Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,99 zł

87,47 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
2h 41m 24s
Nasze najlepszeoferty
Musztardy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Löwensen musztarda extra ostra słoik 250ml
Löwensen musztarda extra ostra słoik 250ml
41,80 zł/1l
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz Musztarda średnio ostra saszetka 100x17ml 1700g
Heinz Musztarda średnio ostra saszetka 100x17ml 1700g
51,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
88,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w opakowaniu 20x200ml
Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w opakowaniu 20x200ml
18,82 zł/1l
75,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
128,80 zł/1kg
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kamis Musztarda Sarepska 185 G
Kamis Musztarda Sarepska 185 G
31,37 zł/1kg
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Musztarda Chrzanowa 185G
Kamis Musztarda Chrzanowa 185G
31,37 zł/1kg
8,03 zł
-25%
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CateringLine - Musztarda słodka wiaderko 5kg
CateringLine - Musztarda słodka wiaderko 5kg
39,98 zł/1kg
199,90 zł
Sprzedawca: taleoo
MUSZTARDA OSTRA BIO 170 g - PRIMAVIKA
MUSZTARDA OSTRA170 g - PRIMAVIKA
69,59 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Musztarda Plebana Chrzanowa Bacówka 250G
Musztarda Plebana Chrzanowa Bacówka 250G
21,56 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
MUSZTARDA DIJON BIO 200 g - BIOSTER
MUSZTARDA DIJON200 g - BIOSTER
58,70 zł/1kg
11,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
MUSZTARDA DIJON BIO 350 g - BIOSTER
MUSZTARDA DIJON350 g - BIOSTER
48,34 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Roleski Musztarda Delikatesowa 1 l
Roleski Musztarda Delikatesowa 1 l
67,96 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Prymat Musztarda kremska 185 g
Prymat Musztarda kremska 185 g
13,00 zł/1kg
5,84 zł
-28%
4,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
MUSZTARDA SAREPSKA 185 g - KROKUS
MUSZTARDA SAREPSKA 185 g - KROKUS
66,81 zł/1kg
12,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Gorczyca BIAŁA 100g Swojska Piwniczka
Gorczyca BIAŁA 100g Swojska Piwniczka
43,20 zł/1kg
4,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla MUSZTARDA FIGOWA BEZGLUTENOWA125 ml - BYODO
MUSZTARDA FIGOWA BEZGLUTENOWA125 ml - BYODO
89,68 zł/1l
12,34 zł
-9%
11,21 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

W Polsce musztarda to musztarda. We Włoszech jest owocowa i używana raczej do serów. Vergani prezentuje wyjątkową Mostardę z mieszanych owoców 400g, idealną dla miłośników wyrafinowanych smaków. Ten tradycyjny włoski przysmak przygotowywany jest ze starannie wyselekcjonowanych owoców, które harmonijnie łączą się z delikatną, pikantną nutą musztardy. Doskonale sprawdza się jako dodatek do serów, mięs i kanapek, wzbogacając każde danie o wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Spróbuj już dziś i odkryj nowy wymiar smaku w kuchni!
Zawartość
0.4 l
Lista składników
Składniki: Owoce w różnych proporcjach (klementynki, gruszki, figi, wiśnie), aromat musztardowy, regulator kwasowości: E330, barwnik: E127 Masa netto: 400g Informacja żywieniowa na 100g: Energia 1290kj/ 304kcal Tłuszcz 0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 75g, w tym cukier 60g Błonnik 1,3g Białko 0,3g Sól 0,31g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
650 g
Firma spożywcza
Vergani
Nazwa handlowa
Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
Producent
Vergani
EAN
8002325105004

Zawartość
0.4 l
Lista składników
Składniki: Owoce w różnych proporcjach (klementynki, gruszki, figi, wiśnie), aromat musztardowy, regulator kwasowości: E330, barwnik: E127 Masa netto: 400g Informacja żywieniowa na 100g: Energia 1290kj/ 304kcal Tłuszcz 0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 75g, w tym cukier 60g Błonnik 1,3g Białko 0,3g Sól 0,31g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
650 g
Firma spożywcza
Vergani
Nazwa handlowa
Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
Producent
Vergani
EAN
8002325105004
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
128,80 zł/1kg
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ültje Studentenfutter 7308 1kg
ültje Studentenfutter 7308 1kg
101,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
101,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,10 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
42,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g
Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g
123,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Nic Nac's, Arachid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastikowe pudełko
Lorenz Nic Nac's, Arachid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastikowe pudełko
91,46 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,76 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
163,82 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Orzeszki piniowe średnie 500g
Orzeszki piniowe średnie 500g
251,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
125,80 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
Zdjęcie produktu dla Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
47,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
134,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla ultje 10052793, Snack bars, Rodzynki, 50 g, Niemcy, 1131 kJ, 536 kcal
ultje 10052793, Snack bars, Rodzynki, 50 g, Niemcy, 1131 kJ, 536 kcal
121,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Casa Mayor Sti – prażone i solone nasiona słonecznika 250 g
Casa Mayor Sti – prażone i solone nasiona słonecznika 250 g
61,84 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Orzeszki ziemne Khao Shong z mlekiem kokosowym
Orzeszki ziemne Khao Shong z mlekiem kokosowym
94,28 zł/1kg
35,63 zł
-4%
33,94 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte
Zdjęcie produktu dla Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
Prinzessbrezeln mit Salz 125g | HUOBER
55,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Lorenz NicNacs całe orzeszki ziemne z trzciny cukrowej w chrupiącej skorupce 333g
Lorenz NicNacs całe orzeszki ziemne z trzciny cukrowej w chrupiącej skorupce 333g
106,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
[150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
426,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Chipsy z czarnej trufli Torres Selecta, 40 g
Chipsy z czarnej trufli Torres Selecta, 40 g
65,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,20 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
145,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
160,30 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
330,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
66,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
69,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
111,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g
XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g
20,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najlepszy sprzedawca!
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nie mogło być lepiej!
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g
Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
95,40 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
360,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,47 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
13,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
102,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
157,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
225,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
202,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g
Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos figowo-musztardowy Lacroix
Sos figowo-musztardowy Lacroix
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
102,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,52 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g
LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g
Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,34 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk
Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
121,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
125,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
109,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,40 zł/1kg