Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

37,69 zł

53,84 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
14h 48m 29s
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kapary  z ogonkami  Saporiti 720g - La Palma
Kapary z ogonkami Saporiti 720g - La Palma
49,99 zł/1l
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Pelati Obrane 2,5 kg Arco
Pomidory Pelati Obrane 2,5 kg Arco
12,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
38,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapary z ogonkami Frutti di Cappero 290g - D'Amico
Kapary z ogonkami Frutti di Cappero 290g - D'Amico
54,14 zł/1kg
18,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapary z łodygą, 180 g
Kapary z łodygą, 180 g
188,89 zł/1kg
34,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kapary solone D'Amico Capperi alwłoskie 70g
Kapary solone D'Amico Capperi alwłoskie 70g
49,94 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Burak ćwikłowy 680g
Burak ćwikłowy 680g
19,72 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
ĆWIKŁA Z CHRZANEM 280 g - KROKUS
ĆWIKŁA Z CHRZANEM 280 g - KROKUS
52,75 zł/1kg
14,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla POMIDORY PELATI BEZ SKÓRY400 g (240 g) - LAIDEA
POMIDORY PELATI BEZ SKÓRY400 g (240 g) - LAIDEA
26,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
27,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Urbanek Ogórki Na Ostro 680 G
Urbanek Ogórki Na Ostro 680 G
19,41 zł/1kg
13,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
102,45 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki bez zalewy 200 g Sacla
Czarne oliwki bez zalewy 200 g Sacla
79,95 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini Interni 220g Mutti
Pomidory Datterini Interni 220g Mutti
26,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Soczewica Bonduelle 400g
Soczewica Bonduelle 400g
39,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
Karczochy marynowane z pietruszką 280 g
78,54 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Karczochy marynowane Helcom 327ml
Karczochy marynowane Helcom 327ml
28,04 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
BURACZKI TARTE 500 g - KROKUS
BURACZKI TARTE 500 g - KROKUS
24,41 zł/1l
19,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco

Kapary z szypułką - marynowane owoce jako przyprawa

Kapary z szypułkami to nierozwinięte pąki kwiatowe kaparu ciernistego, rośliny obecnej przede wszystkim w klimacie śródziemnomorskim. Są one przede wszystkim marynowane albo konserwowane dla utrzymania atrakcyjnego smaku, który można opisać jako intensywne połączenie musztardy chrzanowej ze sporą szczyptą pieprzu i aromatem śliwek. Kapary z szypułką są wolne od niepotrzebnych dodatków smakowych i aromatycznych.

Jak wykorzystać w kuchni kapary z szypułkami?

Kapary z szypułkami to przede wszystkim przyprawa, która doskonale sprawdzi się w połączeniu z daniami z dodatkiem jajek, na przykład sałatkami. Będą pasować też do mięs i ryb. Możesz dodać je do każdej potrawy, która potrzebuje lekkiego podkręcenia smaku.

Kapary z szypułką - źródło zdrowia i młodości

Są wolne od niepotrzebnych substancji aromatycznych czy konserwujących. Niewiele osób wie, że kapary z szypułkami przez wiele lat były stosowane w medycynie ludowej. Dziś potwierdzone zostało, że obfitują w polifenole, które zwalczają wolne rodniki i spowalniają proces starzenia, a także wzmacniają naczynia krwionośne. Są też źródłem sodu, witamin A i C. Sprawdzają się jako afrodyzjak.

Składniki: jagody kaparów, woda, sól, ocet winny Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 96kJ//23kcal Tłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233g Węglowodany 4,89g w tym cukry 0,41g Białko 2,36g Sól 2,34g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Turcja Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: jagody kaparów, woda, sól, ocet winnyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 96kJ//23kcalTłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233gWęglowodany 4,89g w tym cukry 0,41gBiałko 2,36gSól 2,34g Masa netto: 700gKraj pochodzenia: Turcja Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco
Producent
EAN
8026053014674

Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: jagody kaparów, woda, sól, ocet winnyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 96kJ//23kcalTłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233gWęglowodany 4,89g w tym cukry 0,41gBiałko 2,36gSól 2,34g Masa netto: 700gKraj pochodzenia: Turcja Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Kapary duże z łodygą szypułką 700g - Arco
Producent
EAN
8026053014674
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2194
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Kapary z ogonkami Frutti di Cappero 290g - D'Amico
Kapary z ogonkami Frutti di Cappero 290g - D'Amico
54,14 zł/1kg
18,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
113,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jabłka kaparowe
Jabłka kaparowe
61,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapary bez szypułek marynowane Arco 700 g
Kapary bez szypułek marynowane Arco 700 g
52,84 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Delicatessen Dittmann kapary ręcznie zbierane marynowane łagodnie pikantne 200g
Delicatessen Dittmann kapary ręcznie zbierane marynowane łagodnie pikantne 200g
84,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapary  z ogonkami  Saporiti 720g - La Palma
Kapary z ogonkami Saporiti 720g - La Palma
49,99 zł/1l
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Owoce kaparu z szypułką, 370 g
Owoce kaparu z szypułką, 370 g
46,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapary z łodygą, 180 g
Kapary z łodygą, 180 g
188,89 zł/1kg
34,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Kapary solone D'Amico Capperi alwłoskie 70g
Kapary solone D'Amico Capperi alwłoskie 70g
49,94 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Samsung GQ55S85FAU, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GQ55S85FAU, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
4 646,25 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Zdjęcie produktu dla Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Zdjęcie produktu dla Elektryczny Młynek Do Ziarna Vevor 3000W 1000G Stal Nierdzewna Komercyjny
Elektryczny Młynek Do Ziarna Vevor 3000W 1000G Stal Nierdzewna Komercyjny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla ELONEO poduszka klin do łóżka, klin do łóżka 90x100 cm, pianka wiskozowo-mineralna, podparcie materaca
ELONEO poduszka klin do łóżka, klin do łóżka 90x100 cm, pianka wiskozowo-mineralna, podparcie materaca
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
824,99 zł
-474,49 zł
350,50 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELONEO
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 474
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Hailo Kosz na śmieci 3666131 TZ Swing Terzett 3x10 L stabilna pokrywa
Hailo Kosz na śmieci 3666131 TZ Swing Terzett 3x10 L stabilna pokrywa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
337,87 zł
Sprzedawca: kuechenmarkt
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Miska do kiełkowania Plastia MICROGREENS + Regrow - kość słoniowa z fusami kawy
Miska do kiełkowania Plastia MICROGREENS + Regrow - kość słoniowa z fusami kawy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,59 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna obrotowa 360°, bateria kuchenna, bateria zlewozmywakowa, bateria umywalkowa, bateria zlewozmywakowa z natryskiem, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej Retoo
Bateria kuchenna obrotowa 360°, bateria kuchenna, bateria zlewozmywakowa, bateria umywalkowa, bateria zlewozmywakowa z natryskiem, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
39,89 zł
-5%
37,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
108,75 zł
-2,18 zł
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla CoreGL – suplement diety – 60 kapsułek – zawiera celulozę mikrokrystaliczną, ekstrakt z owoców żurawiny i ekstrakt z liści zielonej herbaty – przeznaczony dla dorosłych., Obraz wygenerowany przez AI
CoreGL – suplement diety – 60 kapsułek – zawiera celulozę mikrokrystaliczną, ekstrakt z owoców żurawiny i ekstrakt z liści zielonej herbaty – przeznaczony dla dorosłych.
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 3-częściowy zestaw mebli ogrodowych, meble balkonowe zestaw balkonowy, stół i 2 krzesła, oddychająca tkanina, zestaw ogrodowy grupa siedzeń
COSTWAY 3-częściowy zestaw mebli ogrodowych, meble balkonowe zestaw balkonowy, stół i 2 krzesła, oddychająca tkanina, zestaw ogrodowy grupa siedzeń
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
358,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Aluminiowa markiza boczna 180 x 350 cm, 280 g/m², rozkładana, osłona zapewniająca prywatność i ochronę przed słońcem na balkon i taras, kolor antracytowy  GSA185G
SONGMICS Aluminiowa markiza boczna 180 x 350 cm, 280 g/m², rozkładana, osłona zapewniająca prywatność i ochronę przed słońcem na balkon i taras, kolor antracytowy GSA185G
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 267
1 035,99 zł
-165,57 zł
870,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
170,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla reer 70857, Ręczny, Slatted, Roleta, Czarny, Monochromatyczny, 90 mm
reer 70857, Ręczny, Slatted, Roleta, Czarny, Monochromatyczny, 90 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME
lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
77,67 zł
-3%
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 21 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 21 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2788
590,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l