Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg proszek do wybielania
Wapno do bielenia drzew, dostępne w opakowaniu 1 kg, przeznaczone jest specjalnie do ochrony drzew ozdobnych i owocowych. Nanoszenie go na korę drzew tworzy warstwę ochronną, która zmniejsza podatność na powstawanie szczelin w czasie nagłych zmian temperatur zimą.
Ta ochrona nie tylko poprawia estetykę drzew, ale również zapobiega rozwojowi chorób, chroniąc rośliny przez cały rok. Produkt można łatwo aplikować za pomocą pędzla, co czyni jego stosowanie wygodnym i skutecznym sposobem pielęgnacji drzew w ogrodzie czy na działce.
Zalety:
Ochrona przed zmianami temperatury: Tworzy ochronną warstwę na korze drzew, zmniejszając ryzyko powstawania szczelin podczas nagłych zmian temperatur, szczególnie w zimie.
Zabezpieczenie przed chorobami: Skutecznie chroni drzewa ozdobne i owocowe przed rozwojem chorób, co wspiera ich zdrowy rozwój i wygląd.
Estetyczny wygląd: Nadaje korze drzew estetyczny wygląd, co wpływa pozytywnie na...
Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
Wapno ogrodnicze do bielenia drzew i odkwaszania gleby BIOPON 3kg
61,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
18,30 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Wapno ogrodnicze do bielenia drzew 1kg Ochrona drzew i odkwaszanie gleby
32,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,83 zł
Sprzedawca: DomoDomo
BIOVITA wapno ogrodowe & wapno do trawników 5 kg Wysokiej jakości wapno nawozowe do odkwaszania gleby, wspomagania wzrostu roślin i poprawy wchłaniania składników odżywczych
1,62 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
8,08 zł
Sprzedawca: DomoDomo
AGRO płynny nawóz do drzew ozdobnych 1L
22,40 zł/1kg
24,64 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
nawóz do drzew ozdobnych 3kg AGRO
15,58 zł/1kg
46,75 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Nawóz do drzew ozdobnych Agro Orgamin 1 kg
29,95 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: Eoshop
VERMAKTIV Stimul - Naturalny nawóz do drzew ozdobnych 1 l
442,47 zł/1l
442,47 zł
Sprzedawca: Dermione
Nawóz granulowany do hortensji 1,2 kg
14,19 zł/1kg
19,87 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Nawóz do tui cyprysów i innych roślin iglastych 1,2 kg
14,19 zł/1kg
19,87 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
BOPON - Nawóz Do Hortensji Granulat 3kg
40,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP
Nawóz do róż, kwitnących krzewów 700 g
261,41 zł/1kg
182,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Nawóz do rododendronów i roślin kwasolubnych 0,35 kg
38,74 zł/1kg
15,11 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 5,0 kg
34,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,71 zł
Sprzedawca: somnia24
SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
59,34 zł/1kg
74,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg proszek do wybielania
Wapno do bielenia drzew, dostępne w opakowaniu 1 kg, przeznaczone jest specjalnie do ochrony drzew ozdobnych i owocowych. Nanoszenie go na korę drzew tworzy warstwę ochronną, która zmniejsza podatność na powstawanie szczelin w czasie nagłych zmian temperatur zimą.
Ta ochrona nie tylko poprawia estetykę drzew, ale również zapobiega rozwojowi chorób, chroniąc rośliny przez cały rok. Produkt można łatwo aplikować za pomocą pędzla, co czyni jego stosowanie wygodnym i skutecznym sposobem pielęgnacji drzew w ogrodzie czy na działce.
Zalety:
Ochrona przed zmianami temperatury: Tworzy ochronną warstwę na korze drzew, zmniejszając ryzyko powstawania szczelin podczas nagłych zmian temperatur, szczególnie w zimie.
Zabezpieczenie przed chorobami: Skutecznie chroni drzewa ozdobne i owocowe przed rozwojem chorób, co wspiera ich zdrowy rozwój i wygląd.
Estetyczny wygląd: Nadaje korze drzew estetyczny wygląd, co wpływa pozytywnie na wygląd ogrodu czy działki.
Łatwość aplikacji: Można łatwo nakładać wapno za pomocą pędzla, co czyni proces pielęgnacji drzew prostym i efektywnym.
Wszechstronność zastosowania: Nadaje się do stosowania w ogrodach oraz na działkach, gdzie dbałość o zdrowie drzew jest kluczowa.
Skuteczność: Dzięki wysokiej jakości składników zapewnia skuteczną ochronę drzew przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi niemi czynnikami.
Parametry:
Pojemność: 1 kg
Zastosowanie: Zabezpieczanie drzew przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawa zasadności gleby
Typ opakowania: Wiaderko
Wymiary
Opakowanie 1 kg
Waga
1 kg
Model
RIM Kowalczyk
Wersja
1.0
Składniki produktu
Wapno
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1 opakowanie wapna 1 kg
EAN
5905620007390
Producent
RIM Kowalczyk
Wymiary
Opakowanie 1 kg
Waga
1 kg
Model
RIM Kowalczyk
Wersja
1.0
Składniki produktu
Wapno
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1 opakowanie wapna 1 kg
EAN
5905620007390
Producent
RIM Kowalczyk
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Nie dotyczy
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(352)Liczba wystawionych ocen: 352
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Nawóz wapno Planta proszek 1 kg wapno do bielenia drzewek
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(215)Liczba wystawionych ocen: 215
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Wapno ogrodnicze do bielenia drzew i odkwaszania gleby BIOPON 3kg
61,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
18,30 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Wapno ogrodnicze do bielenia drzew 1kg Ochrona drzew i odkwaszanie gleby
32,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,83 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Jiubiaz Obrzeża trawnikowe Obrzeża metalowe Obrzeża do koszenia Obrzeża ocynkowane Obrzeża do ścieżek Obrzeża do łóżek Palisada 100x15cm 5m
19,70 zł/1m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(260)Liczba wystawionych ocen: 260
98,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
vidaXL Szklarnia z ramą fundamentową aluminium antracyt 4,75 m³
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
1 940,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Donica do podniesionej grządki, antracytowa, 160x80x77 cm, stal
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(100)Liczba wystawionych ocen: 100
271,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(870)Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(677)Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Pilarka akumulatorowa FUXTEC FX-E1KS20, 20V, 10", 5m/s, do drewna, bez akumulatora
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC
Kultywator elektryczny SCHEPPACH MTE380, 1 050 W, szerokość robocza: 36 cm, głębokość robocza: 22 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
584,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110
650,43 zł
40zł zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay
Ogrodzenie z siatki drucianej 1 m x 25 m, rozmiar oczek 19 mm
11,54 zł/1m
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
288,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis
Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(1216)Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Borówka syberyjska - Honeyberry - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg
3,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: TD_STONES
Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(277)Liczba wystawionych ocen: 277
1 535,05 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 5,0
5,0Na podstawie 1 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.