3,4



Na podstawie 5 opinii
Kawa ziarnista Movenpick Caffe Crema 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 7 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 7 października
Rabat udzielony przez Zyrafka
Rabat udzielony przez Zyrafka
43,50 zł
Cena bez zniżki: 45,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,13 zł-3%
91,58 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organic | Kawa ziarnista126,50 zł/1kg
126,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Deko Decaffeinated 500g - Lavazza153,83 zł/1kg
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 %250 g - QUBA CAFFE268,92 zł/1kg
67,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Eduscho – Caffè Crema Mild w ziarnach – 8 x 1 kg
115,49 zł/1kg
923,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 951830 Kawa Crema Gusto Italiano, całe ziarna, 1000g
87,00 zł/1kg
89,60 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick Schumli Arabica ziarna w stylu szwajcarskim 1000g
78,20 zł/1kg
86,77 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,20 zł
Sprzedawca: Katomix

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Gina Caffe Crema Kawa Ziarnista 1 kg
59,60 zł/1kg
191,00 zł
-131,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Mövenpick El Autentico Coffee Crema całe ziarna mocny smak 1000g
99,06 zł/1kg
99,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw mieszanek kawy ziarnistej 6x250g Los Gustos
99,33 zł/1kg
149,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Eilles Gourmet Coffee Bean
242,10 zł/1kg
121,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SCHWIIZER SCHÜMLI Kawa ziarnista Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
145,04 zł/1kg
145,04 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Eilles Coffee Cream 20150 17716 ganze Bohne 1kg
81,10 zł/1kg
81,10 zł
Sprzedawca: Zyrafka

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA KAAPI KERALA ESPRESSO DEMETER250 g - LEBENSBAUM
146,52 zł/1kg
36,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Lekko palona, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 szt., Rainforest Alliance
82,94 zł/1kg
82,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
154,09 zł/1kg
158,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mövenpick Caffe Crema to kawa ziarnista, która zachwyca wyjątkowym smakiem i aromatem. Jest idealna dla każdego, kto szuka kawy o łagodnym, ale pełnym charakterze. Ziarna zostały starannie wyselekcjonowane, a w procesie palenia wyczuwalne są subtelne nuty czekolady i lekko orzechowy posmak, co przekłada się na harmonijną kompozycję. Kawa ma aksamitną konsystencję i nadaje się do różnych metod przygotowywania, zwłaszcza do ekspresów do kawy, gdzie wytwarza wyjątkową kremową piankę. Opakowanie 500 g zapewnia wygodną ilość do codziennego spożycia, a kawa pozostaje świeża i aromatyczna przez długi czas. Mövenpick Caffe Crema to idealny wybór dla każdego, kto chce cieszyć się filiżanką kawy o wysokiej jakości i delikatnym smaku.
Opis:Movenpick CAFFE CREMA
Producent:Mövenpick - J. J. Darboven
Rodzaj:Kawa ziarnista
Rodzaj kawy: Arabica
Poziom palenia:4/5
Intensywność: 4/5
Kwasowość: 3/5
Waga: 500g
- Lista składników
- kawa
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- J.J. Darboven
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- J.J. Darboven
- EAN
- 4006581017006
- Lista składników
- kawa
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- J.J. Darboven
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- J.J. Darboven
- EAN
- 4006581017006
Pasuje również do tego

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,92 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Ściereczki do mopowania VibraRise, kompatybilne z robotami Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV i S7 MaxV Ultra (2 sztuki)
45,00 zł
Sprzedawca: MULTICLEANERS

jura Filterpatrone Claris Smart+ 3er Set- 24233
199,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Movenpick Der Himmlische 1 kg
99,06 zł/1kg
99,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Biurko VASAGLE Biurko komputerowe w kształcie litery L Biurko narożne z 2 półkami LWD72X
456,13 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Houseland

Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Eduscho – Caffè Crema Mild w ziarnach – 8 x 1 kg
115,49 zł/1kg
923,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
131,30 zł/1kg
131,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Cichy, mały i pomysłowy mini wentylator elektryczny z czterema prędkościami do biura lub domu, przenośny wentylator biurkowy bezłopatkowy z zasilaniem USB
261,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Gina Caffe Crema Kawa Ziarnista 1 kg
59,60 zł/1kg
191,00 zł
-131,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,60 zł
Sprzedawca: Katomix

Szczotka do toalety MSV Szczotka do toalety "Inagua" z higienicznym pojemnikiem Biały
104,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
481,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Stojak do koszykówki COSTWAY 155 - 210 cm z regulacją wysokości, obręcz do koszykówki ze stojakiem, system do koszykówki na kółkach, system do koszykówki odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz
276,00 zł
-68,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
208,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 951830 Kawa Crema Gusto Italiano, całe ziarna, 1000g
87,00 zł/1kg
89,60 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
179,20 zł
Sprzedawca: Bloomique

Tommy Hilfiger Zegarki na rękę 1710448
357,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Mövenpick Schumli Arabica ziarna w stylu szwajcarskim 1000g
78,20 zł/1kg
86,77 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,20 zł
Sprzedawca: Katomix

Movenpick Caffe Crema kawa mielona 500g
90,26 zł/1kg
45,13 zł
Sprzedawca: Zyrafka
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
40%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolony.
Dobra jakość, szybka dostawa, przyjazny, chętnie jeszcze raz!
Oceniono dnia 15 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostępne są 500g ....
.... w cenie 1000g. (w kwietniu 2025 r.)
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg