Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Rapunzel Pistachio Butter, 250 g, Słoik, Brązowy, 616 kcal, 2549 kJ, 20,6 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,11 zł
791,10 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller
Rabat 10% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4











5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Więcej informacji o reklamie
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml195,91 zł/1kg
104,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy31,27 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g24,06 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rapunzel 1200540, 250 g, 182 kcal, 765 kJ, 4,2 g, 5,9 g, 6 g
85,08 zł/1kg
21,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 1202300, 393 kcal, 1619 kJ, 1,92 g, 39,3 g, 0,4 g, 5,13 g
94,11 zł/1kg
17,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 362047, 330 g, 67 kcal, 4,1 g, 1,5 g, 0,8 g, 5,4 g
50,85 zł/1l
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 1200530, 500 g, 182 kcal, 765 kJ, 4,2 g, 5,9 g, 6 g
71,08 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 1203165, Sos Pesto, 120 g, Włochy, 1859 kJ, 452 kcal, 3,703 g
154,75 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Suszone śliwki, 250g | RAPUNZEL
106,44 zł/1kg
26,61 zł
Sprzedawca: taleoo

Bigos 800g słoik Bacówka
37,49 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Rapunzel 362051, Arrabbiata, 335 g, Niemcy, 25 kcal, 40 g, 0,07 g
46,21 zł/1l
15,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Shoyu 2.5l
51,96 zł/1l
129,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Shoyu 145ml
92,48 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos pomidorowy - mascarpone 340g
39,44 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Kikkoman Sos-Marynata Teryaki 250ml
146,84 zł/1l
36,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Remia Satesaus (8 x 325 g)
96,52 zł/1kg
250,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kikkoman 100906, 150 ml, Butelka, 1 szt., 77 kcal, 325 kJ, 10 g
125,33 zł/1l
18,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rapunzel 362046, Boloński, 330 g, Niemcy, 86 kcal, 3,3 g, 5,6 g
44,61 zł/1l
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Musztarda chrzanowa Demeter 125g
79,68 zł/1kg
9,96 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Ilość:
- 250 g
- Typ dozownika:
- Słoik
- Barwa substancji:
- Brązowy
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 616 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 2549 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 20,6 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 51,6 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 2,8 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,02 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 11,5 g
- Zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych (w 100g):
- 6,8 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- PISTAZIA* prażona
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g produkt zawiera wartość kaloryczną 616 kcal/2549 kJ, 51,6 g tłuszczu, w tym 6,8 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 11,5 g węglowodanów, w tym 2,8 g cukru, 20,6 g białka, 11,5 g błonnika i 0,02 g soli.
- Waga
- 396 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL Naturkost GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764 Legau, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Pasta czekoladowo-orzechowa
- Producent
- RAPUNZEL
- Numer producenta
- 301003693
- EAN
- 4006040067566
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- PISTAZIA* prażona
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g produkt zawiera wartość kaloryczną 616 kcal/2549 kJ, 51,6 g tłuszczu, w tym 6,8 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 11,5 g węglowodanów, w tym 2,8 g cukru, 20,6 g białka, 11,5 g błonnika i 0,02 g soli.
- Waga
- 396 g
- Firma spożywcza
- RAPUNZEL Naturkost GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764 Legau, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Pasta czekoladowo-orzechowa
- Producent
- RAPUNZEL
- Numer producenta
- 301003693
- EAN
- 4006040067566
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(135)Liczba wystawionych ocen: 135





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(75)Liczba wystawionych ocen: 75




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(208)Liczba wystawionych ocen: 208




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(256)Liczba wystawionych ocen: 256




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(264)Liczba wystawionych ocen: 264




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(486)Liczba wystawionych ocen: 486




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(361)Liczba wystawionych ocen: 361




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(4593)Liczba wystawionych ocen: 4593




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1106)Liczba wystawionych ocen: 1106




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(730)Liczba wystawionych ocen: 730




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2121)Liczba wystawionych ocen: 2121




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(442)Liczba wystawionych ocen: 442




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(477)Liczba wystawionych ocen: 477

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ocet ryżowy Wan Kwai z najlepszego ryżu o zapachu jaśminu 200 ml
83,45 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
319,56 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Oliwki Kalamata fioletowe, bez pestek, 315g | RAPUNZEL
65,24 zł/1kg
20,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Rodzynki sultaniny 250g | RAPUNZEL
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

LEGO Marvel Sanctum Sanctorum, Zestaw Klocków Dla Dorosłych Fanów Filmów Avengers: Saga Nieskończoności, Rezydencja Doktora Strange'a z 9 Minifigurkami, Pomysł na Prezent dla Męża, Żony, 76218
1 700,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Zadaszenie Dach Poszycie Pawilon Altana Namiot 3X3M Beżowy
280,99 zł
-34,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
246,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Lionelo Bianka Wózek wielofunkcyjny 3w1, spacerówka, fotelik, gondola, regulacja, koła 360° , daszek XXL - Czarny
1 712,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
57,07 zł/1kg
Używany
330,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HOME DELUXE - Zewnętrzna wanna z hydromasażem - Biały marmur plus stopnie i pokrywa termiczna - Wymiary 210 x 160 x 85 cm - Łącznie z ogrzewaniem, 27 dyszami masującymi i 9 źródłami światła I Zewnętrzna wanna z hydromasażem dla 3 osób
18 272,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Makaron Wan Kwai Udon do optymalnych dań z woka i zup Wegański 250g
30,04 zł/1kg
7,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Cholimex sos chilli słodko-kwaśny finezyjnie owocowy łagodny 250ml
36,20 zł/1l
9,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
131,12 zł/1kg
222,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Fotel gamingowy GTPLAYER Ergonomiczny fotel gamingowy Krzesło do biurka Fotel wyścigowy dla graczy PC z materiałową powierzchnią, poduszką z pierza i podnóżkiem w kolorze czarnym
589,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: mbosmart

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.














Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

Przyprawa do sushi 300ml - Kikkoman
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,97 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l