5,0



Na podstawie 3 opinii
KULKI ZBOŻOWE TRUSKAWKOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,94 zł
47,84 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Organiczne chrupiące musli truskawkowe owocowe chrupiące pyszne na śniadanie 375g73,52 zł/1kg
27,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kölln Granola Fruits, 350g58,23 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT111,40 zł/1kg
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CHRUPKI ZBOŻOWE Z PIANKAMI MARSHMALLOW BEZGLUTENOWE300 g - TURTLE
59,40 zł/1kg
22,13 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Lubella Choco Kulki Zbożowe Kulki O Smaku Czekoladowym 500 G
26,56 zł/1kg
13,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

OTO Kulki z Amarantusem - 100g OTOLANDIA
11,00 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,59 zł
Sprzedawca: Katomix

Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
232,37 zł/1kg
138,01 zł
-7,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Płatki - 5 zbóż bezglutenowe 475g
39,09 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Lubella Choco Kulki Zbożowe Kulki O Smaku Czekoladowym 250 G
28,68 zł/1kg
8,69 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płatki owsiane bezglutenowe pełnoziarniste 500 g
22 010,00 zł/1kg
22,82 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,01 zł
Sprzedawca: Katomix

Płatki orkiszowe 375g
59,71 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

OneDayMore Musli Proteinowe 400g
55,55 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kellogg's Frosties Breakfast Cereals 330g - Chrupiące płatki kukurydziane z lukrem
102,00 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

MUSLI OWOCOWE300 g - NATURAVENA
45,90 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Granola Truskawkowa 500 g
26,98 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Bauck Mühle Owies Crunchy Berries organic 300g
69,67 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

CRUNCHY ORKISZOWE400 g - BOHLSENER MUEHLE
39,15 zł/1kg
15,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nerano Strawberry Balls Jerry Płatki śniadaniowe bezglutenowe wegańskie 375g
Nerano Strawberry Balls Jerry - owocowy, chrupiący początek dnia!
Rozpocznij swój poranek od owocowych doznań smakowych. Płatki śniadaniowe Nerano Strawberry Balls Jerry bezglutenowe wegańskie 375 g przynoszą słodki smak dojrzałych w słońcu truskawek prosto do miski śniadaniowej. Dla wszystkich, którzy chcą żyć świadomie i cieszyć się dniem pełnym energii.
Dlaczego Nerano Strawberry Balls Jerry?
Nerano Strawberry Balls Jerry zachwycają intensywnym truskawkowym smakiem i pysznie chrupiącą konsystencją. Są bezglutenowe, wegańskie i wyprodukowane bez sztucznych dodatków - idealne dla zbilansowanej diety pełnej smaku. Te pyszne zbożowe kulki oferują idealne połączenie słodyczy, lekkości i naturalności.
Nerano Strawberry Balls Jerry w szczegółach
Wykonane z wysokiej jakości składników pochodzenia roślinnego, kulki tr uskawkowe zapewniają dobrą porcję energii i błonnika na idealny początek dnia. Każde opakowanie zawiera 375 gramów pysznych płatków śniadaniowych o naturalnym truskawkowym smaku. Delikatna chrupkość zamienia każdy posiłek w owocową rozkosz.
Dla kogo przeznaczone są Nerano Strawberry Balls Jerry?
Idealne dla rodzin, sportowców i każdego, kto ceni sobie dietębezglutenową i wegańską. Z mlekiem, napojami roślinnymi lub jako przekąska między posiłkami - Nerano Strawberry Balls Jerry są wszechstronne, lekkie i niezwykle smaczne.
Najlepsze sposoby ich wykorzystania
Jako pyszne śniadanie z mlekiem lub napojem owsianym
Jako dodatek do smoothie bowls i jogurtu
Jako przekąska między posiłkami, gdy poczujesz głód
teraz Nerano Strawberry Balls Jerry
Podaruj sobie smak lata - każdego dnia. Zamów bezglutenowe, wegańskie płatki śniadaniowe Nerano Strawberry Balls Jerry 375 g już teraz i przekonaj się, jak owocowa i lekka może być świadoma dieta.
teraz i odkryj świeży truskawkowy smak!
Gluten Out Jerry Strawberry Balls to bezglutenowe płatki śniadaniowe z truskawkami w formie małych kuleczek.
Zawartość: 375g
Właściwości:
| Składniki | Zboża 76% (grys kukurydziany, grys ryżowy), cukier, syrop ryżowy, olej rzepakowy, aromaty, sok truskawkowy w proszku 0,5%, sól, burak suszony, emulgator: lecytyna słonecznikowa |
| Instrukcje dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
| odpowiedzialna firma spożywcza | UEdla Nerano Group Sp. z o.o. ul. Rysia 61/2, 05-270 Marki, Polska |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna | 1630 kJ / 385 kcal |
| Tłuszcz | 4,9 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g |
| Węglowodany | 78 g |
| - w tym cukier | 23 g |
| Błonnik pokarmowy | 3,2 g |
| Białko | 5,7 g |
| Sól | 0,47 g |
Pyszne chrupki zbożowe truskawkowe, które przeniosą Cię w czasy dzieciństwa. Świetnie smakują i dodają energii! Śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Doskonale współgrają zarówno z mlekiem, jogurtem, jak i z napojem roślinnym.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- zboża 76 % (grys kukurydziany, grys ryżowy), cukier, syrop ryżowy, olej rzepakowy, aromaty, sok truskawkowy w proszku 0,5 %, sól, burak suszony, emulgator: lecytyny ze słonecznika.
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1630 kJ/385 kcal Tłuszcz: 4,9 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 23 g Błonnik: 3,2 g Białko: 5,7 g Sól: 0,47 g
- Waga
- 375 g
- Firma spożywcza
- NERANO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. RYSIA 61 / 2, 05-270 MARKI
- Nazwa handlowa
- KULKI ZBOŻOWE TRUSKAWKOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
- Producent
- Gluten Out
- Numer producenta
- JR0008
- EAN
- 5905155515216
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- zboża 76 % (grys kukurydziany, grys ryżowy), cukier, syrop ryżowy, olej rzepakowy, aromaty, sok truskawkowy w proszku 0,5 %, sól, burak suszony, emulgator: lecytyny ze słonecznika.
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1630 kJ/385 kcal Tłuszcz: 4,9 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 23 g Błonnik: 3,2 g Białko: 5,7 g Sól: 0,47 g
- Waga
- 375 g
- Firma spożywcza
- NERANO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. RYSIA 61 / 2, 05-270 MARKI
- Nazwa handlowa
- KULKI ZBOŻOWE TRUSKAWKOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
- Producent
- Gluten Out
- Numer producenta
- JR0008
- EAN
- 5905155515216
Pasuje również do tego

KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KULKI ZBOŻOWE KAKAOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MUSZELKI ZBOŻOWE CYNAMONOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,71 zł/1kg
174,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

MUSZELKI ZBOŻOWE KAKAOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Donuts waniliowe bezglutenowe pieczywo ciastka 3x37g
156,50 zł/1kg
15,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KÓŁKA ZBOŻOWE MIODOWE BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
24,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

CHRUPKI ZBOŻOWE KAKAOWE SMILES BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CHRUPKI ZBOŻOWE Z PIANKAMI MARSHMALLOW BEZGLUTENOWE300 g - TURTLE
59,40 zł/1kg
22,13 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
57,85 zł/1kg
98,35 zł
Sprzedawca: somnia24

KULKI ZBOŻOWE KAKAOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
62,19 zł/1kg
23,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
44,16 zł/1kg
19,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
72,12 zł/1kg
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące płatki zbożowe - Choco Balls 275g
91,29 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rurki Kukurydziane Z Kremem Kakaowym 18G Alaska
931,67 zł/1kg
16,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE325 g - BAUCK HOF
45,26 zł/1kg
17,32 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,71 zł
Sprzedawca: taleoo

NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
53,70 zł/1kg
33,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GOURMETmaxx Cyfrowa frytownica XXL na gorące powietrze 9 litrów Beztłuszczowe smażenie w głębokim tłuszczu, w tym rożen Frytownica, piekarnik Grill obrotowy Frytownica
425,61 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

PODUSZKI RYŻOWE Z KREMEM ORZECHOWO - KAKAOWYM BEZGLUTENOWE300 g - TURTLE
71,23 zł/1kg
26,10 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 487638, Płatki kukurydziane, 275 g, Cynamon
92,95 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle Oat Crunchy Muesli Extra Chocolate organic 300g
77,43 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
45,76 zł/1kg
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pyszne cynamonowe chrupki bezglutenowe
bezglutenowe cynamonowe chrupki są trudne do zdobycia w niemczech. zamawiałem je kilka razy. są pyszne i pozostają chrupiące w mleku!
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg

Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg