5,0



Na podstawie 2 opinii
Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,48 zł
19,48 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Panierka Tempura 1kg - Asiya23,50 zł/1kg
23,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wasabi chrzan w proszku 100g - Asia Kitchen68,70 zł/1l
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Jajecznica z pieczarkami, przyprawa do jajecznicy179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Panierka Panko 200g Asia Kitchen
26,95 zł/1l
5,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Panierka do drobiu 1kg Brat.pl
15,07 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Primavika Paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną 160 g
33,97 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Prażona cebula chrupiąca Fanex 1 kg
56,18 zł/1kg
56,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cebula smażona 1 kg
20,50 zł/1kg
20,50 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,86 zł/1kg
73,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Appetita Czosnek Granulowany 18 G
1 446,00 zł/1kg
28,92 zł
Sprzedawca: Katomix

Winiary Bulion Warzywny 160 G
68,75 zł/1kg
11,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Imbir marynowany biały 390g - Asia Kitchen
27,47 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

WINIARY Bulion grzybowy z borowikami 60 g (6 kostek)
89,17 zł/1kg
5,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kamis Cebula Granulowana 20 G
448,50 zł/1l
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Sos do spaghetti Carbonara Knorr 1kg
156,41 zł/1kg
170,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sezam 1 kg
20,28 zł/1kg
20,28 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Winiary Bulion Wołowy 160 G
79,56 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Appetita Przyprawa Do Ryb 20 G
181,50 zł/1kg
3,63 zł
Sprzedawca: Katomix

Helcom Borowik Suszony Krajanka 20 G
594,50 zł/1kg
14,76 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen
Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen to doskonały wybór dla wszystkich miłośników dań azjatyckich. Ta chrupiąca i delikatna panierka o wspaniałym smaku to sekret do uzyskania idealnych, złocistych skórek na Twoich ulubionych potrawach. Wyprodukowana przez Asia Kitchen, renomowaną markę specjalizującą się w autentycznych produktach kuchni azjatyckiej, ta panierka Panko jest idealna do przygotowywania różnorodnych dań, od smażonych krewetek po chrupiące kotlety drobiowe.
Panierka Panko to japońska odmiana panierki, która znacznie różni się od tradycyjnej panierki bułkowej. Jej unikalna struktura zapewnia doskonałą chrupkość oraz lekkość potraw. Ta wysokiej jakości panierka została starannie zmielona, aby stworzyć delikatne, puszyste okruchy, które doskonale przylegają do produktów spożywczych i tworzą idealne skórki przy smażeniu. Dzięki swojej unikalnej strukturze, panierka Panko absorbuje mniej tłuszczu niż tradycyjna panierka, co sprawia, że jest to zdrowsza opcja dla tych, którzy zwracają uwagę na swoją dietę.
Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen jest idealna dla osób, które szukają wyjątkowego smaku i tekstury. Bezglutenowa i wolna od sztucznych dodatków, ta panierka jest odpowiednia dla osób z nietolerancją glutenu oraz wymagającymi pod względem jakości i składu. Dzięki swojej pakownej opakowaniu 1kg, możesz cieszyć się smakiem i chrupkością dań azjatyckich przez dłuższy czas bez konieczności częstego uzupełniania zapasów.
Spróbuj Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen i odkryj różnicę, jaką może wprowadzić do Twojej kuchni. Dodaj ten produkt do swojego koszyka już dziś i przygotuj autentyczne, chrupiące dania azjatyckie, które podbiją podniebienia Twojej rodziny i gości!
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna. cukier, sól, margaryna, drożdże Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 1520 kJ / 362 kcal Tłuszcz 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6g Węglowodany 72g w tym cukry 0,1g Białko 15g Sól 0g Kraj pochodzenia: Chiny Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 1010 g
- Firma spożywcza
- Asia Kitchen
- Nazwa handlowa
- Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen
- Producent
- Asia Kitchen
- EAN
- 5903760634742
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna. cukier, sól, margaryna, drożdże Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 1520 kJ / 362 kcal Tłuszcz 1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6g Węglowodany 72g w tym cukry 0,1g Białko 15g Sól 0g Kraj pochodzenia: Chiny Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 1010 g
- Firma spożywcza
- Asia Kitchen
- Nazwa handlowa
- Panierka Panko 1kg - Asia Kitchen
- Producent
- Asia Kitchen
- EAN
- 5903760634742
Pasuje również do tego

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Przenośny, elastyczny, obracany o 360 stopni wentylator na szyję 5000 mAh, biały - NECKCOLIO
77,67 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

karpal 10x uchwyt meblowy 128mm uchwyty do szafek stal nierdzewna spłukiwane uchwyty do szuflad uchwyty do drzwi szafek kuchennych uchwyt do pręta kuchennego rozstaw otworów 128 mm długość całkowita 188 mm 12 mm¡
85,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Golden Turtle Chef Japońska bułka tarta 200 g
52,70 zł/1kg
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Panierka Panko 200g Asia Kitchen
26,95 zł/1l
5,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samlip Panko Breadcrumbs chrupiąca bułka tarta jak w Korei Południowej 1000g
31,70 zł/1kg
31,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka tarta typu japońskiego Panko 1000 g
28,44 zł/1kg
29,01 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen
249,94 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tefal XL Force C38508, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Makaron Udon świeży 200g - Asia Kitchen
18,85 zł/1kg
3,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
110,15 zł/1kg
66,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Blumtal® prześcieradło 160x200 cm z mikrofibry - prześcieradło 160x200 z certyfikatem Oekotex w zestawie 2 sztuk - prześcieradło 160x200/prześcieradło 160x200 - prześcieradło - prześcieradło 160x200 cm - antracyt
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
26,02 zł/1kg
13,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Udon 200g - Ita-San
19,05 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
51,41 zł/1l
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Irys Kosaciec Holenderski Mix 10 szt cebulki irysy irysów
6,79 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,99 zł
Sprzedawca: Benex

Legginsy SmartTex Skórzane Nadruk 3 szt. - Rozmiar XL
191,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Sos tysiąca wysp Fanex 400 g
25,00 zł/1kg
11,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
9,52 zł/1kg
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine
509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Tykwa marynowana do sushi Kanpyo 100g - Asia Kitchen
71,90 zł/1l
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Beczka do wędzenia BBQ-Toro hikora Ø 46 cm | wędzarka do drewna, beczka do wędzenia
480,68 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Torebka Shopper Brown, Torebka damska na ramię, Duża, Torebka ze skóry syntetycznej, Torebka na ramię, Torebki Retoo
48,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

200 Ml Koncentratu Bulionu Warzywnego Ch



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
48,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
240,80 zł/1l

Koncentrat wywaru z kaczki CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
239,10 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Koncentrat bulionu rybnego CHEF o delikatnym smaku cebuli i czosnku 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
220,80 zł/1l

Koncentrat bulionu wołowego CHEF nadaje się do zup i sosów 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
220,80 zł/1l

CHEF koncentrat bulionu drobiowego nadaje się do zup i sosów 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
51,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
255,65 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l