Xylifresh Mięta pieprzowa (93 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,04 zł
462,80 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Brzoskwinie 175g36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Katjes Glücksgefühle Mieszanka żelków owocowych i lukrecji wegańskich 210 g33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Misie jogurtowe Bärengarten (125 g)
197,60 zł/1kg
24,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny SpiruBär - żelki 100g
134,10 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 4001686391716, 185 g, D, 334 kcal, 42 g, 0,5 g, 0,1 g
226,22 zł/1kg
41,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Paluszki imbirowe 100g
111,63 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Fini Aardbeimatjes - 150 sztuk
168,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Czerwone cukierki Gomballen (10 x 230 g)
123,46 zł/1kg
283,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Damel Palotes – kostki melona, 200 sztuk
74,29 zł
Sprzedawca: Candyspot

Żelki - Jeżyny i Maliny 900 g
28,54 zł/1kg
25,69 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Open Food 5996379309682, D, 343 kcal, 12 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Open Food 4001686331781, 160 g, D, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
47,39 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Playmouse 150g
178,67 zł/1kg
26,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
53,31 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Apetitki Żelki Malinki 80 G
186,50 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Katomix

Oldtimers – Ulubione Jochuma (235 gramów)
47,79 zł/1kg
67,70 zł
-60%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,05 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Organix 5871.331, 100 g
139,70 zł/1kg
13,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Xylifresh Mięta pieprzowa – bezcukrowa guma do żucia o świeżym smaku mięty pieprzowej. Praktyczne opakowanie w słoiczku – idealne do domu, w podróży lub do biura. Guma do żucia Xylifresh z ksylitolem pomaga neutralizować kwasy w płytce nazębnej. Płytka nazębna stanowi czynnik ryzyka próchnicy.
Dla zauważalnie czystych zębów
Guma do żucia bez cukru z ksylitolem
Pyszny, świeży smak mięty pieprzowej
Słoik z zamknięciem
- Lista składników
- Składniki: substancje słodzące 67% (w tym ksylitol 99,6%, aspartam 0,3%, acesulfam K 0,1%), masa do żucia, aromaty, stabilizator (guma arabska), środek powlekający (wosk karnauba)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Rodzaj Na 100 gramówWartość energetyczna 753 kJ (181 kcal)Tłuszcz 0,9 gw tym nasycone 0,7 gWęglowodany 67 gw tym cukry 0 gw tym polioli 66 gBiałka 0 gSól 0 g
- Waga
- 93 g
- Firma spożywcza
- XyliFresh / Cloetta Holland BVPostbus 72, NL-4900 AB Oosterhout
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia XyliFresh o smaku mięty pieprzowej bez cukru
- Producent
- Xylifresh
- Numer producenta
- 961840
- EAN
- 8711400301216
- Lista składników
- Składniki: substancje słodzące 67% (w tym ksylitol 99,6%, aspartam 0,3%, acesulfam K 0,1%), masa do żucia, aromaty, stabilizator (guma arabska), środek powlekający (wosk karnauba)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Rodzaj Na 100 gramówWartość energetyczna 753 kJ (181 kcal)Tłuszcz 0,9 gw tym nasycone 0,7 gWęglowodany 67 gw tym cukry 0 gw tym polioli 66 gBiałka 0 gSól 0 g
- Waga
- 93 g
- Firma spożywcza
- XyliFresh / Cloetta Holland BVPostbus 72, NL-4900 AB Oosterhout
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia XyliFresh o smaku mięty pieprzowej bez cukru
- Producent
- Xylifresh
- Numer producenta
- 961840
- EAN
- 8711400301216
Pasuje również do tego

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,57 zł/1kg
82,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiadro galaretek - galaretki dla papug 100 sztuk
83,05 zł/1kg
166,10 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

FASOLA BIAŁA JAŚ jasiek 5kg Swojska Piwniczka
15,09 zł/1kg
75,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Amos Peelerz Mango Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,78 zł
Sprzedawca: Candyspot

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
776,50 zł/1kg
77,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

nimm2® 387612 nimm2® Lachgummi Softies Joghurt Fruchtgummi 225,0 g
33,16 zł/1kg
7,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł/1kg
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amos Peelerz Banana Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
55,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Żelki o smaku piwa kremowego z Harry'ego Pottera 28 g
581,07 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Magule-cz

Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
125,84 zł/1kg
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Jumbo Tornado 6 Kwaśna guma owocowa w sztyfcie 50g
41,20 zł/1kg
2,06 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smyczki Hitschies niebieskie 125g
225,28 zł/1kg
28,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Amos Peelerz Pineapple Burst Gummy guma z owoców tropikalnych 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Berggold galaretka bananowa z polewą czekoladową wegetariańska 250g
29,92 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
348,80 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 1000g
60,42 zł/1kg
60,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Tappsy pianki cukrowe z lukrecją i żelkami owocowymi wegańskie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
587,70 zł/1kg
66,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg