
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,62 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silphium Garum X remake starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili 280 ml
Silphium Garum X remake starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili 280 ml
44,09 zł
Sprzedawca: LaProve
157,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,57 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Salsa Di Ciliegino 300 Gr
Mutti Salsa Di Ciliegino 300 Gr
10,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,39 zł/1l